GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Szukam jakiegoś bardziej rozbudowanego MMO, czytałem o arch age ale okazalo się, że jeśli nie kupisz przedmiotów za realną kasę to małe szanse i psuje zabawe...
 
Rozbudowanego, to chyba bez wątpliwości WOW.
Grałem kiedyś dużo w Lineage II , całkiem wciągająca (czytaj 2 lata stracone z życia), ale teraz gdy jest free to play zrobili z tego shiiit.
Obczaj może Guild Wars 2. Nie grałem, ale podobno godna uwagi.
 
Obczaje może te GW2 chociaż bardziej mi chodziło o rozbudowany świat, skille, crafting itp Na przykład coś w stylu starej Ultimy Online. Szukałem jej ale serwery niestety albo puste albo na dziwnych zasadach.
 
A naprawili to już, czy dalej jest takie dziadowe jak jeszcze z 1.5 roku temu?
No ja właśnie grałem w to w momencie premiery (w sumie ze 3 miesiące). Jako fan serii wybaczyłem jej sporo błędów i mnie się podobało.
Od tego czasu wyszło sporo łat, także musiałbyś zasięgnąć języka jak to teraz wygląda :)
 
Trochę nudzą mi się Battlefieldy więc dla odmulenia kupiłem sobie The Order 1886. Przejdę szybko i będę odsprzedawał a potem mam zamiar pocisnąć nowego Wolfa :) Do premiery Wiedźmina jakoś mi się czas umili :)
 
Trochę nudzą mi się Battlefieldy więc dla odmulenia kupiłem sobie The Order 1886. Przejdę szybko i będę odsprzedawał a potem mam zamiar pocisnąć nowego Wolfa :) Do premiery Wiedźmina jakoś mi się czas umili :)

a Pillars of Eternity kupił?
 
Zupełnie nie mam ochoty na RPGi. Na chwile obecną nawet S.T.A.L.K.E.R to dla mnie za dużo latania i kombinowania :) Nie wiem, może to brak czasu i chęć rozrywki mniej wymagającej :)

No, ale to w takim razie czemu się jarasz Wiedźminem? :D

Ps. ten na avatarze to Ty?
 
No, ale to w takim razie czemu się jarasz Wiedźminem? :D

Ps. ten na avatarze to Ty?

tak, to ja.

Wiedźmin to Wiedźmin i tyle ;) Obok Mass Effect IV to najbardziej oczekiwana przeze mnie gra, pod którą z resztą kupiłem konsolę ;)
 
Ja mam plan przejść Pillarsów przed premierą Wiedźmina, jednak wątpię abym się z tym wyrobił.

PS4 nie włączałem chyba już od ponad m-ca. Waham się czy w ogóle przejść tego Dragon Age (zostały mi chyba ze dwie misje z głównego wątku). Tak koło 15 maja planuję odpalić konsolę i ją wreszcie zaktualizować i czekać na Wieśka :lol:
 
Ukończyłem dzisiaj Bloodborne. Bawiłem się przy tym znacznie lepiej, niż przy dark souls 1 i 2. Gra ma świetny klimat, rewelacyjnie wygląda i brzmi. Od razu zacząłem przygodę od nowa w trybie NG+ :lol:
Ta gra utwierdziła mnie w tym,że dobrze zrobiłem kupując PS 4 :)
 
Wyszła zapowiedź nowego COD'a
Jak kiedyś nawet lubiłem pograć, to teraz całkowicie nie podoba mi się styl tej gry.
Klon Crysis'a
 
Wyszła zapowiedź nowego COD'a
Jak kiedyś nawet lubiłem pograć, to teraz całkowicie nie podoba mi się styl tej gry.
Klon Crysis'a

+1
Klimat II WŚ najlepszy. Te strzelanki których akcja dzieje się w niedalekiej przyszłości w ogóle mnie nie jarają.
 
+1
Klimat II WŚ najlepszy. Te strzelanki których akcja dzieje się w niedalekiej przyszłości w ogóle mnie nie jarają.

Klimat II WŚ był oklepany w pewnym momencie strasznie. Teraz oklepana jest "niedaleka przyszłość". Przydałby się jakiś balans...
 
Klimat II WŚ był oklepany w pewnym momencie strasznie. Teraz oklepana jest "niedaleka przyszłość". Przydałby się jakiś balans...

Battlefront pozamiata wszystkim :) Nie mogę się doczekać tej gry jak diabli :) A BF5 widziałbym ponownie w czasie IIWŚ. Jakieś epickie levolution, porządna grafika, Normandia, Warszawa, Pearl Harbor i inne mapy do gry w multi,ahhh marzenie :)
 
Mnie jara jak broń jest jak najbardziej odwzorowana do współczesnych, a nie jakieś armatki laserowe itp.
Oby Battlefield nie szedł drogą COD'a, bo nie będę miał w co grać :lol:
 
Battlefront pozamiata wszystkim :) Nie mogę się doczekać tej gry jak diabli :) A BF5 widziałbym ponownie w czasie IIWŚ. Jakieś epickie levolution, porządna grafika, Normandia, Warszawa, Pearl Harbor i inne mapy do gry w multi,ahhh marzenie :)

Nie miałbym nic przeciwko. :)
 
Battlefront pozamiata wszystkim :) Nie mogę się doczekać tej gry jak diabli :) A BF5 widziałbym ponownie w czasie IIWŚ. Jakieś epickie levolution, porządna grafika, Normandia, Warszawa, Pearl Harbor i inne mapy do gry w multi,ahhh marzenie :)

Battlefront jest na enginie tym samym co BF4, wiec ja bym sie szalu nie spodziewal czy to w grafice czy samej rozrywce. Skonczy sie tak samo jak Hardline, chociaz oczywiscie bedzie murowanym sukcesem finansowym.
 
Klimat II WŚ był oklepany w pewnym momencie strasznie. Teraz oklepana jest "niedaleka przyszłość". Przydałby się jakiś balans...
COŚ Z MOTYWEM ZOMBIE!

Wiadomo, że wszystko już było. Napisałem tylko co bliższe mojemu sercu i jak kolega Sedno, wolę nakurwiać z Thompsona niż z armatki laserowej.

Ogólnie mam mamy problem bo nie mogę sobie znaleźć gry na ps3 w którą nie grałem a którą chętnie bym przeszedł. No i wiele do życzenia pozostawiają ceny używek w niektórych punktach z używanymi grami.
 
Miałem przechodzić Pillars of Eternity i Shadow of Mordor, a skończyło się, że dostałem w łapy Mortal Kombata i napierdalam sobie w niego beztrosko. Dla mnie najlepsza bijatyka ever, skończę tryb fabularny i przerzucam się na "dziesiątkę". W uj radości ten rozpierdziel daje ;)
 
dostałem w łapy Mortal Kombata i napierdalam sobie w niego beztrosko. Dla mnie najlepsza bijatyka ever, skończę tryb fabularny i przerzucam się na "dziesiątkę". W uj radości ten rozpierdziel daje ;)
Jeden z pierwszych tytułów jakie zamierzam dorwać na PS4, zaraz po Wiedźminie i ewentualnie EA UFC :)
 
Szkoda, że balans postaci w MKX jest dosyć skopany. Midway, a teraz Netherrealm Studios kolejny raz udowodniło, że kompletnie nie umie robić bijatyk pod kątem online.
 
Back
Top