GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

No niestety TOR wszystko spieprzył

"TOR jest jak KOTOR III, IV, V, itd. •


tak pocisneli twórcy gry, dobrze, że odbiło im się to czkawką xD



Ostatnio dużo mówi się o fanowskiej trzeciej części KotOR



http://iamasupernerd.com/nerd-news/exclusive-kotor-3-fan-game-in-development/



wszystko w oparciu o dostępnie materiały, plany i notatki pochodzące z 2005 roku, ponoć mają dostęp do skryptu z oryginalną wersją fabuły i to właśnie na niej ma być oparta gra i zakończenie przygód Revana i Exile.
 
a ja od wczoraj gram na PS3 w to...







83305157.jpg




NIEZŁE JAJA!!!
 
Nowy South Park jest świetny! No i sa tam "niezle jaja"... kto grał ten wie ;)



Licze na dwójkę, w klimatach Coona itp.
 
Ukończyłem Far Cry 3 na ps3. Świetnie się grało ten klimat mnie się podobał.



Sa podobne strzelanki z dużą swobodą? GTA mnie w ogóle nie podchodzi a tu otwarty świat a tak fajnie się grało.
 
Ktoś jest w stanie porównać PS4 i XboxOne? Bo z perspektywy czasu to jednak chyba lepiej kupić konsole niż co rok w komputer inwestować.
 
Ale mi się chce pograć w jakąś fabularną gre, ale nic mi nie przychodzi do głowy :( Bioware ma jeszcze jakieś dobre produkcje po za ME, DA i KOTOR?
 
Sprawdzałem, ale jakoś Japonia mnie nie ciągnie.



Grał już ktoś w Deus Ex:The Fall? Wyszło w końcu na PC, a jakoś cisza o tym.
 
Yagiel sprawdz vampire the masquarade bloodlines. Jeden z najlepszych rpgów w jakie gralem, mocno niedoceniona gra ze swietnym klimatem i questami.
 
Powstaje trailer do Mass Effect 4 a w tym miesiący Bioware ma zacząć wypuszczać informacje o grze :)



Jedyne czego bardzo oczekuje - aby nie wymazali historii o czym już nie raz pisałem. Gre kupię tak czy inaczej, bo może być swietna, ale jestem tak sentymentalnie związany z fabułą trylogii, że bardzo bym nie chciał aby została całkiem porzucona :(
 
Dopiero teraz, dzisiaj, zacząłem grać w Mafię II, którą mam na steam. Przyznaję, że byłem dziwny, zwlekając z nią tak długo :) Aktualnie jestem w 8 rozdzialem, mam ileś tam osiagnięć. Co do gry, to przypadła mi do gustu. Fajna historia, grafika nie jest zła. Ale szkoda, że poruszanie po mieście jest tak ograniczone, nigdzie (poza misjami) nie możemy wejść itp. Chyba 7 godzin jak na razie przegrane, trochę w to będę grał :D
 
Niezbyt w temacie ale napisze tutaj: otóż chciałbym sformatować i na nowo zainstalować na swoim lapku windowsa. Jest jedno ale. Nie działą mi napę optyczny. Czy jest jakieś wyjście żeby to ogarnać bez zakupu nowego napędu (mam drugi ale zewnetrzny na USB ;/). Dodam, że przy pierwszym uruchomieniu laptopa system zaczął się instalować samoistnie z dysku. Czy może mam kopię instalacyjną windowsa wgraną jakoś na stałe na moim sprzęcie ? Posiadam laptop Toshiba L650-11R System Unit.
 
Jeśli nie masz już gwarancji to możesz postawić system z pendriva. A co do kopi wgranej na partycję to zobacz w instrukcji lapka, albo na naklejcę pod spodem ?
 
Zrób recovery disc na jakiegoś flasha czy tam inny dysk zewnętrzny, chyba powinno pomóc, ale może niech ktoś bardziej kumaty ode mnie w tym temacie się wypowie.
 
Telltale robi przygodówkę opartą na Borderlands, może być ciekawe.



Borderlands mam, ale to chyba bardziej gra do Co-opa a że nie mam z kim grać, więc zalega. Samemu warto w to grać, czy raczej nuda?
 
Co do informacji na nalepkach nic takiego o systemie nie znalazłem oprócz Product Keya. W sumię moge pobrać kopię Wina od nich ze strony bo jest taka możliwość i wklepać swój klucz z tym, że jak po sformatowaniu wszystkiego odpalić coś z dysku typu flash w biosie, za pomocą komendy? W ogóle bios zobaczy taki dysk?
 
@Yagiel W Borderlands lepiej jest grać z kimś, no ale pewnie też cię wciągnie, jeśli będziesz grał samemu.



Na konsole wyszło Plants vs Zombies: Garden Warfare. Wygląda świetnie, ale chyba zaczekam, aż wyjdzie na peceta.
 
Na PC. grałes sam czy z kimś? U mnie jest ten ból, że wszystkie gry (po za fifą z kumplami i Metro 2033) nie posiadające dobrych wątków fabularnych,na które mam wpływ, nudzą mi się po kilku podejściach. Wyjątki stanowią multi playery ( Dead Island, Battlefield). Próbowałem pograć w co-opie w Bordelands, ale z tymi ludźmi nie szło się dogadać:D a szkoda, bo świat gry jest w moim ukochanym postapo klimacie.



Miałem zamiar w końcu zagrać w Dead Space - ale po 1 - strzelanka, po 2, od kiedy zagrałem w Blair Witch Project i AvP2, za mocno się stresuje grając w horrory :D Książki czy filmy wciągam bez emocji większych, ale jeśli chodzi o gre i wcielenie się w postać, no to już jest gorzej :) Metro 2033 lezało chyba z pół roku, aż w końcu sie przełamałem i do dziś jest to jedna z moich ukochanych gier :) W Last Light jeszcze nie grałem, bo oszczędzać muszę
 
Ja też uwielbiam rozbudowana fabułę, ale tu jej nie znajdziesz. Mnie wciągnął po prostu ten świat, bo też uwielbiam klimat postapo. Sam grałem.
 
AvP2 polecam serdecznie. Nie wiem czy gra się godnie zestarzała, ale te 13 (!) lat temu bawiłem się wyśmienicie. Pierwsza część też była bardzo dobra, ale w tą pamiętam przede wszystkim z multiplayer.
 
Metal Gear Solid V Ground Zeroes PS3-DUPLEX



1.93GB







"Zapraszam" do pogrania w demo za 150zł.
 
Skonczylem dzisiaj Wkurwionego Maxa 3 i bede baardzo cieplo wspominal te gre. Szkoda jedynie, że atmosfera ulatuje wraz z dwoma ostatnimi rozdzialami. Fabuła też ostro szwankuje, przede wszystkim brakuje mi wyjaśnienia motywów głównego bohatera (lub są one po prostu niedorzeczne). Gdyby gra kończyła się na 11-12 rozdziale byłoby idealnie. Ostatnie 20 min to już parodia totalna: fajnie, ostro, wybuchowo, ale wolałbym nie oglądać takich scen w tej grze :) Bardzo mi się podobała postać głównego bohatera, zwłaszcza ta łajzowata odsłona do połowy gry. Cutsceny z mieszkania Maksa pomiędzy misjami to czysty geniusz. 8-/10



Ściągam soundtracka :D



PS. Wiele osób generalnie narzeka na całą 'czternastke', ale ma ona jedną sekwencje która dosłownie spowodowała opad mojej szczeny - przedzieranie się przez lotnisko i ten kawałek w tle, soo badass
 
Back
Top