GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Zagrałem w Rambo. Nie będę nic pisał, niech moje emocje wyrazi za mnie gość z filmiku poniżej :-)



 
Chyba w Contrze na pegasusie byla lepsza sciezka dzwiekowa. Ogolnie gra wyglada bardzo slabo :o
 
Nawet nie wiedziałem, że to nasi robili tą grę :-) wiadomo, że gry na podstawie filmów są słabe ale takiej lipy to dawno nie widziałem. Najlepszy moment tego gameplay-u to jak ten typ gnoi twórców :-)
 
Oby był lepszy od poprzedniego...


http://www.gram.pl/news/2014/03/04/nowy-batman-od-rocksteady-juz-niemal-pewny-sa-pierwsze-informacje.shtml
 




tutaj trailer tego nowego gacka (nie widziałem, żeby w linku był). No co tu rzec, jaram się jak łysy rondą. Kolejny powód poza Wiesławem 3 i EA UFC do zakupu ps4
 
@slowik



Tak grałem, na razie mi się podoba, ale jeżeli nie jesteś fanem serialu to może być ciężko :)







ps. Skończyłem też drugi odcinek drugiego sezonu The Walking Dead i był zdecydowanie ciekawszy niż pierwsz odc. Czekam na więcej :)
 
Więcej o MGS Ground Zeroes



http://www.eurogamer.pl/articles/2014-03-06-metal-gear-solid-ground-zeroes-najdrozsze-i-najlepsze-demo-w-historii
 
1146644_847826608576939_2078753801_n.jpg
 
Jestem jednym z większych fanów Half-Life'a. W 1999 i na początku 2000 roku miałem własną stronę o tej grze. Ogólnie przeszedłem ją około 15 razy (+ po dwa razy dodatki). Jednak nie jaram się Half-Life 3. Tak samo jak mocno klimat stracił Half-Life 2, który poszedł w efektowność zamiast w otoczkę, która w pierwszym rzędzie nas ściągała przed ekrany monitorów. Dla mnie nawet lepiej żeby HL3 nie wyszedł, bo już sequel był mocno średni. Jestem przekonany, że trzecia część również nie będzie tak wybitna jak pierwowzór i tylko zepsuje historię.
 
Robią ekranizację TLoU!!!



Sam Raimi producentem, Neil Druckmann z NG scenarzystą.



http://www.comingsoon.net/news/movienews.php?id=115660
 
Wg mnie najlepsza to Prince of Persia a tam palce maczał Johnar Merchner czyli twórca Piasków czasu. Oczywiście to tylko wstępna faza i nie można niczego wyrokować, ale Druckmann jest zapaleńcem w pozytywnym tego słowa znaczeniu i odda całe serce temu projektowi. Trzeba też pamiętać, że Sony nie sprzedało praw do ekranizacji Uncharted bo bo nikt nie przedstawił dobrego projektu. Jest jeszcze jeden wymowny fakt, ktory przemawia za tym, że owa ekranizacja nie wyląduje w kiepskiej jakości filmidłach - TLoU to iście filmowa gra.
 
@Tomasz jeśli chodzi o ekranizacje to chyba tylko Silent Hill.






Tysiące fanów gry by Cię rozszarpało na kawałki gdyby przeczytali co napisałeś :). Mortal Kombat był w porządku, ale też był to zwykły PG-13 zamiast prawdziwej ekranizacji najbardziej brutalnej gry lat 90. Prince of Persia nie oglądałem :[.
 
To, że film nosił tytuł Silent Hill nie znaczy, że ma być w 100% zgodny z grą. Mnie się tam część pierwsza bardzo podobała.
 
Jeśli ekranizacja gry nie jest robiona dla osób kojarzących tytuł, to w takiem razie po co nazywać film tak jak grę. Są trzy typy. Albo film robiony jest dla fanów i ściśle trzyma się fabuły, albo robiony jest dla fanów jednocześnie uproszczając zawartość tak aby każdy mógł obejrzeć film nawet nie znając gry, albo robiony jest nie mając kompletnie nic wspólnego z grą oprócz tytułu oraz luźnie nakreślonej otoczki. I tym trzecim typem jest właśnie Silent Hill.
 
Wyjdzie, że znowu marudzę, ale CDA jest ostatnim medium jakim bym się kierował przy ocenianiu gry :P
 
Hipster Berlin, który w recenzji Devil May Cry wolał przez pół tekstu jarać się tym, że gra jest jego zdaniem antyreligijna niż opisywać gameplay recenzował DS II, więc niekoniecznie jest dobrze :D
 
KOTOR2 - skończony, finał to jakiś żart. Pomijając już samo zakończenie, które było najgorsze jakie widziałem, to jak już się wysyła droida, Togo i Mire na Malachor razem z Wygnańcem, to wypadało by pokazać co się z nimi stało po finałowej walce...Opadłem z sił - 30 godzin siekania mieczem na nic.
 
Kotor 2 to tak naprawdę gra niedorobiona. Wydana szybciej i w wersji która zawiera może z 60% tego co pierwotnie planowano. Społeczność graczy tworzyła moda który niedokończoną zawartość dodaje. Jakiś czas temu obiło mi się o oczy że nawet skończyli. Jak jesteś tym zainteresowny to poszukaj w google.
 
Czytałem o tym, ale nie lubię fanowskich modów i zakończeń. Szybko zapomnieć i delektować się KOTOR1 :) Mam nadzieje, że kiedyś ktoś się pokusi na to, aby zakończyć trylogię. Może przy premierze nowych Gwiezdnych Wojen będzie na to większa szansa.



A tym czasem - nie mam w co grać:D jakieś cRPG w takim stylu proszę :)
 
Back
Top