GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Nie zgadzam się.







Od kąd wyszedł nowy dodatek Jeadong z każdym miesiącem jest coraz bliżej swojej formy i póki co zaszedł najdalej z wszystkich zergów w 2 sezonie.



Właśnie pokonał 2 topowych graczy na świecie i to w dobrym stylu. A wogóle to ciężko jest komukolwiek być tak dobrym w 2 grach, a jemu się udało.
 
"Followuje" go na twitch i jak mam okazję to oglądam. Ogólnie to chyba nic nie osiągnął jeszcze w SC2, nie jestem bardzo zainteresowany sceną więc ciężko mi powiedzieć, ale jak przeglądam wyniki turniejów to nigdy go nie widzę w czołówce, a w SC pierwszym zawsze top3 każdego turnieju był Jaedong, Bisu i Flash. Zaraz pogoogluje sobie jego osiągnięcia z SC2.
 
helieris chyba że tak ;d co nie zmienia faktu że pewnie kolekcjonerka dzikiego gonu będzie zajebista
 
I teraz pytanie. Darować sobie czy zacząć odkłądać, wydać ze 400 zł na coś, co i tak mi nie będzie potrzebne ? :D
 
400zl? Raczej nie, tyle to nawet nie kosztują wielkie kobyły z Fantasy Flight Games z milionem figurek i pudłem o wymiarach liczonym w metrach ;) Znając polki rynek gier planszowych nie powinna kosztować więcej niż 150-170zl. Dla porównania gra tego samego twórcy, aczkolwiek wydana w innym wydawnictwie, Robinson Cruzoe z dużą ilościa kart , znaczników itp. itd. kosztuje około 130-140zl.
 
Konsola SONY Playstation 3 Super Slim 12 GB + inFamous 2 (E) + Uncharted 2: Among Thieves (E) + God of War III (E) + Resistance 3 (E) + Killzone 3 (E) + Motorstorm: Apokalipsa (E) + dodatkowy kontroler



za 799 zł w sklepach "Jowisz"











Wynalezione na polygami. Ktoś ostatnio zastanawiał się nad zakupem PS3, myślę, że oferta warta zainteresowania !
 
Przeszedłem Dark Souls. 100 lvl., 50 lvl Int. Od połowy gry zacząłem używać mocno Iaito (katana), którą się świetnie bawiłem i którą robiłem spustoszenie wśród małych wrogów (enchantowałem ją na branie mocy z Inta, a nie Dexa). Jednak głównie czarowałem. Nie mogę się doczekać drugiej części. Najwięcej problemów sprawiał mi Seath the Scaleless ale przede wszystkim... Demon Firesage, na którego nie umiałem znaleźć sposobu przed długi czas. Lord Gwyn padł za trzecim razem. Nie mam najmniejszej ochoty grać na NG+, ale mimo wszystko miło było.
 
ja w Dark Soulsy grałem tylko chwile u znajomego natomiast z racji tego, że jestem posiadaczem PS3 i mam ps+ to mogłem pobrać Demons Souls świetna gra mam znajomego który chyba wszystko wie o tej serii. Demons Souls przeszedl 1 levelem i ma zrobioną platyne :-)
 
Demon Firesage? U mnie padł za pierwszym razem, taka przypakowana wersja Asylum Demona z prologu. Dark Souls to piękna gra, aż musze się pochwalić, że też przeszedłem 1 levelem :-)
 
Zeno Clash - wielkie :O . Ta gra jest tak popaprana, jeśli chodzi o design czy pomysł, że aż chce się grać. Sam gameplay też można uznać jak najbardziej za nietypowy, za te grosze za jakie chodzi jak najbardziej warto.
 
http://www.indiegala.com/



Theatre at War 1,2,3. z dodatkami.



Theatre at War 1 za 0,01$ można :)



Działa Wam "Buy with Google" ?
 
@Fresh



Fajne, w ciągu 20 minut zrobiłem już taką produkcje że nie ma mowy o klikaniu własnoręcznie - 202 ciastka na sekunde, łącznie już ponad 75 tysięcy :-)
 
Back
Top