GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

@Tomasz Chmura: teraz imho powinieneś iść do Anor Londo, nawet nie wiem czy na tym etapie masz możliwość walki z 4 Kings. Tak samo Demon Ruins zostaw sobie na koniec, tam czai się zuo :) Także raczej Anor Londo -> painted world -> archiwa książęce -> katakumby i dopiero new londo, valley of the drakes i demon ruins.
 
ja to najpierw sobie valley of the drakes odblokowalem po wygranej z hydra, zjechalem winda, zabilem smoka i otworzylem przejscie przez anorlondo do tej poczatkowej lokacji
 
Kurde, poszedłem i wybiłem wszystko w ruinach demonów. Aż doszedłem do ściany z żółtej mgły. Nie puszczono mnie dalej. No to czas na Anor Londo :). PS. Hydrę zabiłem dosyć dawno już temu. Po prostu zestrzeliłęm ją z łuku stoją w miejscu gdzie jej ataki nic nie robiły.
 
Dark Souls? Do dzisiaj Capra Demon wraz z pieseczkami spędzają sen z powiek wieluu warriorsom. Dla mnie to zdecydowanie najtrudniejszy boss ze względu na mała przestrzeń i dosyć wczesny etap gry. Wchodzisz przez mgłe i po 3 sek zastanawiasz się co to było :D Nawet z osławionymi Flipem i Flapem się tak nie męczyłem jak z kozłem. Gdyby nie trick ze schodami i łukiem to sam nie wiem jakbym go pokonywał. Pamiętam też, że bardzo ciężko było z 4 królami. A co do konieczności walki z całą ferajną w drodze do bossa, to to absolutnie nie jest konieczność. Trzeba sobie opracować po prostu piękny i najkrótszy run omijając przeciwników. Wtedy dojście do szefuńcia zajmuje jakieś 3 min.
 
Bonusy do Humble Origin Bundle:

Command & Conquer: Red Alert 3 - Uprising (Steam + Origin)
Populous (Origin)







Ja chce Dead Space 2........ :(
 
@ Gaara: a no fakt, warto odblokować ten skrót przed New Londo bo w NL nie ma ogniska.



@DickNiaz: hmm, Capra Demona przeszedłem za 3 razem (nie wiem czy to był fuks, po prostu ciągle go okrążałem i atakowałem tylko na pewniaka). Tak samo wszyscy narzekali na 4 królów, a ich przeszedłem za pierwszym razem (fakt że byłem już dosyć "utankowiony" - Havel/Giant armor itd.). Za to Sifa, S&O i Bed of Chaos to nie wiem ile razy przechodziłem ale liczby te idą w dziesiątki :)
 
ujowe te bonusy do HIB, liczyłem na Bulletstorm. Populusa już dawno ograłem na amidze (i to kilkukrotnie), a RA3 mnie nie interesuje, nie moje klimaty.
 
Ja tam na Airborne liczyłem bo nigdy nie miałem okazji zagrać. W Bulletstorma w sumie też.
 
Polecam wszystkim fanom skradanek grę 2D od twórców Shanka, Mark of the Ninja. Właśnie przechodzę po raz drugi z racji wyjścia Special Edition.
 
Fakt, niezła oferta, ale myślę, że dobry moment to będzie jak wyjdzie PS4. Wtedy pewnie trójka stanieje jeszcze bardziej.
 
Wydaje mi się, że nie, przecenianie PS3 jeszcze bardziej obniży sprzedaż PS4. PS2 z czasem też nie taniała. Po prostu PS3 to za dobra konsola z za dużą biblioteką gier.
 
Fakt, coś w tym jest. Ale po wyjściu PS4 wartość trójki spadnie. Pytanie tylko czy przełoży się to na cenę :)
 
Niektóre gry ( nowe ) na PS3 będą miały swoje odpowiedniki na PS4, jeśli będziesz posiadać np BF4 na PS3 to otrzymasz zniżkę na BF4 na PS4, podobno dośc znaczącą.
 
555029_10151632686064331_914459681_n.jpg
 
Jaedong kurwa jego mać coś Ty zrobił ... ciężko mi się ogląda jak moim zdaniem najlepszy gracz w historii Starcraft (mój ulubiony gracz, niesamowite wojny z Bisu) tak dostaje po dupie i nie potrafi wrócić do swojej dawnej formy. Miazga :/
 
Back
Top