GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

A ja właśnie zagrywam się teraz w Sleeping Dogs. Grał ktoś? Jak uwielbiam wszytkie serie GTA, ta giereczka też mi podeszła. I jeszcze ten niesamowity klimat Hong Kongu w środku nocy, kiedy pada deszcz, a w radiu w furze jakaś tradycyjna chińska muzyczka. Poezja.
 
mi Sleeping Dogs podeszło nawet bardziej niż ostatnie GTA, chyba właśnie przez orientalny klimat. sprawdź dlc , zwłaszcza The Zodiac Tournament .
 
Gram obecnie w Testament Sherlocka Holmesa. Być może będzie to pierwsza gra jaką ukończe od 10 lat.:-) Co prawda pod koniec mi się znudziła i odłożyłem ją, ale wczoraj wróciłem do niej. Myślałem, że już się wypaliłem, ale jeszcze jednak moge grać. Obecnie każda gra w którą próbowałem zagrać, zostawała usunięta po 30 min., z tą jest inaczej.



_______________________



Jeszcze krótka historia związana z problemami jakie miałem z tą grą.



W pewnym momencie gra przestała działać, szybkie google i dowiedziałem się, że potrzebny jest patch. Wgrałem patcha, problem zniknął, ale pojawiły się 2 nowe:-)



Pierwszym problemem były artefakty i zacinanie się filmików. Pomogła zmiana ustawień graficznych i wlączenie V-synca w ustawieniach karty graficznej. Oczywiście nie doszedłem do tego od razu tylko po 2 h prób:-)



Drugi problem okazał się być pozornie dużo trudniejszy i godny analitycznego umysłu Sherlocka. Gra ma 3 ustawienia kamery, 2 z nich działały ok, ale na pierwszej, gdy chciałem ruszyć postacią, zaczynała chodzić sama i nie dało się jej zatrzymać. Działo się to tylko na tym jednym ustawieniu kamery. Zacząłem od google. Nic nie pomogło. Siedziałem nad tym 2 dni, rozebrałem wszystkie pliki gry, czytałem każdą linijke kodu. Nic nie wskórałem. Na koniec przez przypadek zmieniłem rozdzielczość w ustawieniach gry i wszystko zaczęło działać.
facepalm.gif
 
Gram obecnie w Bioshocka Infinite (jestem tak w 2/3) pierwsza godzina może dwie są super (zwłaszcza zwiedzanie miasta i odkrywanie nowych vigorów) ale pozniej robi się monotonnie. Liczę ,że w koncówce da czadu. Świat w grze jest strasznie pokręcony jesli komus to odpowiada to bedzie dla niego 10/10.
 
Dzięki świątecznym wyprzedażom przez ostatnie dwa dni kupiłem FTL za 5 dolców i Endless Space za 8,20 Euro. Mój konik science-fiction będzie zadowolony przez najbliższy miesiąc.
 
Rowniez obecnie gram w nowego Bioshocka i jak narazie gra wywarla na mnie dobre wrazenie, miasto przy tej grafice wyglada naprawde ladnie ;)
 
"Gram obecnie w Bioshocka Infinite (jestem tak w 2/3) pierwsza godzina może dwie są super (zwłaszcza zwiedzanie miasta i odkrywanie nowych vigorów) ale pozniej robi się monotonnie"



Juz o tym mówiłem, ale powtórze to jeszcze raz po tym jak zagrałem 1h: kompletnie nie lezy mi estetyka w tej produkcji -przypomina bardzo Dishonored zmieszany z cukierkowo-jarmarcznym klimatem rodem z niektórych filmów Burtona, co razem powoduje u mnie mdłości. Strzelanina nie jest wymagająca i brak wyzwania na tym polu gra stara się nadrobić efekciarstwem i sporą ilością krwii.



Nie podoba mi się więc design leveli (mimo, że włożono w niego masę pracy) i sam gameplay, tak więc ocena subiektywna to: 6,75/10, co się przekłada na: "szkoda czasu, sa przyjemniejsze rozrywki".
 
No ja po pierwszej sesji z Bioshock Infinite wróciłem do Tomb Raidera, żeby go dokończyć. Zaczynam się obawiać, że Infinite podzieli los pierwszej części, której do dzisiaj nie ukończyłem, mimo że miałem już chyba ze 4 podejścia.
 
Pany jany, jako że niedługo wyjeżdżam wieczorami będzie mi się nudziło, a chciałbym "zapozyczyć" kilka gier z netu. I tutaj kieruje ukłon w stronę Catusa i Lugaska, czy są jakieś serwisy oferujące gry REPACK'i które można pobrać z w miarę rozsądnych serwerów a nie ograniczających się do 25kb/s dla uzytkowników bez konta premium ?
 
...a potem płacić kare, albo nawet iść siedzieć za udostępnianie:-) Nawet jak zablokujesz upload to i tak zostają ślady.
 
dokladnie, slowik w szkopach tym bardziej nie bedzie ryzykowal tysiecznych kar. jebac torrenty! jebac piraty!
 
No w dojczach nie pobieram nic a nic bo się to może źle skończyć, nauczony przykładem swojego szefa, kótry zapłacił 500 ojro grzywny wolę nie ryzykować ;d
 
Od czasu do czasu kupić oryginalną gre albo nawet kupić PPV to nie powinnien być kłopot dla nikogo.. pozatym nikt wam nie każe grać w gry za 40 euro.....
 
LaQi orginałów też mam sporo ale przed wyjazdem szkoda mi wydawać kasę tym bardziej na kilka tytułów bo nie jadę tam na tydzień tylko na dużo dłużej. W sumie pobierał będe dopóki jestem w Polsce ale z torrentami mam ten problem, że mój net nie wiedzieć dlaczego mimo masy seedów pobiera zawsze około 10kb/s, następne ograniczenie to transfer, nielimitowany mam w godzinach od 23 do 6 rano więc tylko 7 godzin dziennie moge sobie pozwolić na pobieranie. Torrenty byłyby najwygodniesze jednak problemy z prędkościa unimożliwiają pobieranie.
 
Apropo nielegalnych torrentów i "legalnych" warezów. Ponoć interpretacja prawa się zmieniła i teraz wszystko jest nielegalne, a ta strona z opisem co można legalnie ściągać zniknęła juz z serwisu policji. Jak to w końcu jest, ktoś jest na czasie? :D
 
dbgoku, nikt nie przesadza. mozesz sciagac ile chcesz, az w koncu padnie na ciebie i sie nie wybulisz. a w niemczech w ogole nie ozna z torrentow pobierac. ja placilem 400 euro
 
Z torrentami to nie są żarty, szansa na to, że możesz mieć przypał może i jest mała, ale jest, bo ściągając plik z torrentów również go udostępniasz, więc teoretycznie ponosisz podobne ryzyko, co gość, który wrzucił to do internetu. Ściąganie z for warezowych, albo np. chomikuj.pl jest znacznie bezpieczniejsze, właściwie niedawno jeszcze mówiło się, że w świetle polskiego prawa całkowicie legalne.



EDIT: Dodam jeszcze, że mam na myśli muzykę i filmy, nie wiem jak to jest z grami.
 
Jak coś mam 2 zaproszenia na iptorrents... moge komuś wysłać... transfer tam jest zawsze duży:-)
 
Back
Top