GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

1qw445.jpg
 
zakończenie Bioshocka miażdży , tak zrytej fabuły by się Hideo Kojima nie powstydził :) oceny10/10 na niektórych portalach jak najbardziej zasłużone.
 
Tylko , że jesli komus nie podchodza takie klimaty jak w bioshocku (design i fabuła) to wg. mnie jest to poprostu dobry shooter.



Zakonczenie faktycznie wykręcone. Chyba przrz godzine po skonczeniu myslalem co wogóle sie wydarzylo :)
 
Właśnie ukończyłem Testament Sherlocka Holmesa. Mam mieszane uczucia, pierwsza połowa gry jest świetna, oceniłbym na 9/10, ale druga połowa jest już znacznie słabsza. Ale ponieważ jest to pierwsza gra jaką ukończyłem od 10 lat to oceniam ją na 8/10. Choćby z samego szcunku, że przyciągnęła mnie przed ekran na tak długo.











___________________



Znacie jakieś dobre przygodówki TPP na PC? Najlepiej coś z morderstwem w tle.
 
Chodzi mi bardziej o klasyczne przygodówki, bez elementów zręcznościowyych itp., tylko że z kamerą TPP:-)
 
Syberie, Longest Journey, seria Black Mirror, a przede wszystkim



GRAY MATTER
 
Z twojej listy grałem tylko w Syberie. Ale z tego co widzę to wszystko są point&click, a jak szukam klasyczne TPP, sterowanie WSAD.
 
lugasek



Moim zdaniem z takim podejściem to nie znajdziesz żadnej gry. Ma być klasyczna przygodówka, ale nie może być point& klick i bez elementów zręcznościowych, a chcesz widok TPP i sterowanie WSAD. Sam sobie zaprzeczyłeś dwa razy, poza tym jesteś chyba zbyt wymagający jeśli chodzi o pierdołowate szczegóły.
 
poza tym jesteś chyba zbyt wymagający jeśli chodzi o pierdołowate szczegóły.




Trafiłeś w sedno:-)








Moim zdaniem z takim podejściem to nie znajdziesz żadnej gry. Ma być klasyczna przygodówka, ale nie może być point& klick i bez elementów zręcznościowych, a chcesz widok TPP i sterowanie WSAD


Napisałem, że klasyczna, bez elementów zręcznościowych bo Solaris polecał mi Hitmana:-) Chodzi mi po prostu o zwykłą przygodówke, jedyny odchył to widok TPP:-)
 
Już wiem dlaczego podobał mi się Testament Sherlocka Holmesa:-) To prawdopodobnie jedyna klasyczna przygodówka, w której można zmienić widok na TPP:-)
 
Nie pamiętam jak w tej kwestii miała się trzecia część serii "Gabriel Knigt", ale jest to produkcja dość stara i nieco archaiczna, więc i nie bardzo jest sens sprawdzania :D
 
Właśnie w trójke grałem, ale za cholere nie pamiętam czy było TPP zaraz sprawdze.





ale jest to produkcja dość stara i nieco archaiczna, więc i nie bardzo jest sens sprawdzania :D


Nie ma problemu, uwielbiam stare gry: kanciaste postacie, pixeloza itp. Jara mnie to!:-)







_________________



Jeszcze co do Sherlocka.Wrzucam świetny filmik, który ukazał się moim oczą po zakończeniu gry. Miód :-)



 
Mam do sprzedania klucz steam do gry Bioshock Infinite jakby kto był chętny to za 85 zł odstąpię.
 
@Mobius



Dzięki. Spełnia moje kryteria, ale nie lubie grać kobietami, więc odpada:-)







Zmieniam kryteria:



Szukam przygodówki z widokiem FPP lub TPP. Najlepiej coś w ponurym klimacie z trudnymi zagadkami, krew i flaki mile widzane.
 
Back
Top