GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

A to ja jako dwójkę ten prequel traktowałem. Ehh bez Max to nie będzie to samo. Jak zaczynałem w to grać to nawet nie przypuszczałem, że tak mnie wkręci historia w której wcielam się w laskę z małym biustem, a na koniec to się nawet wzruszyłem(zresztą w alternatywnej rzeczywistości też).
Before the storm, nie odstaję od pierwowzoru - mocno polecam.
 
odpalilem Shadow of The Colossus i gra ma to cos, niby nic specjalnego, ubogi swiat i dosc prosta rozgrywka, ale pierwszy raz przy graniu zaczely mi sie rece pocic
niesamowity klimat odwala robote
w psnow za darmo wersja HD
 
A to ja jako dwójkę ten prequel traktowałem. Ehh bez Max to nie będzie to samo. Jak zaczynałem w to grać to nawet nie przypuszczałem, że tak mnie wkręci historia w której wcielam się w laskę z małym biustem, a na koniec to się nawet wzruszyłem(zresztą w alternatywnej rzeczywistości też).


Btw
Ma być serial na podstawie jedynki. Patrząc na takiego Atypowego czy The end of the fucking world, to chciałbym żeby zajął się tym netflix. Mogliby kawał dobrego serialu sklecić.
W jakiejś wersji premium-sremium tego prequela można pograć chyba trochę jako Max, która swoją drogą jest zajebista (ja tam lubie małe cycki :lol:).
 
ja zagralem w Life is Strange z 10 minut i wylaczylem, jakas gierka dla dzieciaczkow po 10 lat max
Pierdolisz głupoty. Po pierwsze 10 minut, to stanowczo za mało, żeby napisać cokolwiek o tej grze. Po drugie, w niewielu tytułach znajdziesz równie dojrzałą, poważną (czy jak to tam ująć) fabułę, więc z tymi 10 latami grubo przesadzasz trollu Ty jeden :deniro:
 
Pierdolisz głupoty. Po pierwsze 10 minut, to stanowczo za mało, żeby napisać cokolwiek o tej grze. Po drugie, w niewielu tytułach znajdziesz równie dojrzałą, poważną (czy jak to tam ująć) fabułę, więc z tymi 10 latami grubo przesadzasz trollu Ty jeden :deniro:
latalem jakas nastolatka co miala z 12 lat po szkole, lipa w chuj
 
Zgodnie z zapowiedziami: https://www.humblebundle.com/games/rockstar-games-bundle
za minimum $1.00 (3,36 zł):
– Manhunt
– Grand Theft Auto: Vice City
– Grand Theft Auto III
– Max Payne



wpłata powyżej średniej ceny (aktualnie $7.67 (25,77 zł)):
– Bully: Scholarship Edition
– Grand Theft Auto: San Andreas
– L.A. Noire
– Max Payne 2: The Fall of Max Paynelete



za minimum $15.00 (50,40 zł):
– L.A. Noire: DLC Bundle

– Grand Theft Auto IV
– Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City
– Max Payne 3 + Max Payne 3 Rockstar Pass

uGNIXEN.gif
 
latalem jakas nastolatka co miala z 12 lat po szkole, lipa w chuj

Jakby wiek bohatera miał znaczenie, to nie oglądałbyś co zimę "samotnego Kevina w domu", i nie oglądał i grał w "South Park".

Na pustynię, skorpionom przeglądy podwozia robić, bo znów podburzasz z dupy.
 
Jakby wiek bohatera miał znaczenie, to nie oglądałbyś co zimę "samotnego Kevina w domu", i nie oglądał i grał w "South Park".

Na pustynię, skorpionom przeglądy podwozia robić, bo znów podburzasz z dupy.
dla mnie gra byla slaba, rozgrywka nic specjalnego, chodzisz i cos gadasz, te nastolatki tylko wkurwialy, trzeba bylo szybko odinstalowac
untdil dawn tez podobnie zrobione bylo, ale tam chociaz fabula byla w miare ciekawe
 
dla mnie gra byla slaba, rozgrywka nic specjalnego, chodzisz i cos gadasz, te nastolatki tylko wkurwialy, trzeba bylo szybko odinstalowac
untdil dawn tez podobnie zrobione bylo, ale tam chociaz fabula byla w miare ciekawe
:damjan:
Wiem, że trollujesz bo toć to niemożliwe, żeby ktoś takie herezje serio pisał.
 
Dokładnie o to mu chodzi. Masz tam poprawną instrukcję jak wgrać mody i z tego co widzę jakąś listę najlepszych. W razie czego tych modów jest masa, więc może sobie poszukać co mu się spodoba np. na Youtube.
Jeszcze takie pytanie, minecraft jest wrzucony jako coś takiego ( Shiginima Launcher SE v3.100 (1) ) nie z oryginalnej płyty tylko nieoficjalny program uruchamiający Minecrafta. |Czy będzie jakiś problem ?
 
Jeszcze takie pytanie, minecraft jest wrzucony jako coś takiego ( Shiginima Launcher SE v3.100 (1) ) nie z oryginalnej płyty tylko nieoficjalny program uruchamiający Minecrafta. |Czy będzie jakiś problem ?
Powinny działać, ale też różnie może z tym być. Spróbuj, jak coś będzie nie tak to jakoś obejdziemy ten problem :)
 
Powinny działać, ale też różnie może z tym być. Spróbuj, jak coś będzie nie tak to jakoś obejdziemy ten problem :)
Nie wchodzą mi te mody może nieaktualne. Czy gdybyś miał kiedyś wolną chwilkę przygotowałbyś mi jakieś ciekawe ( dla 5latka) mody działające na Shiginima Launcher SE v3.100 (1)
Mówi mi o spaunerach , broni palnej i leżenie -siedzenie/

https://www.gry-online.pl/galeria/galeria_duze3/16691046.jpg
 
Odkurzyłem moją konsolę ps3 :no dawaj:. Jestem takim niedzielnym graczem. Zagrałem może w 10 gier.
I mam ochotę w coś zagrać. Co sądzicie o The Last of Us?
 
Kuźwa nie idzie nigdzie dostać Monster Huntera na ps4. Capcom chyba nie spodziewało się takiego zainteresowania.
powiem ci, ze w bete zagralem i dla mnie chujowa gra
juz lepiej sie bawie przy shadow of the colossus z ps3, trzeba troche pomyslec, a w tym monster hunter to walisz jak w Wiedzminie
ale wiadomo recenzje kupione i same 10/10, zeby sprzedaz podbic, a za jakis czas wszyscy beda pisac, ze gra przecietna
 
powiem ci, ze w bete zagralem i dla mnie chujowa gra
juz lepiej sie bawie przy shadow of the colossus z ps3, trzeba troche pomyslec, a w tym monster hunter to walisz jak w Wiedzminie
ale wiadomo recenzje kupione i same 10/10, zeby sprzedaz podbic, a za jakis czas wszyscy beda pisac, ze gra przecietna

Shadow of the Collosus to ja przeszedłem 4 krotnie na ps2 ;) A Monster Hunter w multi to inna gra.
 
@TYTUS
1. Wejdź w folder %appdata% i usuń cały folder ".minecraft"
2. Usuń Shiginimę i pobierz KLIK - pobrany plik przenieś na pulpit, teraz tego Twój synek będzie używał do włączania gry
3. Włącz pobrany launcher, wpisz nazwę użytkownika i wyświetli Ci się okno do włączania gry. Upewnij się czy w prawym dolnym rogu jest napisane wersja "Minecraft 1.12.2". Jeśli tak to fajnie, kliknij play i poczekaj aż gra załaduje się do głównego menu. Sprawdź czy w %appdata% pojawił się nowy folder ".minecraft". Jeśli tak to też fajnie, możesz zamknąć grę.
4. Pobierz: KLIK - jest to Forge, który umożliwia działanie modów. Włącz pobrany plik, nic nie zmieniaj i kliknij "Ok" aby zainstalować.
5. Gdy Forge będzie już zainstalowany odpal ponownie SKLauncher pobrany na samym początku. W głównym oknie, znajdź w lewym dolnym rogu opcję "Edit profile" i w polu "Use version" na samym dole powinna być opcja "release 1.12.2 forge coś tam cośtam". Wybierz i kliknij Save Profile. Teraz w prawm dolnym rogu powinna pojawić się wybrana wersja 1.12.2 forge. Uruchom grę, po załadowaniu w menu głównym gry powinno się pojawić okienko "Mods" a w lewym dolnym rogu jakieś napisy typu "Powered by Forge" albo "5 mods loaded". Jeśli tak jest to fajnie, zamknij grę i upewnij się czy w %appdata% w folderze .minecraft pojawił się folder "mods".

---
Daj znać czy poszło okej wszystko. Początek jest najbardziej skomplikowany, jak z tym się uporasz to instalacja modów to będzie kwestia paru kliknięć.
Napisz mi jeszcze ile masz GB RAM w kompie.
 
@TYTUS
1. Wejdź w folder %appdata% i usuń cały folder ".minecraft"
2. Usuń Shiginimę i pobierz KLIK - pobrany plik przenieś na pulpit, teraz tego Twój synek będzie używał do włączania gry
3. Włącz pobrany launcher, wpisz nazwę użytkownika i wyświetli Ci się okno do włączania gry. Upewnij się czy w prawym dolnym rogu jest napisane wersja "Minecraft 1.12.2". Jeśli tak to fajnie, kliknij play i poczekaj aż gra załaduje się do głównego menu. Sprawdź czy w %appdata% pojawił się nowy folder ".minecraft". Jeśli tak to też fajnie, możesz zamknąć grę.
4. Pobierz: KLIK - jest to Forge, który umożliwia działanie modów. Włącz pobrany plik, nic nie zmieniaj i kliknij "Ok" aby zainstalować.
5. Gdy Forge będzie już zainstalowany odpal ponownie SKLauncher pobrany na samym początku. W głównym oknie, znajdź w lewym dolnym rogu opcję "Edit profile" i w polu "Use version" na samym dole powinna być opcja "release 1.12.2 forge coś tam cośtam". Wybierz i kliknij Save Profile. Teraz w prawm dolnym rogu powinna pojawić się wybrana wersja 1.12.2 forge. Uruchom grę, po załadowaniu w menu głównym gry powinno się pojawić okienko "Mods" a w lewym dolnym rogu jakieś napisy typu "Powered by Forge" albo "5 mods loaded". Jeśli tak jest to fajnie, zamknij grę i upewnij się czy w %appdata% w folderze .minecraft pojawił się folder "mods".

---
Daj znać czy poszło okej wszystko. Początek jest najbardziej skomplikowany, jak z tym się uporasz to instalacja modów to będzie kwestia paru kliknięć.
Napisz mi jeszcze ile masz GB RAM w kompie.
Dzięki ! Zrobię to po 15tej i dam cynk.
 
Back
Top