GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Jak widziałem UFC 3, to jak dla mnie ta gra się tnie bez zacinania...Sorry, ale to taki plastik, że jak w to gram, to i się śmieję, i płaczę jednocześnie, że programiści aż tak to spierdolili.
Może nie to, że się tnie, ale do gry w 30 klatkach (na "zwykłym" XO albo PS4) trzeba się przyzwyczaić, bo jest nieco ślamazarnie. Mam wrażenie, że zawodnicy reagują z większym opóźnieniem niż w UFC 2, ale też idzie przywyknąć.

Podobno na Ps4 Pro, albo tym nowym X-Boxie jest lepiej, bo gra idzie w 60 klatkach. I to jest w sumie pierwszy moment, kiedy zacząłem w jakikolwiek sposób rozważać przesiadkę na nowszy model. Ale niezbyt poważnie rozważać póki co.

EDIT: Nawet grając na zwykłym PS4 można docenić zmianę koncepcji jeśli chodzi o walkę w stójce - wg mnie jest teraz naprawdę kozacko. Ale opóźnione reakcje zawodników jednak zauważalnie psują to doświadczenie.
 
Pytanie odnośnie Fify 18. Panowie, jak zacznę Wyzwania Budowania Składów to tracę tylko cały swój skład, czy też coinsy? Bo jak tylko skład, to sprzedam wszystkich zawodników na licytacjach i wtedy zacznę grać, bo w tym WBS to całkiem dobrych graczy można dostać.
Jestem już w piątej lidze i mam przyzwoity skład, ale niestety odstaję od reszty graczy, którzy mają bardzo mocnych zawodników, często z drużyny tygodnia lub legendy.
 
Może nie to, że się tnie, ale do gry w 30 klatkach (na "zwykłym" XO albo PS4) trzeba się przyzwyczaić, bo jest nieco ślamazarnie. Mam wrażenie, że zawodnicy reagują z większym opóźnieniem niż w UFC 2, ale też idzie przywyknąć.

Podobno na Ps4 Pro, albo tym nowym X-Boxie jest lepiej, bo gra idzie w 60 klatkach. I to jest w sumie pierwszy moment, kiedy zacząłem w jakikolwiek sposób rozważać przesiadkę na nowszy model. Ale niezbyt poważnie rozważać póki co.

EDIT: Nawet grając na zwykłym PS4 można docenić zmianę koncepcji jeśli chodzi o walkę w stójce - wg mnie jest teraz naprawdę kozacko. Ale opóźnione reakcje zawodników jednak zauważalnie psują to doświadczenie.

Nic się nie zmieniłeś...
 
https://www.pcworld.com/article/3254197/gaming/kingdom-come-deliverance-review.html

Ha! Ewidentnie zmienię kompa, i3 tego nie pociągnie, nawet po zoptymalizowaniu. Toż to świat z Narrenturma Sapkowskiego, @Jakub Bijan jako osoba od historii powinieneś być zafascynowany. Gość pisze, że po 20.godzinach gry mógł dopiero przyłączyć się do straży miejskiej, a i tak zamozniejsi z niego mieli ubaw i się buntowali...i dopiero wtedy mógł kupić chujowy miecz... Jak w życiu średniowiecznego szczura. W końcu jakiś realizm! Fakt, że gra się ładuje, byś mógł być pozdrowiony przez wieśniaka, to ciut przegięcie, ale łatki zrobią swoje. I te nazwy miast... Jak się pochodzi ze Skalitz, to wszystko jasne ;) plus godzina spędzona na misji, by zdobyć ojcu piwo... Ach, miód na moje wkurwy o superszybką rozgrywkę został rozlany! Po 20.godzinach w skyrimie już się w miarę wymiata, tu można śmieci wymieść z warsztatu staremu...
 
Daj znać jak coś pograsz.

@Drzewo no mi by takie coś wyjątkowo odpowiadało, bo to coś nowego i świeżego na tle większości gier klepanych na jedno kopyto, żeby podobały się zarówno synowi Grażyny jak i mamie Katarzyny.
lujhelloj_qnxpxpq.jpg

:kis:
 
Kupiłeś, czy pirat? Jak pirat, to jak wygląda kwestia dostępu online? I czy da się offline, hehe? (wiem, to ostatnie to głupie pytanie).
Ta gra nie ma multiplayera. Optymalizacja słaba. Odpaliłem na najniższych ustawieniach w 1080p i chodzi na ~70fps, czasem nawet poniżej 60 spadnie. Mam i7 16gb ram i gtx 1060.


Dobra. Pierwszy żul do obicia i już zebrałem wyjątkowej klasy wpierdol:siara: Poszedłem do matki zalany juchą jakbym świnie zarzynał, a ona ze spokojną miną coś w stylu "to nic, nie mazgaj się"
 
Pytanie odnośnie Fify 18. Panowie, jak zacznę Wyzwania Budowania Składów to tracę tylko cały swój skład, czy też coinsy? Bo jak tylko skład, to sprzedam wszystkich zawodników na licytacjach i wtedy zacznę grać, bo w tym WBS to całkiem dobrych graczy można dostać.
Jestem już w piątej lidze i mam przyzwoity skład, ale niestety odstaję od reszty graczy, którzy mają bardzo mocnych zawodników, często z drużyny tygodnia lub legendy.
Trafiłeś coś ciekawego?
 
Trafiłeś coś ciekawego?
Nic nie trafiłem, bo zbudowałem swój skład powoli kupując zawodników na rynku transferowym. I teraz się zastanawiam czy grać w tego WBS, bo chyba część ludzi właśnie stamtąd ma tych dobrych zawodników, bo w paczkach mi nigdy nic dobrego nie spadło.
 
Piszeczie tu o tym Kingdom. Poczytalem bo mnie zainteresowalo. Pomysl fajny i im bardziej realistyczna tym lepiej. Jak rozgrywka? Fajne to i warto brac czy nie bardzo?
 
Piszeczie tu o tym Kingdom. Poczytalem bo mnie zainteresowalo. Pomysl fajny i im bardziej realistyczna tym lepiej. Jak rozgrywka? Fajne to i warto brac czy nie bardzo?
Gra ma spory potencjał, ale poczekaj jeszcze jakiś czas, aż wypuszczą kilka łatek, które powinny usunąć bugi, które obecnie ją trapią.
 
Hej przyjaciele. Kupiłem ostatnio Playstation 4 slim. Zastanawia mnie jedna rzecz, w papierach od konsoli (instrukcja, gwarancja, safe guide) w prawym dolnym rogu mam podane różne numery. Czy te numery nie powinny być jednolite oznaczające cały zestaw? Zastanawia mnie czy przypadkiem nie dostałem jakiejś wersji ze zwrotu gdzie pośpiesznie mi wsadzono rożne instrukcje.
 
Czy ktoś grał w Titanfall2 i moze powiedzieć, czy jest tam jakiś tryb online do dłuzszego grania, jak np. Podbój w Bf1 (ok 25minut) czy turniejowy w cs:go?
 
Back
Top