GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

a skad wiedziales o co mi chodzi?
mapa-polak-mylaca.jpg
 
@Cactus Wszystko ładnie pieknie sie pobrało... Tylko przy próbie otworzenia archiwum dostaje komunikat o błedzie. Plik .iso jest uszkodzony... Pobrałem 2 razy i ciągle to samo. Masz moze inne działające linki ?
 
@Cactus Wszystko ładnie pieknie sie pobrało... Tylko przy próbie otworzenia archiwum dostaje komunikat o błedzie. Plik .iso jest uszkodzony... Pobrałem 2 razy i ciągle to samo. Masz moze inne działające linki ?
Sprawdź bebechy w kompie.
a skad wiedziales o co mi chodzi?
mapa-polak-mylaca.jpg
Liznąłem trochę psychologii. Mam też całkiem spore doświadczenie w kontaktach z trudnymi ludźmi.
 
Twierdza, którą tak namiętnie nie potraficie spiracić jest aktualnie za 5zł na steam. Bardzo debiloodporony soft, wierzę, że tym razem się uda.

 
Twierdza, którą tak namiętnie nie potraficie spiracić jest aktualnie za 5zł na steam. Bardzo debiloodporony soft, wierzę, że tym razem się uda.


powiem ci, ze do twierdzy 1 to nie ma podbicia, jakies bajery dodali i gre zjebali
leczenie, bombardowanie z nieba wtf?
 
Ale jestem wkurwiony. W poniedziałek zamówiłem sobie te psvr w promocji z saturna z dostawą do domu (do środy byłem uziemiony). Wszystko ładnie ogarnąłem przed godziną 14:00 i czekam. Wieczorem patrzę, a w statusie zamówienia "oczekiwanie na wpłatę". Kurwa, dzwonię - czekają aż się pieniądze zaksięgują na ich koncie. Dobra, chuj... najwyżej poczekam do środy na przesyłkę. Wstaję następnego dnia, patrzę po 7 rano na status, opłacono - no i kurwa zajebiście. Patrzę wieczorkiem, a tu "przygotowanie wysyłki" - serio kurwa? Mieli mój hajs od rana i do wieczora nie mogli wysłać towaru? W środę się wkurwiłem i postanowiłem pojechać po MÓJ towar, za który już zapłaciłem (pieniędzmi, które już otrzymali), ale dla pewności koło godziny 15:00 (status zamówienia wciąż ten sam) postanowiłem zadzwonić. Dowiedziałem się, że nie mam po co przyjeżdżać bo właśnie przekazali paczkę kurierowi. Po chwili patrzę na status zamówienia i rzeczywiście się zmienił. No nic... muszę czekać.
I teraz kurwa najlepsze. Czekam rano na info od kuriera, o której chce wpaść ale do południa się nie doczekałem, wchodzę na stronę zobaczyć status zamówienia, a tam ponownie "przygotowanie wysyłki" i jakiś inny numer listu przewozowego niż wcześniej. NO KURWA JA PIERDOLE. Jeszcze mam taki rozpierdol w domu, że nie mogę na spokojnie wykonać telefonu, a to co tu kurwa piszę zacząłem pisać chwilę po 12:00.
Bojkotuje jebany saturn i już nigdy nic od nich nie kupię.

Dla porównania, rok temu kupowałem przez internet na raty w euro.com.pl lodówkę, zmywarkę i pralkę. Zacząłem jakoś wieczorkiem, wszystkie formalności załatwione od razu, a sprzęt był już w domu na drugi dzień.
 
Bardzo dobre. Fabuła licha, ale bardzo podoba mi się mechanika. Nie skończyłem jeszcze ale już chyba jestem na finiszu.
https://www.youtube.com/channel/UC0kf-MCoRwMYd2Xah_KXPsg/videos

Nawet nie wiedziałem, że masz swój kanał na Youtube. A jak z optymalizacją, bo graficznie to chyba raczej bez szału, a na początku gra ponoć i dobre sprzęty zarzynała? Pytam, bo zmuszony jestem grać na lapku i to nie gamingowym, a szkoda się później rozczarować.
 
Nawet nie wiedziałem, że masz swój kanał na Youtube. A jak z optymalizacją, bo graficznie to chyba raczej bez szału, a na początku gra ponoć i dobre sprzęty zarzynała? Pytam, bo zmuszony jestem grać na lapku i to nie gamingowym, a szkoda się później rozczarować.
Też nie wiedziałem, że mam :). Wymagania ma raczej duże. Ja mam i7, 16gb ram i gtx 1060 i działa płynnie w 60fps. Mam ustawione wszystko na full.

Rekomendowane: Intel Core i7 4790 3.6 Ghz/AMD FX-8350 4.0 GHz, 16 GB RAM, karta grafiki 3 GB GeForce GTX 1060/4 GB Radeon RX480 lub lepsza, 35 GB HDD, Windows 7/8.1/10 64-bit Minimalne: Intel Core i5 3570 3.4 Ghz/AMD FX-6350 3.9 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 660/Radeon HD 7850 lub lepsza, 35 GB HDD, Windows 7/8.1/10 64-bit
Źródło: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=28352

Jakiego masz tego lapka?
 
Oj to będzie ciężko, bo mam odświeżonego Acer Aspire 5 (i5 7200u/8GB/ i z kartą mx150, czyli chyba dawny 1030). Najwyżej popatrzę jak Ty grasz. :lol:

Poszła subskrypcja, nie spiernicz tego. :wink:
 
Oj to będzie ciężko, bo mam odświeżonego Acer Aspire 5 (i5 7200u/8GB/ i z kartą mx150, czyli chyba dawny 1030). Najwyżej popatrzę jak Ty grasz. :lol:

Poszła subskrypcja, nie spiernicz tego. :wink:
Pójdzie spokojnie. Dobry lapek, co ty gadasz.
 
Back
Top