GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

I tak nie mam tv 4K. Biedak x 2
tenor.gif
 
Hehe chyba będę biedak bo kupie zwykłego slima. Ta oferta za 200£ plus 3 gry najbardziej do mnie przemawia. Fife i tak bym musiał kupić a to kolejne prawie 200 a tam już jest w zestawie.
Zdaje się, że w Amazon można przyblokować ofertę, czyli jakby kupić, ale żeby kasa później poszła. Coś w tym stylu:kupujesz konsole, ustawiasz limit na karcie 100zl i czekasz bo Amazon pobiera kasę dopiero jak wysyła towar.
 
Zdaje się, że w Amazon można przyblokować ofertę, czyli jakby kupić, ale żeby kasa później poszła. Coś w tym stylu:kupujesz konsole, ustawiasz limit na karcie 100zl i czekasz bo Amazon pobiera kasę dopiero jak wysyła towar.
Amazon pobiera kase w momecie wysylki. Nawet jak nie ma kasy na koncie to i tak jeszcze jakiś czas beda probowac pobrac.
 
Widział ktoś z was PS 4 pro w tej cenie 1449 w stacjonarnych media markt, czy tylko na stronie ich sklepu jest w takiej cenie?
Chrześniak ma urodziny, wiec dobry moment by kupić.
 
Widział ktoś z was PS 4 pro w tej cenie 1449 w stacjonarnych media markt, czy tylko na stronie ich sklepu jest w takiej cenie?
Chrześniak ma urodziny, wiec dobry moment by kupić.
Trza było brać jak na amazonie były po 1250zł.

Co do media markt. Wystarczy kliknąć na stronie produktu. Gdzie kupić i wpisać miejscowość. Będzie podane czy są dostępne. Albo zamow z odbiorem w sklepie.
 
Prezent potrzebny na jutro ;)
Sęk w tym, że właśnie opcja "gdzie kupić" pokazuje brak takowych w okolicy.
Dlatego zastanawiałem się czy jest to tylko promo internetowe czy ogólnosklepowe.
 
Prezent potrzebny na jutro ;)
Sęk w tym, że właśnie opcja "gdzie kupić" pokazuje brak takowych w okolicy.
Dlatego zastanawiałem się czy jest to tylko promo internetowe czy ogólnosklepowe.
Chyba internet. Bo wpisuje odbiór w sklepie i przy każdej miejscowości wyświetla mi odbiór za 4 dni. Albo zadzwoń po prostu do media, lub przejdź się i zobacz jak nie masz daleko.
 
Ma ktoś kod na betę UFC3 na ps4 ? widzę, że ludzie już pykają i wygląda dosyć dobrze. Z chęcią bym potestował.
 
Back
Top