GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

WP_20170122_10_17_18_Pro_LI.jpg
Active Soccer2 DX, dobry szpil. W copie może być niezła beka. Jest promocja za 22 zł w plusie. Cross buy na Ps4 i Vite.
 
Rozpykałem tę betkę Ni-Oh i mam mieszane uczucia. Na początku gra w ogóle mi nie podeszła, za dużo tam było Soulsów z ich prostacką mechaniką walki opierającą się na kilku ciosach i uniku klepanych w kółko. Jeśli gra reklamowana jest jako Dark Souls + Ninja Gaiden, to tego pierwszego wydawało mi się zdecydowanie zbyt dużo a tego drugiego stanowczo za mało. Bo, owszem, oczekiwałem slashera.

Co do poziomu trudności to też tak sobie, bo jest trudno - ale w taki lamerski sposób: zróbmy gościa, do którego zabicia potrzeba półgodzinnej naparzanki a on kroi cię jednym ciosem. No i to wymusza typowo Soulsowe levelowanie postaci, więc zamiast uczyć się rywali i strategii kosi się leszczy żeby nabić odpowiednio wysoki level - bo potem wszystko wchodzi łatwo.

No ale kiedy nabiłem odpowiedni poziom (w okolicach 30) to gra zrobiła się bardzo przyjemna. Pasek staminy już tak nie drażnił i odblokowały się nowe umiejętności, w tym fajne kombosy i kontry. I tu już system walki pozwalał się pobawić i był NG friendly.

Więc summa summarum jestem do gry pozytywnie nastawiony, ale cały czas mam obawy, czy wydawać teraz 250 zł - teraz, kiedy wychodzi jeszcze Horizon i For Honor. Niepokoi mnie kwestia poprowadzenia fabuly, czy będzie to typowo soulsowe czytanie stronic tekstu zamiast filmowej narracji? Na to wygląda...

Chyba poczekam aż pojawią się jakieś recenzje i dopiero podejmę decyzję. Choć im dalej w las tym grało mi się przyjemniej.
 
Rozpykałem tę betkę Ni-Oh i mam mieszane uczucia. Na początku gra w ogóle mi nie podeszła, za dużo tam było Soulsów z ich prostacką mechaniką walki opierającą się na kilku ciosach i uniku klepanych w kółko. Jeśli gra reklamowana jest jako Dark Souls + Ninja Gaiden, to tego pierwszego wydawało mi się zdecydowanie zbyt dużo a tego drugiego stanowczo za mało. Bo, owszem, oczekiwałem slashera.

Co do poziomu trudności to też tak sobie, bo jest trudno - ale w taki lamerski sposób: zróbmy gościa, do którego zabicia potrzeba półgodzinnej naparzanki a on kroi cię jednym ciosem. No i to wymusza typowo Soulsowe levelowanie postaci, więc zamiast uczyć się rywali i strategii kosi się leszczy żeby nabić odpowiednio wysoki level - bo potem wszystko wchodzi łatwo.

No ale kiedy nabiłem odpowiedni poziom (w okolicach 30) to gra zrobiła się bardzo przyjemna. Pasek staminy już tak nie drażnił i odblokowały się nowe umiejętności, w tym fajne kombosy i kontry. I tu już system walki pozwalał się pobawić i był NG friendly.

Więc summa summarum jestem do gry pozytywnie nastawiony, ale cały czas mam obawy, czy wydawać teraz 250 zł - teraz, kiedy wychodzi jeszcze Horizon i For Honor. Niepokoi mnie kwestia poprowadzenia fabuly, czy będzie to typowo soulsowe czytanie stronic tekstu zamiast filmowej narracji? Na to wygląda...

Chyba poczekam aż pojawią się jakieś recenzje i dopiero podejmę decyzję. Choć im dalej w las tym grało mi się przyjemniej.
Jeśli się wahasz, to lepiej odpuść i poczekaj, aż gra stanieje o połowę. Otrzymasz produkt kompletny (bo na pewno wyjdą patche) za mniejszą cenę.

Sam tak zrobię z Final Fantasy i nowym Resident Evil.
No i może kupię mafię 3, jak już będzie za 40zł :)
 
polecam paragon na ps4 f2p, mocno wciaga

czaje sie jeszcze na tego nowego bf1, ale czekam az troche cena zejdzie
uncahrted 4 mocno zawod, gra dla 12 latkow
 
Warto było zostać i obejrzeć mecz Vitrus Pro, był zajebisty. Jutro grają na Gambit.

Btw. przydałby się osobny temat do komentowania e-sportu.
 
Jeśli się wahasz, to lepiej odpuść i poczekaj, aż gra stanieje o połowę. Otrzymasz produkt kompletny (bo na pewno wyjdą patche) za mniejszą cenę.

Sam tak zrobię z Final Fantasy i nowym Resident Evil.
No i może kupię mafię 3, jak już będzie za 40zł :)


Nie kupuj mafii 3 nawet za 20zł, gorszego gówna nie widziałem, po 2 godzinach grania coś mi dziwnie nie pasowało, nie czytałem wcześniej recenzji. Przełączyłem na Far Cry Primal i dopiero poczułem jakąś radość z grania. W mafię 3 gra się na siłę. Od razu odstawiłem na bok. GNIOT!
Wolę już soulsy po raz 20-ty przechodzić niż w to dziadostwo grać.
 
Jeśli się wahasz, to lepiej odpuść i poczekaj, aż gra stanieje o połowę. Otrzymasz produkt kompletny (bo na pewno wyjdą patche) za mniejszą cenę.

Sam tak zrobię z Final Fantasy i nowym Resident Evil.
No i może kupię mafię 3, jak już będzie za 40zł :)
final fantasy podobno sztos w chuj
 
Nie grałem w żadną wcześniejszą część.
Kumpel ma tą XV i mówił mi, że średnio mu się podoba (słaby dźwięk/grafika, za to chwali walki).
ja gralem we wszystkie i po XII nie chcialo mi sie w to w ogole grac, bo XIII byla tragiczna. teraz ziomek kupil XV i mowil, ze sztos, a tez jest fanem. taki lekki powrot do starszych czesci, po gameplayu widzialem, e bardzo fajnie wyglada
 
Kingdoms of Amalur Reckoning- grałem lata temu u kuzyna, a lubię gierki RPG z kamerą z pleców(Fable <3). Zamierzam przejść.
 
Jak ktoś ogarnia Esport, to aktualnie są mistrzostwa ELEAGUE Major 2017 w CS GO z pulą nagród 1 mln $. Mecze ogląda nawet powyżej 500tyś osób i w trakcie meczu po każdej rundzie wypadają pamiątkowe paczki warte od 2euro do 20 euro, no i mi 1/380 000 wypadła taka paczka :lol: Dodatkowo dzisiaj zakwalifikowałem się w Fifie 17 do ligi weekendowej.

Dzień uważam za szczęśliwy.
 
Kingdoms of Amalur Reckoning- grałem lata temu u kuzyna, a lubię gierki RPG z kamerą z pleców(Fable <3). Zamierzam przejść.

Poza maksymalnie przedłużoną w niepotrzebny sposób końcówką sympatyczny szpil. Przez wakacje kiedyś tam 53 h w tym nabiłem, co w kontekście moich obecnych ilości czasu wydaje się być absurdalne :D
 
Final fantasy cały czas tłuką? Człowiek się zestarzał od czasów playstation 1 kiedy grywało się w ten tytuł.Pewnych tytułów jednak nie ruszam z uwagi na miłe wspomnienia z dawnych, szalonych lat, całonocnych granych posiadówek
 
final fantasy podobno sztos w chuj

Nie grałem osobiście. Widziałem trochę materiałów, AngryJoe wypowiadał się o grze bardzo dobrze i chyba nawet włączył ją do listy swoich top 10 2016, mimo, że posiada parę bardzo irytujących rozwiązań(długie sekwencje podróży autem, gdzie gracz jest właściwie bierny).
Na pewno ma specyficzny "Fajnalowy" klimat.

Jeżeli chcę zagrać w Uncharted 4 to powinienem ograć poprzednie tytuły? Są dalej grywalne? I ile miesięcy z życia mi to wytnie? :)
 
jak ci sie jedna czesc nie spodoba to nie ma co nastepnych probowac
ja trojke jakos przeszedlem, czworke mecze i pewnie tez przejde, ale szczerze to mi sie za bardzo nie chce
tak z 10h jedna czesc zajmuje
dla mnie zbyt liniowa i banalna gra, dla 12 latka moze byc
 
to w takim razie inaczej- co możecie polecić na PS4?

Przeszedłem Wieśka z dodatkami. Mam Bloodborne, ale miałem przerwę i na razie nie mogę się zmusić do powrotu. Przeszedłem Last of Us.
W tej chwili ogrywam Black Flag.
Z tytułów, które mnie interesują zastanawiam się nad MGS5, Dishonored 2, Shadow of Mordor, Uncharted 4 i Final Fantasy właśnie.

Z nowości pojawiła się Yakuza. Jest tutaj dosyć specyficzny klimat a mechanika gry i oprawa graficzna wydają się być mocno przestarzałe, mimo to zbiera bardzo dobre recenzje.
 
Uncharted jest troche podobne do TLOU jezeli chodzi o rozgrywke, tylko masz wiecej skakania i wrogowie to tak naprawde tarcze strzeleckie, do tego klimat dla mnie zbyt bajkowy

mi sie jeszcze Outlast podobal
jak chcesz cos multi to polecam Paragon f2p dla mnie zabawa przednia
 
ja gralem we wszystkie i po XII nie chcialo mi sie w to w ogole grac, bo XIII byla tragiczna. teraz ziomek kupil XV i mowil, ze sztos, a tez jest fanem. taki lekki powrot do starszych czesci, po gameplayu widzialem, e bardzo fajnie wyglada
To trzeba się będzie zaopatrzyć, jak stary fan finala chętnie wrócę na stare śmiecie ;)
 
Back
Top