GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Mi też w ciągu ostatniego roku padły 3 myszki, teraz mam Logitechu. Wszystkie w cenie 40-50zł. Myslałem,że ostatnia padła dlatego,że wylałem wodę na biurko i mogła ewentualnie przemoknąć i sie uszkodzić, ale wykluczyłem te rozwiązanie, bo gdy restartowałem kompa to działała przez jakies 15 minut.
 
Mi też w ciągu ostatniego roku padły 3 myszki, teraz mam Logitechu


I ile już Ci działa ?:) Skoro dwie osoby używają tej firmy,to może i ja bym kupił.



Pamiętam czasy kiedy w myszkach były kulki,dziadem można było o ściane pizgnąć i potem wystarczyło tylko "przedmuchać" i szło dalej ;]
 
Razor jest dobry, ale odkąd ceny wzrosły ponad 200 zł za myszkę to podziękowałem z ich oferty. Diamondbacka kupiłem za mniej niż 150 zł, oprócz chwilowych problemów z łącznością działa mi nieprzerwanie od 3,5 roku.


Kiedy miałem tańsze myszki, to oprócz chujowizny w obłusze i jakości, nigdy nich tak często nie wymieniałem, jak powyżej koledzy. Boje się zapytać, co z nimi robicie ;)
 
Moja jest wytarta do bólu, chyba ma z 3 lata, kosztowała z dwie dychy, posiada dwa przyciski - Lewy i Prawy do tego scroll i co więcej potrzeba?
 
a czym się objawia lepsza jakość myszki? Bo ja osobiście mam taką myszkę-samochodzik za 30 zł i ostatnio bawiłem się Razorem dedykowanym do starcrafta za chyba 250 zł i jakoś specjalnej różnicy nie wyczułem.
 
@mungo


Przede wszystkim - lepszy sensor, możliwa konfiguracja czułości. Przesiadając się na Razora, czułem jednak różnicę...
 
ale w windowsie też mam regulację czułości :/ a lepszy sensor jakoś słabo odczuwalny jak za cenę prawie 10 razy wyższą
 
Bullinho do szperania po necie czy młócenia w gierki taka regulacja chyba wystarczy. Nie wiem co trzeba robić, żeby wykorzystywać różnice w jakości takich myszek - photoshop? pytam z ciekawości, bo kiedyś jak kupowałem droższe myszki to tylko ze względu na bajerancki wygląd szczerze mówiąc. A pamiętam że chyba 2 myszki załatwiłem na diablo 2 (lewy przycisk) i jedną klawiaturę na sydney 2000
 
@mungo


"Photoshop?" - naprawdę, daruj sobie te złośliwości. ;) I tak jak napisałem, dyskusję skończyłem. Nie traktuj tego jako lekceważenie.


Pozdrawiam i miłego wieczoru :p
 
Aj Bullinho ani krzty złośliwości w tym nie było... Niektórzy np. nie widzą powodu żeby kupować bmw, skoro skoda też jeździ i jest wygodna. Ja akurat nie czuję tej różnicy w myszkach, dlatego pytałem :) No ale temat o grach, więc :-)
 
@Comber


Ooo zajebista opcja to by byla. A wiesz dokladnie w jakich sklepach tak jest, bo bylem kilka dni temu w saturnie to mieli po 1500, ale nie wiem czy to byla cena z kinectem od razu i jakimis gierkami, bo nie pytalem sie obslugi. Jutro jak bedzie czas to zajade do rtv euro agd, jak mowiles
 
Myszki Razora itp. to już tylko dla "zboczeńców", którzy naprawdę dużo grają, bo albo masterują jakąś grę albo z tego żyją. Poza czułością można ciężarkami modyfikować ich wagę i ogólnie sobie ją idealnie do swoich wymagań dostosować. Ale jak ktoś gra sporadycznie to kupowanie takich myszek jest raczej wyrzucaniem pieniędzy w błoto.


Ja osobiście od zawsze kupuje najtańsze Logitechy i jeszcze żaden mi sie nie zepsuł.
 
CIty Interactive tworzy FPS'a na konsole nowej generacji. Ciekawe czy będzie to trzeci Sniper czy jakaś nowa marka.
 
gra, dla której poświęciłem grube tygodnie, polecam!



http://scratch.mit.edu/projects/arthurvader/1574961
 
Gaara, moj dzielny łorior ma wielka kupe zamiast głowy. Takie jajo. Co to może byc? Jak to wyleczyć? Sorry, że cie tak mecze ale jestes szybszy niż szukanie poradnika :D
 
o kurwa, nie wiem:D takie cos mi sie nie zdarzylo nigdy:D moze masz kask za ciasny i ci glowa spuchla? pomajstruj z inventory
 
Alpa Chino, wejdz sobie na strony internetowe rtv euro, saturna, media markt. Wybierasz dany produkt i sprawdzasz dostepnosc w sklepach. Co chwile pojawiaja sie jakies promocje zwiazane z konsolami.
 
@up



Na allegro można czasem wyhaczyć taniej niż w tych dużych sieciach. Swego czasu kupiłem PS3 za 1129 zł, gdzie w MediaMarkt chcieli 1349, a to już różnica.
 
tumblr_md3sjy9E7j1qj5k6do1_500.jpg




tumblr_md3sjy9E7j1qj5k6do2_500.jpg








tutaj więcej fotek:



http://bioworld.ea.pl/mass-effect-3/omega
 
No właśnie patrzyłem na wiki, że są jaja z dodatkami w Polsce ale szczególnie nie zagłębiałem tematu. Czyli legalnie nie ma opcji zdobycia DLC do Mass Effect 2 ?
 
Ukończyłem ME3. Wkurwiłem się, bo z pośpiechu wybrałem nie do zakończenie które chciałem ... wiem,że wszystkie się praktycznie niczym nie różnią,ale mimo wszystko,mam teraz niesmak bo nie zakończyłem historii zgodnie z moją opinią... Zastawnawia mnie to,czy przy Mass Effect 4 będzie import wydarzeń z trylogii,bo jeśli tak,to będe musiał końcówkę przechodzić od nowa,a trochę się namęczyłem. Z drugiej strony,nie mam w co narazie grać (Dead Island w drodze) więc jutro przejde sobie jeszcze raz i zakończe gre wg mojego uznania ;]
 
Back
Top