GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Akurat mocno broniłem braku jakichkolwiek wpływów na ocenę Wiedźminów przez graczy sugerując, że czasy dodawania oczek do punkntacji minęły z Bajtkiem i Top Secretem, ale widzę, że niektórzy jeszcze operują tego typu myśleniem czyli "trzeba dać wyższą ocenę, bo to polskie". Co oczywiście nie jest złe w przypadku gdy ocena nasza nie ukazuje się gdzieś, gdzie od recenzenta wymaga się rzetelniejszej oceny bez wpływu na to czy produkt jest polski czy białoruski. Co do statystyk statystyk, to tak, staram się, hehe:-).
 
@Wujek Górnik


W Wiedźminie 2 nie ma 4 aktu tylko epilog, więc nic dziwnego że jest krótki (co do trzeciego zgadzam się, chociaż w edycji rozszerzonej dorzucili co nieco). Natomiast zarzut o brak DLC mnie dziwi, bo od czasu premiery pojawiło się sporo ulepszeń i dodatkowej zawartości, tylko za darmo. Nie widzę tutaj powodów do narzekań :) Poza tym, ta gra ma już 1,5 roku i podejrzewam, że CDPR skupia się na nowych projektach.
 
@hightower głównie chodziło mi o support tego xboxowego wiedzmina 2, bo od czasu go wydania nie było żadnego DLC niestety.
 
Z jednej strony to prawda, z drugiej jeśli wersja na daną platformę wychodzi z dużym opóżnieniem to chyba norma. Wszystkie dodatki masz od razu, w komplecie. Analogicznie było chyba z pecetowym L.A. Noire, które pojawiło się tylko jako Complete Edition.
 
jak poruszyliście temat polskich gier, to pamiętam, że swego czasu pogrywałem mocno w Gorky 17 - fajna giera była.
 
Ocena podniesiona bo czuć, że Polska gra i w nie których aspektach jest świetnie zrobiona.



Z 9 na 9+.



Bardziej mi przypadła od Skyrima, a to już o czymś świadczyć może.
 
@Helieris - nie ogarniam akcji, ale savy nagle się znalazły ;)


Ostatnio grane: CS:GO - zmiany na plus i w sumie to tyle, co można powiedzieć o tej grze. Poza tym - po prostu CS.


Dishonored - wcale nie jest to takie fajne. Mocno przereklamowany tytuł.
 
Gorky 17 - popieram, klasyk! I jakże patriotycznie ruski okazał się zdrajcą i trzeba go było zajebać! :D
 
Mam problem z odpaleniem gry NBA 2k13. Próbuję uruchomić grę, włącza się na chwilkę, czarne tło i już dalej nic..
 
Zainstaluj najnowsze stery do karty graficznej. Mi pomogło, bo miałem taki sam problem w przypadku Sleeping Dogs.
 
zainstalowałem najnowsze stery ze strony NVDIA i dalej nic.. Jak skorzystać z fixów do uruchomienia gry?
 
normalne fixy pod windowsa, nie wiem czy to to samo, bo nie gram na kompie, kopiujesz ten tekst do notatnika, podpisujesz go jako fix.reg i klikasz w to, pozniej restart i powinno chodzic
 
Ja pobrałem to, to jest obraz jakiś, gdy chcę uruchomić to setup się włącza i chwilowo wyłącza, nawet nie zdążyłem przeczytać co tam pisze.
 
hubi, ludzie pisza, ze dziala bez zadnego fixa juz teraz, tak to musisz to skopiowac i podmienic pliki za jakimis w folderze z zainstalowana gierca. to jednak cos innego niz fixy pod windowsa:D
 
Skopiowałem do tego folderu i mi nic nie podmieniło, tylko normalnie wkleja, czyli nie ma takich samych plików. Z notatnikiem też próbowałem, bez fixów mi nie działa na zwykłym cracku.
 
Pokatowałem AC3 trochę dzisiaj. Dalej wcale nie jest lepiej, gra jest tak zabugowana, że masakra. Aż dziwne, bo w poprzednich częściach takich akcji nie było, a silnik ten sam przecież. Ze 3 razy już miałem tak, że biegnę po równym terenie i nagle gdzieś mnie wywala jak z katapulty w powietrze na sekundę czy dwie... Jak Cię goni pół miasta to wcale nie pomaga. :D
Rozbudowa tej całej posiadłości jest tak porypana, że nawet mi się nie chce za to brać. Wcześniej kupowało się sklepy i były zyski po prostu, a tu kurna trzeba jakieś konwoje wysyłać, etc., w ogóle nie chce mi się tego robić. System walki w recenzjach jest chwalony, a ja dalej żadnej różnicy nie widzę. Walka to dalej prościzna. 10-15 na jednego to żaden problem, nawet jak mają gnaty. Skradankowe podejście z Dishonored nadal pokutuje, ale już sobie dałem spokój i jak mnie wykryją to wszystkich ubijam po prostu. O, i warto wspomnieć o debilnie rozmieszczonych checkpointach. Są tak poustawiane, że w razie wykrycia jak chciałem coś powtarzać to musiałem się daleko cofać co jest mocno irytujące. W innych przypadkach za to jak się zwaliłem przypadkiem z jakiejś skały to mnie potem przeniosło w zupełnie inne miejsce, dużo bliżej celu. Ominąłem w ten sposób chyba z 4 strażników. Fabuła też mnie jakoś specjalnie nie porwała. Poprzednie części jak zaczynałem to jechałem praktycznie codziennie aż nie skończyłem. Teraz miałem ze 2 dni przerwy i po dzisiejszej sesji też mi się jakoś specjalnie nie chce wracać.
 
Teraz nawet już nie mogę odinstalować tej gierki. Co za pokichana gra, z konsolą nigdy nie ma takich problemów...
 
Evangelista



Czy Ty ZAWSZE musisz coś napisać, kiedy tylko pojawi się jaka kolwiek wzmianka o piractwie?
 
flame+war.gif
 
Dziwne, ze jeszcze nikt nie wspomnial:


ODSWIEZONA WERJSA BG 1 JUZ 20 LISTOPADA!!! Lepsza grafa, nowe questy, wiecej przedmiotow.... Jaram sie niesamowicie, klasyka wroci do lask w wielkim stylu.


Dodatkowo trwaja prace nad The Elder Scroll: Online - patrzac na Oblivion i Skyrim gra bedzie kosic i mimo ze do tej pory nie przepadalem za mass online, to w ta gre z checia zagram.
 
Evangelista



Czy Ty ZAWSZE musisz coś napisać, kiedy tylko pojawi się jaka kolwiek wzmianka o piractwie?






Tak. Staram się, ale nie zawsze jestem na czasie z tym co się dzieje na Cohones. Jednak będę częściej zaglądał, by wyłapywać tego typu kwiatki.







Magik -> Tak się ciekawie składa, że właśnie kończę Neverwinter Nights z 2002 roku. Przechodzenie czwarty raz lekko mnie już znużyło, do czasu aż odkryłem, że można przetransportować swoją postać z dodatku Hordes of the Underdark. Czyli chodzi o to, że w Neverwinter postać może levelować tylko do 20 poziomu, a w HotU gramy do 40 lvl. Także mam teraz postać 33 lvl w grze, która ma max 20 leveli. Wniosek jest prosty, praktycznie dwoma/trzema ciosami niszczę WSZYSTKO na swojej drodze. Co mi daje radochę i nieco werwy w ponownym przechodzeniu gry. A wracając do głównego wątku Twojego wpisu, to po Neverwinterze odświeżę sobie właśnie chyba Baldursy.



Jeżeli chodzi o MMORPG/FPS, to jutro kupuję Chivalry: Medieval Warfare na które jestem strasznie podjarany z tego co widziałem na YouTube odnośnie gry.
 
Back
Top