GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Dying Light 2 na Series X po tych wszystkich poprawkach daje radę.
Jak grałem na premierę na PS4 to klatki spadały nawet do kilkunastu i momentami granie w to było katorgą.
 
Oo, może w końcu spróbuję. Dzięki.:conorsalute:
Właśnie też zainstalowałem, bo ostatnio w sumie poza CK3 i strimów na UFC w ogóle lapka nie odpalam. Nie wiem tylko czy to sucha wersja czy z dodatkami bez tego ostatniego. @Olo kojarzysz?
Gra ktoś jeszcze? Możemy w sumie pierdolnąć sobie jakąś kompanię i pograć coś wspólnie
 
Nakurwiamy byczki?
tes.JPG
 
Właśnie też zainstalowałem, bo ostatnio w sumie poza CK3 i strimów na UFC w ogóle lapka nie odpalam. Nie wiem tylko czy to sucha wersja czy z dodatkami bez tego ostatniego. @Olo kojarzysz?
Gra ktoś jeszcze? Możemy w sumie pierdolnąć sobie jakąś kompanię i pograć coś wspólnie
Nie mam pojęcia, póki co dodałem tylko do konta, bo na wyjeździe jestem.
 
Nie mam pojęcia, póki co dodałem tylko do konta, bo na wyjeździe jestem.
Patchuje mi grę właśnie i trwa to już ładną chwilę, więc jest chyba ten same case co z WOW - czyli podstawa + wszystkie dodatki poza ostatnim, który trzeba dokupić
 
Świat nie jest otwarty. W końcu final jest bardziej dorosły, krew itp. szwagier skończył właśnie i był zadowolony a jest dość wybredny. Ja obczaiłem demo i zaraz biorę całość .
Tak właśnie patrze,że na materiałach wygląda fajnie.Po wakacjach pewnie wezmę PS5 właśnie z Finalem i Demons Souls.
 
Demon souls też się przymierzam ale jest tyle gier a tak mało czasu że pewnie wszystkiego nie ogarnę.
Ja grałem na PS3 i mi się bardzo podobała.
Wersja na PS5 to chyba najładniejsza gra na PS5.
I podobno dualsense robi dobrą robotę.
 
Ja grałem na PS3 i mi się bardzo podobała.
Wersja na PS5 to chyba najładniejsza gra na PS5.
I podobno dualsense robi dobrą robotę.
Z dualsense akurat jestem bardzo zadowolony. Niesamowita immersja i możliwość dla developerów programowania sposobu działania przycisków i to sposobu działania podczas jednej gry to naprawdę coś. Inaczej czuje się spust karabinu a inaczej napinanie cięciwy łuku. Bardzo ciekawe doznanie.
 
Tak właśnie patrze,że na materiałach wygląda fajnie.Po wakacjach pewnie wezmę PS5 właśnie z Finalem i Demons Souls.
Ja brałem teraz ps premium to tam sa soulsy. Tez się zabieram za nie może dzisiaj. Na PS3 to była jedna z moich ulubionych gier. A co do ps premium, to jest od chuja gier.
 
Ja brałem teraz ps premium to tam sa soulsy. Tez się zabieram za nie może dzisiaj. Na PS3 to była jedna z moich ulubionych gier. A co do ps premium, to jest od chuja gier.
Też do rozważenia.Jak będę miał już konsole obczaję.
Większość exów i tak ograłem na PS4,niektóre nawet mam w kolekcji.
 
Też do rozważenia.Jak będę miał już konsole obczaję.
Większość exów i tak ograłem na PS4,niektóre nawet mam w kolekcji.
Nichuja nie ogram tego w rok, nawet tego co mnie interesuje. Pobrałem dzisiaj syphon filter z psxa ale nie mogę jakoś ogarnąć tego sterowania. Kiedyś się calakowalo wszystkie 3 części, a teraz nie mogę się wbić. Ale zacząłem te soulsy dzisiaj i jeszcze 2 godzinki pyknalem w kakkarota
 
Trochę wspominek - pamiętacie taką gierkę, jak Galerians na psx? Cyberpunkowy psychologiczny horror z mechaniką podobną do resident evil. Główny bohater jest obiektem badań nad nadprzyrodzonymi mocami. Fabuła toczy się w 2522 roku. Już drugi raz obadałem dokładnie full gameplay i muszę przyznać, że ma to ogromny potencjał na remake. Cała historia ze sztuczną inteligencją, która w końcu postanawia zabijać ludzi, bo w sumie co w tym złego, skoro ludzie się zabijają między sobą.
 
Trochę wspominek - pamiętacie taką gierkę, jak Galerians na psx? Cyberpunkowy psychologiczny horror z mechaniką podobną do resident evil. Główny bohater jest obiektem badań nad nadprzyrodzonymi mocami. Fabuła toczy się w 2522 roku. Już drugi raz obadałem dokładnie full gameplay i muszę przyznać, że ma to ogromny potencjał na remake. Cała historia ze sztuczną inteligencją, która w końcu postanawia zabijać ludzi, bo w sumie co w tym złego, skoro ludzie się zabijają między sobą.
Ograj NIERa Automate. Jeśli lubisz te klimaty to myślę, że mógłby Ci siąść, choć nie jest to stricte horror. No i wg mnie to gra z najlepszą ścieżką dźwiękową ever
 
Back
Top