GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Panowie stalo sie najgorsze. Mam takich dwoch ancymonow w domu, ktorych strasznie ciagnie do ps4 ale zeby naciskac guziczki bo granie to jeszcze nie ten etap rozwoju. No ale wyjeli mi rdr2 z ps4 i gdzies zapodziali. Panowie, ratunku, czy da sie to odpalic bez plyty? W sensie jak mam jakis numer seryjny ba pudelku to czy sciagnac to mige albo cos? RATUNKU KURWA AJUTO!! ! :ponymindfuck:
 
Panowie stalo sie najgorsze. Mam takich dwoch ancymonow w domu, ktorych strasznie ciagnie do ps4 ale zeby naciskac guziczki bo granie to jeszcze nie ten etap rozwoju. No ale wyjeli mi rdr2 z ps4 i gdzies zapodziali. Panowie, ratunku, czy da sie to odpalic bez plyty? W sensie jak mam jakis numer seryjny ba pudelku to czy sciagnac to mige albo cos? RATUNKU KURWA AJUTO!! ! :ponymindfuck:
Lipa panie, nic nie zrobisz.
 
Can't wait.
15485071684765.jpg
 
Grał ktoś w resident evil 2 ?Właśnie wczoraj przeszedlem i jest mile zaskoczony tym remakiem. Pozostaje czekać na resident evil 3 remake. Jak zrobią jeszcze czwórkę to będzie syty rozpierdol !
 
Grał ktoś w resident evil 2 ?Właśnie wczoraj przeszedlem i jest mile zaskoczony tym remakiem. Pozostaje czekać na resident evil 3 remake. Jak zrobią jeszcze czwórkę to będzie syty rozpierdol !
Niech jeszcze zremakeują 7ke. O ile rozumiem robienie od nowa starych klasyków (w tym przypadku 1 i 2), tak nie przesadzałbym. Trójka może jeszcze by uszła, ale wolałbym żeby poświęcili czas na wymyślenie jakiejś nowej historii.
 
Niech jeszcze zremakeują 7ke. O ile rozumiem robienie od nowa starych klasyków (w tym przypadku 1 i 2), tak nie przesadzałbym. Trójka może jeszcze by uszła, ale wolałbym żeby poświęcili czas na wymyślenie jakiejś nowej historii.
póki co wymyślanie nowych historii średnio im idzie.. fajnie że zrobią od nowa części które były hitami.
Jeżeli od nowa zrobią czwórkę ( która była wg wielu najlepszym residentem i chyba najwięcej przyniosła siana) to będzie hit pod każdym względem.
 
Kupiłem w sobotę nowego God of War i to jest sztos w CH*j.
Polecacie Shadow of the Tomb Raider?
 
tez odpalilem, poki co nawet nawet, ale szalu jakiegos nie ma
zobaczymy jak dalej
W sensie GoW? Ja we wcześniejsze części nie grałem i chyba spodziewałem się mniej zagadek. Po za tym grafika i miodność piękne!
 
W sensie GoW? Ja we wcześniejsze części nie grałem i chyba spodziewałem się mniej zagadek. Po za tym grafika i miodność piękne!
no ladna gra, ale przeciwnicy latwi do zabicia, zobaczymy jak dalej bedzie, bo gralem 30 min dopiero
 
Na Steam wyprzedaż z okazji Chińskiego Nowego Roku. Jak kupujecie coś za min. 100zł to odlicza się wam 17zł na pierwszy zakup, czyli wychodzi 83zł. Jak kupicie więcej rzeczy za 100zł to wpadną żetony do wymiany na kolejne -17zł.
 
battleroyale mnie zupełnie nie kręcą ale ściągnąłem tego Apexa do testów i naprawde fajna jest ta gra
graficznie super, mechanicznie też i serwery działają jak powinny
szkoda tylko że żeby położyć kogoś z dobrym pancerzem trzeba wjebać 40 magazynków, zapomniałem jak bardzo nie lubie gier z takim ttk i dlatego raczej zbyt długo w to nie pogram
 
Last edited:
Back
Top