GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Nick: wigoor
W grze idzie mi całkiem nieźle ale nie ogarniam jeszcze tych wszystkich zakamarków menu. Osiągnięcia takie, srakie, odznaki, nagrody. Przekombinowali to.
I jak, jesteś? Wysłałem Ci zaproszenie, zaakceptuj i pykamy. Sorki za opóźnienie, ślisko, prysznic i piwko :)
 
Byłem na chwile ale w szpitalu przebywam aktualnie i dziś dłużej nie dam rady. Zgadamy się może jutro/pojutrze wieczorem?
 
Byłem na chwile ale w szpitalu przebywam aktualnie i dziś dłużej nie dam rady. Zgadamy się może jutro/pojutrze wieczorem?
Spox, tylko niestety ja w podobnych godzinach dopiero będę dostępny, może ciut wcześniej, ale i tak po dziesiątej.
 
:beczka:
comment_6dBtlz35YzFSfqrK4DtTzE6LHWEwga8T.jpg
 
Spox, tylko niestety ja w podobnych godzinach dopiero będę dostępny, może ciut wcześniej, ale i tak po dziesiątej.
Dzięki za gierkę. Następnym razem ogarnę też miejsce, żeby odpalić mikrofon. Sorry za te strzały, to mój stały problem w tej grze. Najpierw grałem tylko w classic a potem większość arcade. Jak odpalę grę to zaraz każdy coś chce i nikt nie kuma ze tego nie da rady pauzować. A te rozgrywki arcade są krótsze i większa szansa ze dokończę :). Dzieki za radę apropos tej broni, przyda się. Swoją droga ciężko sie zgrać na takie wspólne granie ale jeśli gram to właśnie tez w okolicach 23, wiec będę sprawdzał czy jesteś. Trzymaj się
 
@andrzej_t.
Jeśli lubisz gry taktyczno-strategiczne (walka turowa) oparte mocno na statystykach, na włóczeniu się po terenie w poszukiwaniu bonusów to zdecydowanie gra dla ciebie.
Mnie też urzekł świat, wizualnie i akustycznie. Zajefajne postapo. Jakoś dużo czasu na granie nie mam, ale dla tej gry chce mi sie znaleźć.
 
@andrzej_t.
Jeśli lubisz gry taktyczno-strategiczne (walka turowa) oparte mocno na statystykach, na włóczeniu się po terenie w poszukiwaniu bonusów to zdecydowanie gra dla ciebie.
Mnie też urzekł świat, wizualnie i akustycznie. Zajefajne postapo. Jakoś dużo czasu na granie nie mam, ale dla tej gry chce mi sie znaleźć.
Ok, przekonałeś mnie, wrócę z roboty i kupię, na G2A za 93 zł. widziałem

Kurna, ale w Civ 5 taką wojnę toczę, że nie wiem jak tu się teraz na takie dwie gry podzielić jak czasu ledwo wystarczy na jedną :lol:

btw.
czy 978 godzin przegranych na steamie w jedną grę to dużo ? :lol:
 
@andrzej_t.
Jeśli lubisz gry taktyczno-strategiczne (walka turowa) oparte mocno na statystykach, na włóczeniu się po terenie w poszukiwaniu bonusów to zdecydowanie gra dla ciebie.
Mnie też urzekł świat, wizualnie i akustycznie. Zajefajne postapo. Jakoś dużo czasu na granie nie mam, ale dla tej gry chce mi sie znaleźć.
Pytanie początkującego, da się wywabić jakaś jednostkę z dala od innych ? dla przykładu, chce przejść dalej ale nie walczyć ze wszystkimi a w sumie tylko jeden stoi na drodze. Nie mam wystarczająco DMG aby go odjebać na jedną turę zanim zaalarmuje resztę przydupasów.
 
Pytanie początkującego, da się wywabić jakaś jednostkę z dala od innych ? dla przykładu, chce przejść dalej ale nie walczyć ze wszystkimi a w sumie tylko jeden stoi na drodze. Nie mam wystarczająco DMG aby go odjebać na jedną turę zanim zaalarmuje resztę przydupasów.
Nie. Ci co stoja, to stoja.

Ile ma punktow zycia i pancerza? Masz juz 3 ciche bronie / 3+ bohaterow? Swiniakiem go mozesz ogluszyc (jesli masz ta mutacje) i masz dodatkowa runde. Swiniak i ktoras z babek ma tez muracje "podwojny strzal" (tym nie dawaj jednostrzalowej kuszy). W warsztacie przerzuc najlepsze celowniki i osprzet na bron cicha. Dopiero jak juz weliminowales wszystkich pojedynczych i szykuje ci sie bitwa z kilkoma naraz (a wiec najlepiej i tak zaczac z grubej rury) przerzuc sprzet z powrotem na te z najwiekszym dmg/ zasiegiem. Pamietaj tez o pozycji, im wyzej bedziesz tym wieksze szanse na obrazenia krytyczne (rownoczesnie przeciwnikowi trudniej cie trafic). Z ukrycia masz tez wieksze szanse na zadanie obrazen krytycznych.

Badz cierpliwy - czasem trzeba wyluskiwac wrogow na ilus mapach, az nie bedziesz mial odpowiednio mocnej ekipy by wgryzc sie w dana lokacje dalej.

Acha, pamietaj o tym ze na cicho mozesz zabijac tez wrogow ktorych pole widzenia sie przecina. Dopiero gdy zachodzi konkretnie na postac to wtedy atak na jedna postac bedzie widziany przez druga.

Kolejna rzecz: wilki walcza tez z ghulami.
 
Last edited:
Nie. Ci co stoja, to stoja.

Ile ma punktow zycia i pancerza? Masz juz 3 ciche bronie / 3+ bohaterow? Swiniakiem go mozesz ogluszyc (jesli masz ta mutacje) i masz dodatkowa runde. Swiniak i ktoras z babek ma tez muracje "podwojny strzal" (tym nie dawaj jednostrzalowej kuszy). W warsztacie przerzuc najlepsze celowniki i osprzet na bron cicha. Dopiero jak juz weliminowales wszystkich pojedynczych i szykuje ci sie bitwa z kilkoma naraz (a wiec najlepiej i tak zaczac z grubej rury) przerzuc sprzet z powrotem na te z najwiekszym dmg/ zasiegiem. Pamietaj tez o pozycji, im wyzej bedziesz tym wieksze szanse na obrazenia krytyczne (rownoczesnie przeciwnikowi trudniej cie trafic). Z ukrycia masz tez wieksze szanse na zadanie obrazen krytycznych.

Badz cierpliwy - czasem trzeba wyluskiwac wrogow na ilus mapach, az nie bedziesz mial odpowiednio mocnej ekipy by wgryzc sie w dana lokacje dalej.

Acha, pamietaj o tym ze na cicho mozesz zabijac tez wrogow ktorych pole sie przecina. Dopiero gdy zachodzi konkretnie na postac to wtedy atak na jedna postac bedzie widziany przez druga.

Kolejna rzecz: wilki walcza tez z ghulami.
:gabi_much_love:
 
Odpaliłem dziś to demo ResiDent Evil 2 i oczywiście musieli zrobić grę dla turbo debili - idź tu, zrób to, wróć tam. Pierwsze RE były zajebiste własnie dlatego, że nie było wiadomo co trzeba robić i cała ekscytacja w tym, że trzeba było samemu wykminić pośród czyhającego zagrożenia o co chodzi. Jak nie będzie się dało wyłączyć tych wskazówek to nie zagram.
\
Byłeś młodszy o te gry wydawały się trudniejsze, a w sumie były bardzo proste, jeśli chodzi o wskazówki, to w 1 i 2 zawsze świeciły sie przedmioty do wzięcia. HUD można wyłączyć (tak jak chyba w każdej innej grze).
Jeśli chodzi o zagwozdki to Silent Hill wydawał mu się niezwykle skomplikowany, ale pewnie jakbym dzisiaj zagrał to może takiego wrażenia by nie było. Residenty zawsze były proste, trudność polegała na gospodarowaniu amunicją i walką nożem. Nie wiem czy kupować nowego RE2, bo gra może być na 6 godzin a kosztuje prawie 300 złotych.
Najważniejsze, że klimat jest zbliżony i czuć ducha oryginału. Nie lubię oglądać filmów horrorów, ale w gry horry zawsze chętnie się grało. Jak zagrałem w demo, chciałem więcej.
 
cod black ops 4 w trybie blackout (battle royale) od dzisiaj przez tydzień do ogrania za darmo na konsolach.
 
To tak przy okazji się zapytam.
Ktoś z forum gra w cod'a black ops 4? Bo miałbym parę tych kodów z puszek od monsterów, jakby byli chętni.
 
Ja kupiłem AC Odyssey na promo w Media Ekspert za 139 zł tuż przed świętami.Na ten moment na budziku mam już blisko 60 h spędzone przy tym tytule i powiem że zdecydowanie nie żałuję, twórcy poszli w stronę rpg , system walki może nie umywa się do Wieśka, ale zdecydowanie jest in plus w porównaniu do poprzednich części a miałem okazję ukończyć AC 2+Brotherhood , Black Flag i Freedom Cry czyli jakąś styczność z serią miałem.
Dla mnie kapitalnym posunięciem było osadzenie akcji w mitologicznej Grecji , od małolata lubiłem takie klimaty.
Mapa w grze jest bardzo duża , niektóre miejscówki są po prostu obłędne , fajne jest też połączenie misji lądowych z bitwami morskimi (masz swój statek który ulepszasz i werbujesz najemników na pokład)
dodatkowo w podróży towarzyszy ci twój orzeł Ikaros na którego możesz przełączyć się w dowolnej chwili i z góry obadać teren i interesujące nas miejscówki.
W grze można też oswoić jedno dzikie zwierzę które będzie walczyć u naszego boku.
Dla mnie tytuł naprawdę solidny.
Macie kilka screenshotów które udało mi się uchwycić:
45779eb83bc698dc.jpg

8214410354d760ab.jpg

36b382bce5ee0f80.jpg

3ff2d60ec6168c68.jpg

3348b21ea77a34e6.jpg

9dd73f47eca96377.jpg

6ded81f2827385a8.jpg

63dd24111ae654af.jpg
Menelaos zwany szczęśliwym pijakiem :juanlaugh:
 
Last edited:
No to sie bedziesz tłumaczył: bo mi na takim jednym forum gre polecili, wysoki sadzie, jesli w ogole jest tu ktos winny, to ten ziom z forum ;)

No latwo nie jest, ale jest do przejscia, tylko trzeba cierpliwie i kombinowac.

Dokładnie tak, już miałem przygotowaną mowę dla żony obwiniającą Ciebie w całości :lol:
żartuję oczywiście, gram tylko w nocy albo wieczorem jak już synek śpi, ale powiem, że w pierwszą noc w piątek to do 6 rano grałem jak jakiś gówniarz. . . na następny dzień oczywiście odchorowałem :lol:


I to jest w niej właśnie najlepsze, nie po to płace tyle cebulionów żeby sobie na luziku poklikać i przejść grę bez wysiłku :lol:
 
Back
Top