GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Ehhh... Miałem odpuścić MGS, ale chwalicie i chwalicie... ;) Z tego, co widzę brakuje mi sprzętu na 4. Nie chce mi się kupować PS3 dla jednej gry. Najwyżej obczaję fabułę na yt.
Znajdź wersję z samymi filmikami. Stracisz może 2 godziny gry :lol:
Kusi mnie by zamiast na PS4 kupić Dark Souls 2 na PS3. W sensie PS4 nie mam, ale planuje mieć, choć z drugiej strony taki mam głód na tą grę że szok
 
Ehhh... Miałem odpuścić MGS, ale chwalicie i chwalicie... ;) Z tego, co widzę brakuje mi sprzętu na 4. Nie chce mi się kupować PS3 dla jednej gry. Najwyżej obczaję fabułę na yt.
Na PS3 wyszly prawie wszystkie czesci w jednym wydaniu zbiorczym (1,2, 3, Peace Walker i 4).
 
Znajdź wersję z samymi filmikami. Stracisz może 2 godziny gry :lol:
Kusi mnie by zamiast na PS4 kupić Dark Souls 2 na PS3. W sensie PS4 nie mam, ale planuje mieć, choć z drugiej strony taki mam głód na tą grę że szok
ja nie badrzo rozumiem takie rozkminy, przeciez miedzy ps3 a ps4 jest w chuj mala roznica, chyba ze ktos siedzi z geba przyklejona do tv i obczaja kazdy kat. ds2 na ps3 kupisz za 30zl, wiec po co czekac?
 
ja nie badrzo rozumiem takie rozkminy, przeciez miedzy ps3 a ps4 jest w chuj mala roznica, chyba ze ktos siedzi z geba przyklejona do tv i obczaja kazdy kat. ds2 na ps3 kupisz za 30zl, wiec po co czekac?
A to nie dodali tego schollar of the first sin, dlc i inne bajery dla next genów?
 
A to nie dodali tego schollar of the first sin, dlc i inne bajery dla next genów?
No z tego co wiem, to na PS4 występuje tylko wersja z dodatkami w zestawie. Co do grafiki - fakt, mało istotne, ale za to PS4 ma 60 klatek na sekundę. Podobno zdecydowanie poprawia to responsywność postaci i ogólne wrażenia z walki - dlatego ja zamierzam się za jakiś czas rozejrzeć za tą wersją (jak już mi się znudzi UFC i ogarnę BloodBorne'a :) )
 
Wróciłem do Dark Souls 1 i niestety, muszę grać w trybie offline, bo co chwila mam najazd red phantomów. To się chyba skończy dopiero, jak wyłączą serwery...
 
mnie oceny mgs V zastanawiaja na ps4 8, a reszta ponizej 6, xbox one 4 :lol:
chyba jednak az taki hit to nie jest, na ps3 da sie w ogole w to grac?
 
mnie oceny mgs V zastanawiaja na ps4 8, a reszta ponizej 6, xbox one 4 :lol:
chyba jednak az taki hit to nie jest, na ps3 da sie w ogole w to grac?
Zależy jakie oceny, bo z tych co ja ostatnio przeglądałem to większość 9-10.
 
Dobra panowie, mam kupca na konsolę PS4. Jakie dane i skąd muszę usunąć, aby napewno nie miał dostępu do moich danych, karty bankowej którą płaciłem za zakupy w PS Store itp.? Wystarczy zwykłe usunięcie konta?
 
1300zł z Wiedźminem 3 i Fifą 15. Gość zaraz przyjeżdża po odbiór osobisty, także bez prowizji z allegro itd. :)
 
1300zł z Wiedźminem 3 i Fifą 15. Gość zaraz przyjeżdża po odbiór osobisty, także bez prowizji z allegro itd. :)
usun konto, wyczysc historie i tyle. dane sa na twoim psstore, wiec jak nie bedziesz zalogowany, to nie ma szans, zeby zdobyl twoje dane
 
Jak historię? Z przeglądarki nie korzystałem na PS4. usunąłem kartę z PS4 i usunąłem użytkownika z konsoli.
 
Nie wiem jak miałem to zrobić. Do karty kredytowej raczej mi się nie dobierze, bo usunąłem ją z PSN store oraz usunąłem swoje konto użytkownika z tej konsoli. Zostały tylko obrazki gierek w które grałem. Powinno wystarczyć.
 
Ty
Nie wiem jak miałem to zrobić. Do karty kredytowej raczej mi się nie dobierze, bo usunąłem ją z PSN store oraz usunąłem swoje konto użytkownika z tej konsoli. Zostały tylko obrazki gierek w które grałem. Powinno wystarczyć.
Tyle starczy
 
Panowie gral ktos w Lego Jurassic World?
Mlody pogral troche wczoraj i dzis musi zaczynac od nowa bo nie zapisalo gry. W ustawieniach nie ma zadnych opcji auto save ani nie mozna zapisac w trakcie gry.
 
Warto kupić CS:GO? Podobne bardziej do Sourca czy 1.6? Czy jest wyszukiwarka serwerów,mody,mapy na ktorych mozna grć wiecej niz 5vs5?
 
Zatrzymałem się z Mad Maxem jakieś 1,5 tygodnia temu. Trzeba odpocząć co zrobił się nużący. Nie chce mi się zbierać złomu :) Całe szczęście w grze odblokowałem sobie 3 ekipy które zbierają szrot nawet wtedy kiedy gra jest wyłączona. Jutro sobie odpalę, mam nadzieje, ze trochę tego będzie aby starczyło na jakieś fajerwerki do Magnum Opus i trochę skila dla Rockatanskyego :) Odświeżyłem trochę kompa (WIN 10 - bardzo mi się podoba), pobieram Fallout New Vegas,Dead Space i Borderlandsy, czyli gierki które zacząłem a nie chciało mi się skończyć, dziś też obczaiłem Bioshocka - warto w to w ogóle grać? Jutro podpinam kompa pod TV i najprawdopodobniej usiądę do Fallouta, w końcu trzeba przejść zanim wyjdzie Fallout 4. Szkoda, że premiera pokrywa się prawie z Battlefrontem. Zobaczymy jak fundusze,ale pewnie po New Vegas będę sobie musiał zrobić lekką przerwę, więc na pierwszy rzut pójdą Star Warsy, no, ale zobaczymy niedługo jak ta beta będzie się prezentować. Oczywiście, codziennie gram BF4. Po fatalnych meczach w lidze trzeba się zabrać za trening, a w niedzielę mecz z Gloria Victis.... Najmocniejszy pluton w Polsce... BTW: Ktoś chętny pograć w jedynkę Borderlands? Bo samemu to mi się nie będzie chciało pewnie grać :)
 
Zatrzymałem się z Mad Maxem jakieś 1,5 tygodnia temu. Trzeba odpocząć co zrobił się nużący. Nie chce mi się zbierać złomu :) Całe szczęście w grze odblokowałem sobie 3 ekipy które zbierają szrot nawet wtedy kiedy gra jest wyłączona. Jutro sobie odpalę, mam nadzieje, ze trochę tego będzie aby starczyło na jakieś fajerwerki do Magnum Opus i trochę skila dla Rockatanskyego :) Odświeżyłem trochę kompa (WIN 10 - bardzo mi się podoba), pobieram Fallout New Vegas,Dead Space i Borderlandsy, czyli gierki które zacząłem a nie chciało mi się skończyć, dziś też obczaiłem Bioshocka - warto w to w ogóle grać? Jutro podpinam kompa pod TV i najprawdopodobniej usiądę do Fallouta, w końcu trzeba przejść zanim wyjdzie Fallout 4. Szkoda, że premiera pokrywa się prawie z Battlefrontem. Zobaczymy jak fundusze,ale pewnie po New Vegas będę sobie musiał zrobić lekką przerwę, więc na pierwszy rzut pójdą Star Warsy, no, ale zobaczymy niedługo jak ta beta będzie się prezentować. Oczywiście, codziennie gram BF4. Po fatalnych meczach w lidze trzeba się zabrać za trening, a w niedzielę mecz z Gloria Victis.... Najmocniejszy pluton w Polsce... BTW: Ktoś chętny pograć w jedynkę Borderlands? Bo samemu to mi się nie będzie chciało pewnie grać :)
Niedawno skonczylem new vegas ponownie i polecam zainstalowac NMCs texture pack. Tekstury w wysokiej rozdzielczosci. Sa tez inne fajne mody ulepszajace gre, poszukaj sobie. Gra mistrz!
 
Niedawno skonczylem new vegas ponownie i polecam zainstalowac NMCs texture pack. Tekstury w wysokiej rozdzielczosci. Sa tez inne fajne mody ulepszajace gre, poszukaj sobie. Gra mistrz!

spoko, dobrze, że mi o tym przypomniałeś, ogarnę tego moda. Ogólnie, nie wymagam zbyt wiele od grafiki w starszych grach, ale jak już podpinam się pod 48' to lepiej żeby to jakoś wyglądało :D
 
Spec Ops: The Line. Gameplay jest po prostu okej. Ale klimat i historia - czegoś takiego w grach nie widziałem. Strasznie dołująca gra.
 
Niedawno skonczylem new vegas ponownie i polecam zainstalowac NMCs texture pack. Tekstury w wysokiej rozdzielczosci. Sa tez inne fajne mody ulepszajace gre, poszukaj sobie. Gra mistrz!
Ten mod dziala dla DLC? Myslalem aby doinstalowac mod od realnego oswietlenia by pozbyc sie tego zoltego poblasku, ale boje sie ze ten mod od tekstur popierdoli mi je w sensie stworzy zly miszmasz w lokacjach z DLC.
 
Ten mod dziala dla DLC? Myslalem aby doinstalowac mod od realnego oswietlenia by pozbyc sie tego zoltego poblasku, ale boje sie ze ten mod od tekstur popierdoli mi je w sensie stworzy zly miszmasz w lokacjach z DLC.
Dziala z dlc. Jest strona (nie pamietam adresu) z modami do fnv i tam masz opisy i kompatybilnosc. Niektore sie wzajemnie uzupelniaja a niektorych nie mozesz instalowac razem. Tam wszycho jest opisane. I polecam mod managera do tego.
 
Panowie potrzebuje jakieś źródło do zassania Baldur's Gate 2: Enhanced Edition v 1.3. Kupiłem gierke po premierze, ale wersje wirtualną. Miałem ostatnio formata i okazało się, że od 2013 roku gdzieś mnie płytkę z wypaloną grą wcięło. Chciałem se odświeżyć, ale nie mam zamiaru siopy wydawać na kolejną wersje. @VoRaNeK wiem, że to nie do końca Twoje tematy, ale jako człowiek który w internetach potrafi znaleźć wszystko to pytam się przede wszystkim Ciebie.
 
Back
Top