GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Anonimowy informator (podobno zweryfikowany) donosi, że EA planuje podpisać długoterminową umowę wydawniczą z CDPR, albo ich przejąć.


the-witcher-3-09-14-15-1.jpg



"A CD Projekt RED employee has contacted us about a really interesting story. Now before continuing, take everything you’re about to read with a grain of salt. CD Projekt RED’s employee provided us with his payslip in order to prove his identity, so this is – most probably – the real deal. For obvious reasons we can’t share the full payslip as we want to protect this employee."

Tłumaczenie:

Pracownik CD Projekt RED skontaktował się z nami w bardzo interesującej sprawie. Zanim przejdę do rzeczy, weźcie z rezerwą wszystko to, co za chwilę przeczytacie.
Ów pracownik dostarczył nam odcinek wypłaty, mający na celu potwierdzić Jego wiarygodność, więc - prawdopodobnie - jest coś na rzeczy.
Z oczywistych powodów nie możemy ujawnić całości dostarczonego dowodu, chcąc chronić pracownika CDPR.

dasdasdas.jpg


"According to CD Projekt RED’s employee, Electronic Arts representatives are currently visiting CD Projekt RED and meeting with the top management."

Tłumaczenie:

Według pracownika firmy, przedstawiciele Electronic Arts wizytują studio i spotykają się z jego kierownictwem.
“I’m employee of CDProjekt Red and I have some bad news to share with you. Our management is probably talking with Electronic Arts about potential take over. Electronic Arts representatives are currently visiting our studio and meeting with top management. We are not going to release any game soon, so for sure it’s not about any publishing deal, so the only possible reason for EA guys being here is that they want to buy us.”


Źródło: http://www.dsogaming.com/news/rumor...lishing-deal-or-be-bought-by-electronic-arts/
http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=1111859


EDIT:

Menadżer społecznościowy CDPR skomentował sprawę za pośrednictwem serwisu Twitter:

 
Last edited:
Oby to była tylko plotka, EA spierdoli każdą grę, Wiedźmin będzie wychodził co roku wraz z mnóstwem dodatków...
 



Całkiem fajnie, za 2 - 3 lata planuję wymianę PC/zakup konsoli, więc może do tego czasu PS4 dostanie coś, co mnie interesuje poza Bloodborne.
 
Jak w Arkham Asylum niszczyć ściany, które są w górze?

BTW Zobaczyłem CD-Action w kiosku z AA i zakupiłem. No i co tu więcej mówić. O takie gry walczyłem ;) Mega klimat, mega postacie, mega fabuła.
 
W dalszej części gry dostaniesz taki hak, a do niego później ulepszenie.
Chodzi Ci o batclaw? Już mam. Mam też problem w pewnym momencie
Chodzi o pomieszczenie, w którym Harley uwięziła dwóch policjantów. Zwisają oni na linach nad wodą do której puszczony jest prąd. Jednego umiem uwolnić, jest to banalnie proste. Tylko jak uwolnić drugiego?
 
Chodzi Ci o batclaw? Już mam. Mam też problem w pewnym momencie
Chodzi o pomieszczenie, w którym Harley uwięziła dwóch policjantów. Zwisają oni na linach nad wodą do której puszczony jest prąd. Jednego umiem uwolnić, jest to banalnie proste. Tylko jak uwolnić drugiego?
Tam powinieneś mieć gdzieś skrzynkę z prądem za ścianą, słabo widoczna.
 
Wiem, że dla niektórych bluźnię, ale.... ma ktoś link/torrent skąd szybko pobiorę działające GTA IV? Mogę przysiąc na wszystko, że serio miałem oryginalne GTA IV, na PC i na Xbox 360. Ale Xowe pożyczyłem, a w PCtowej edycji nie dość, że mi płytka sie porysowała, to jeszcze znaleźć opakowania nie mogę. To tak jakby ktoś miał zamiar wyzywać od !%$!@%$1 piratów. To jak, pomożecie?
 
Warto grać w Phantom Pain bez wcześniejszej styczności z MGS?
Jak dla mnie nie, jeżeli chcesz coś wiedzieć nt fabuły. Jeżeli bawi Cie sam gameplay to tak. Możesz ew. sprawdzić historię MGS na youtube az do czasu zakonczenia gry Peace Walker, choc i tak wszystkiego tam nie ma.



 
Ja właśnie instaluje najnowszego Batmana. Jeżeli będzie tak samo dobry jak poprzednie części ( a na bank tak jest ), to będzie grane w ch*j:dance:

Jeszcze mam pytanko, warto kupić najnowszego PES-a ? Przez ostatnie lata u mnie tylko FIFA.
 
Ja właśnie instaluje najnowszego Batmana. Jeżeli będzie tak samo dobry jak poprzednie części ( a na bank tak jest ), to będzie grane w ch*j:dance:

Jeszcze mam pytanko, warto kupić najnowszego PES-a ? Przez ostatnie lata u mnie tylko FIFA.

Na konsole czy pc? Na pc jest zjebany port niestety. Moim zdaniem niegrywalny z racji input laga. Na PS4/X1 to najlepsza pilka w tym roku.
 
Ja zawsze grałem w fife, ale teraz wszyscy chwalą PESa. Jak wygląda sprawa z licencjami? Są już nazwy klubów? Jest jakis odpowiednik FUTa?
 
Jak dla mnie nie, jeżeli chcesz coś wiedzieć nt fabuły. Jeżeli bawi Cie sam gameplay to tak. Możesz ew. sprawdzić historię MGS na youtube az do czasu zakonczenia gry Peace Walker, choc i tak wszystkiego tam nie ma.




W takim razie chyba odpuszczam. Dla mnie fabuła w grze jest najważniejsza. Nie jara mnie poznawanie historii w taki "sztuczny" sposób ;) Myślałem może, że to jakaś osobna historia. Ehhhh... Trochę bez sensu zaczęcie wydawania serii na PC od 5 części.
 
W takim razie chyba odpuszczam. Dla mnie fabuła w grze jest najważniejsza. Nie jara mnie poznawanie historii w taki "sztuczny" sposób ;) Myślałem może, że to jakaś osobna historia. Ehhhh... Trochę bez sensu zaczęcie wydawania serii na PC od 5 części.
1 i 2 sa na PC. Polecam sie zapoznac zwlaszcza z cz 1 i od razu bedziesz widzial czy Cie ten klimat wciagnie.
 
Tak jeszcze od siebie dodam, że to jest jedyna gra, którą pamiętam z PSX i to w całości. Pozostaje w pamieci na zawsze.
ja rowniez gralem na PSX, pamietam tylko, ze urzekla mnie historia, naprawde zajarany bylem gierka ale niestety nie pamietam juz szczegolow. To byla ta czesc gdzie gadalo sie przez takie ustrojstwo? pamietam jak przez mgle, ze jedna postac byla tajemnicza i pozniej sciagnela maske czy tam jakas szmate i sie okazlo, ze to byl jakis byly dowodca snake'a czy cos w tym stylu. Dobrze kojarze?
 
Back
Top