GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Proste. Nawet można potem instalować grę z sieci, a nie z płyty albo zrobić kopie zapasową zainstalowanej gry i zapisać na dysku. ;)
 
Bawił się ktoś w sloty na PS4?
Po ostatniej aktualizacji oprogramowania jest rzeź niewiniątek, konta przestają działać
 
Na początku może Cię wciągnąć, ale pograsz parę dni i się znudzi, to nie MMO albo jakiś RPG tylko zwykła strzelanka
 
Ooo UFC mam martwiaka, trzeba zobaczyć czy działa, jak nie to się popłacze jak dziecko :wall:
Niedługo maj, czyli Wiesiek 3 :lol: Tydzień z życia wyjęty na bank będzie
 
Może jeszcze działać bo proces banowania jest rozciągnięty w czasie.
Jak pierwszym osobom zaczęto blokować konta z 3-4 dni temu to myślano że to jakiś fake , bo wszystkim innym działało.
Dziś już coraz więcej osób straciło dostęp do zawartości
 
Ponad 7h PoE za mną, ta gra to prawdziwy oldschool, widać, ze twórcy włożyli masę serca w ten tytuł. Jeszcze jest zbyt wcześnie żeby napisać coś o głównym wątku, ale klimat jest, gra się świetnie (choć gra jest wg mnie trudna na wyższych poziomach) no i wreszcie nie zdobywamy EXP na bezmyślnym siekaniu dziesiątek wszelkiej maści kreatur, ale za wykonywanie zadań. A te są bardzo ciekawe, już kilka razy miałem małe dylematy i mam przeczucie, że w niedalekim czasie poznam skutki moich wyborów. Jedyne do czego mogę się przyczepić to sprawa z członkami drużyny. Grając magiem znalazłem 4 potencjalnych towarzyszy, ale żaden z nich nie jest wojownikiem i na poziomie trudnym, bez klasycznego tanka, gra się ciężko. Wiem, że mogę wynająć kogoś w tawernie, ale wolę kasę wydawać na świeżo zdobytą warownie.
Troszkę naczytałem się o bugach w grze i nawet ludzie piszą, ze po następnym patchu mogą nie zadziałać obecne save. Możliwe to?

Niech jeszcze dadzą radę z nowym Tormentem i będę :fly:
 
Dodam jeszcze ze kupujac konsole w UK jest tylko rok gwarancji. Kupujac u nas chcac nie chcac sa 2 lata (2 rok musi przestrzegac sprzedawca).

Konsole mają rok gwarancji. Za kolejny rok nikt nie odpowiada - no chyba,że dokupisz sobie przedłużoną gwarancję to wtedy sprzedawca.

@mmammag ja tam Hardline kupiłem i gra mi się podoba. Mam wersje na PS4 i gram w multi - trzeba podejść do tej gry na swój sposób i nie oczekiwać,że będzie typowym BF, a wtedy jest spora szansa, że gra się spodoba. Mówię o multi bo kampanie mało mnie obchodzą.

Co to są martwe sloty? W sensie,że jak ostatnio na allegro kupiłem BF4 i UFC to mogę dostać bana ?:)

Dziś pograłem trochę w The Order 1886 i powiem krótko - czekam aż stanieje i biorę, bardzo mi się ta gra podobała.
 
ogarniałeś już DLC do Dragon Age? Jak tak to czekam na reckę :)

Nie. Szczerze to nie chce mi się już nigdy uruchamiać ponownie Dragon Age. Gra na powiedzmy 6/10. Taki Shadow of Mordor (choć to zupełnie inny gatunek), to zjada DA na śniadanie. Także raczej już nie sięgnę ponownie po cokolwiek związanego z Dragon Age. Teraz wychodzi Mortal Kombat X, Bloodborne i Wiedźmin 3. Mam więc grania do grudnia :).
 
Nie. Szczerze to nie chce mi się już nigdy uruchamiać ponownie Dragon Age. Gra na powiedzmy 6/10. Taki Shadow of Mordor (choć to zupełnie inny gatunek), to zjada DA na śniadanie. Także raczej już nie sięgnę ponownie po cokolwiek związanego z Dragon Age. Teraz wychodzi Mortal Kombat X, Bloodborne i Wiedźmin 3. Mam więc grania do grudnia :).

No ja też nie mam ochoty odpalać tej gry ponownie,więc pytam :) Z tego co widziałem na yt jest to kolejna kraina ze zbieraniem odłamków i smokiem, co do fabuły absolutnie nic nie wnosi.

Ja ogrywam Hardline'a. Wygrałem też Metro Last Light, ale, jako,że w tym roku premiera Metro 2035 więc nadal odkładam pogranie, aby sobie nie spoilerować, no i wiadomo - czekam na maj :)
 
Last Light to jedna z lepszych gier w jakie grałem. Bardzo mi przypadła do gustu. Jest z trzy razy lepsza od książek z serii Metro, które jakością nie grzeszą. Wiem, że lubisz uniwersum, ale dla mnie to hype na tę książkę jest nieuzasadniony.
 
Konsole mają rok gwarancji. Za kolejny rok nikt nie odpowiada - no chyba,że dokupisz sobie przedłużoną gwarancję to wtedy sprzedawca.

Cokolwiek kupisz w Polsce masz 2 lata gwarancji, a doklanie rekojmii. W przypadku konsol masz rok gwarancji producenta, ale sprzeawca jest zobowiazany przez kolejny rok o uznania ewentualnej rekojmi. Nawet jezeli bys kupil jakis gadzet w sklepie ktory ma pol roku gwarancji producenta to sprzedawca i tak jest zobowiazany przez 2 lata do wykonania naprawy/wymiany.

Może jeszcze działać bo proces banowania jest rozciągnięty w czasie.
Jak pierwszym osobom zaczęto blokować konta z 3-4 dni temu to myślano że to jakiś fake , bo wszystkim innym działało.
Dziś już coraz więcej osób straciło dostęp do zawartości

Mozesz zarzucic jakis linki odnosnie tego procesu? Z tego co sie orientuje, sa sprzedawcy, ktorzy jada na maxa i wtedy takie konto jest latwe do identyfikacji, ale jezeli sprzedawca jest ogarniety to raczej nie powinno byc problemu ;)
 
Cokolwiek kupisz w Polsce masz 2 lata gwarancji, a doklanie rekojmii. W przypadku konsol masz rok gwarancji producenta, ale sprzeawca jest zobowiazany przez kolejny rok o uznania ewentualnej rekojmi. Nawet jezeli bys kupil jakis gadzet w sklepie ktory ma pol roku gwarancji producenta to sprzedawca i tak jest zobowiazany przez 2 lata do wykonania naprawy/wymiany.

Sprzedaję m.in konsole i pierwszy raz o czymś takim słyszę. I raczej nie zgadzam się z tym co piszesz. Po upływie gwarancji producenta i braku gwarancji przedłużonej wykupionej w salonie, nie wiem na jakiej zasadzie, sprzedawce ma obchodzić co się dzieje ze sprzętem. Ale dowiem się jutro co nie co na ten temat.
Last Light to jedna z lepszych gier w jakie grałem. Bardzo mi przypadła do gustu. Jest z trzy razy lepsza od książek z serii Metro, które jakością nie grzeszą. Wiem, że lubisz uniwersum, ale dla mnie to hype na tę książkę jest nieuzasadniony.

Metro 2034 jest dość słabe, ale pierwsza część wg. mnie jest świetna. A same książki z Uniwersum - raz lepiej, raz gorzej. Polska Dzielnica Obiecana raczej wypada słabiutko na tle Pitera czy Do Światła/W mrok/Za Horyzont (Polecam - przeczytaj sobie chociaż Piter albo Do światła, może Ci się spodoba), no ale to rozmowa pasująca do innego tematu,a ze mną o Metrze można gadać w nieskończoność :)

Więc wracając do gier, ale pozostają przy temacie Metro - pierwsza część pochłonęła mnie absolutnie i jest dla mnie jedną z najlepszych gier w jakie grałem, więc zapał na Last Light jest ogromny, no ale, spoilery ważniejsze :)
 
Sprzedaję m.in konsole i pierwszy raz o czymś takim słyszę. I raczej nie zgadzam się z tym co piszesz. Po upływie gwarancji producenta i braku gwarancji przedłużonej wykupionej w salonie, nie wiem na jakiej zasadzie, sprzedawce ma obchodzić co się dzieje ze sprzętem. Ale dowiem się jutro co nie co na ten temat.


Sprzedawca ma, a nawet musi to obchodzic bo takie sa prawa konsumenta w Polsce. To nie jest zadna nowosc. To prawo jest od kilku lat co najmniej - najczesciej sie o tym nie slyszy bo wiekszosc producentow wprowazajac towar do sprzedazy w Polsce robi 2 letnia gwarancje producenta.
 
@mmammag ja tam Hardline kupiłem i gra mi się podoba. Mam wersje na PS4 i gram w multi - trzeba podejść do tej gry na swój sposób i nie oczekiwać,że będzie typowym BF, a wtedy jest spora szansa, że gra się spodoba. Mówię o multi bo kampanie mało mnie obchodzą..

Nie wykluczam, że kupię, ale tylko w wypadku, jeśli będę miał "extra money" i czas na granie w multi. Póki co wstrzymam się i zajmę sobie jakoś czas do GTA V
 
Bloodborne, świetny klimatyczny i trudny sztos, dla fanów Dark Souls pozycja obowiązkowa.
Dla mnie wypada nawet lepiej niż Soulsy.
 
Ponad 7h PoE za mną, ta gra to prawdziwy oldschool, widać, ze twórcy włożyli masę serca w ten tytuł. Jeszcze jest zbyt wcześnie żeby napisać coś o głównym wątku, ale klimat jest, gra się świetnie (choć gra jest wg mnie trudna na wyższych poziomach) no i wreszcie nie zdobywamy EXP na bezmyślnym siekaniu dziesiątek wszelkiej maści kreatur, ale za wykonywanie zadań. A te są bardzo ciekawe, już kilka razy miałem małe dylematy i mam przeczucie, że w niedalekim czasie poznam skutki moich wyborów. Jedyne do czego mogę się przyczepić to sprawa z członkami drużyny. Grając magiem znalazłem 4 potencjalnych towarzyszy, ale żaden z nich nie jest wojownikiem i na poziomie trudnym, bez klasycznego tanka, gra się ciężko. Wiem, że mogę wynająć kogoś w tawernie, ale wolę kasę wydawać na świeżo zdobytą warownie.
Troszkę naczytałem się o bugach w grze i nawet ludzie piszą, ze po następnym patchu mogą nie zadziałać obecne save. Możliwe to?

Niech jeszcze dadzą radę z nowym Tormentem i będę :fly:

Z tymi save'ami jest możliwe, życie zna takie przypadki (np. STALKER: Clear Sky miało ten problem przy jednym z patchy)
 
Ponad 7h PoE za mną, ta gra to prawdziwy oldschool, widać, ze twórcy włożyli masę serca w ten tytuł. Jeszcze jest zbyt wcześnie żeby napisać coś o głównym wątku, ale klimat jest, gra się świetnie (choć gra jest wg mnie trudna na wyższych poziomach) no i wreszcie nie zdobywamy EXP na bezmyślnym siekaniu dziesiątek wszelkiej maści kreatur, ale za wykonywanie zadań. A te są bardzo ciekawe, już kilka razy miałem małe dylematy i mam przeczucie, że w niedalekim czasie poznam skutki moich wyborów. Jedyne do czego mogę się przyczepić to sprawa z członkami drużyny. Grając magiem znalazłem 4 potencjalnych towarzyszy, ale żaden z nich nie jest wojownikiem i na poziomie trudnym, bez klasycznego tanka, gra się ciężko. Wiem, że mogę wynająć kogoś w tawernie, ale wolę kasę wydawać na świeżo zdobytą warownie.
Troszkę naczytałem się o bugach w grze i nawet ludzie piszą, ze po następnym patchu mogą nie zadziałać obecne save. Możliwe to?

Niech jeszcze dadzą radę z nowym Tormentem i będę :fly:
Jeśli chodzi o wojownika to masz do niego dostęp już w pierwszej wiosce, bodajże zwie się Eder.
 
Kurde, mam grafikę w naprawie i się zastanawiam czy na mojej zintegrowanej grafice Intel HD 4600 pójdzie PoE. Jakieś doświadczenia? :D
 
Back
Top