GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Poczytałem, pooglądałem ... hm, mało osób jest zadowolonych z tej gry, do tego cena... dzięki @ziggy123 .

Tak wgl gram w sobie w Sleeping Dogs: Definitive Edition i jedną rzecz dziwnie rozwiązali - wcześniej miałem od razu stroje GSP w szafie po którejś misji (na samym początku praktycznie), teraz musiałem szukać po internetach, aby dowiedzieć się, że te stroje należy...kupić na bazarze. Najważniejsze, że gra bawi i chyba mi wystarczy (na zmianę w CS:GO) do premiery GTA V(o ile znowu nie przełożą :boystop: ).
 
Mordeczki ogrywa już któryś z Was tego Bloodborne na PS4? Jak wrażenia? Warto kupić bo ja jeszcze nie zdecydowałem.
 
Mordeczki ogrywa już któryś z Was tego Bloodborne na PS4? Jak wrażenia? Warto kupić bo ja jeszcze nie zdecydowałem.
Miałem go dosłownie na 30 minut u kumpla. Na razie wszystko, co najlepsze z Demons Souls i Dark Souls. Minusem dla niektórych każuali może być brak tarczy i możliwości blokowania, ale ja osobiście zawsze taki styl preferowałem, więc nie czułem się źle
 
Gra jest bardzo dobra i wysoko oceniona przez większość portali, do tego jest nie droga. Polecam ją kupić bo jest warta swojej ceny oraz przy okazji wesprzemy tym wskrzeszenie zapomnianego już gatunku cRPG z rzutem izometrycznym. Im więcej Obsydian zarobi, tym więcej otrzymamy tego typu gier zamiast dziesiątej serii Call of Duty. Nie żebym rozpoczynał kolejną krucjatę, po prostu informuje, że akurat tej gry nie opłaca się ściągać i więcej dobrego zrobimy kupując ją, zwłaszcza jeśli emocje, które nam towarzyszą to "podjarka".
 
Tomek, ściągam bo chcę zobaczyć czy mi na moim sprzęcie pójdzie xD Zresztą pisałem już o tym w Pogotowiu informatycznym. Jak będzie działać to kupię. Mam PS3 i PS4 gry kupuję, wspieram twórców :lol: a jeśli w grę wchodzi takie studio jak Obsydian to tym bardziej, jak bym wiedział to na kickstarterze bym się dorzucił ...

Jestem do tyłu ze światem gier na PC, cracków już nie robią? Czy może ta gra nie ma żadnych zabezpieczeń?

Installation Information:
* Burn or mount
* Install
* Play the game
NOTE: As usual, block the game exe in your firewall
 
Gra działa na laptopie, nawet się nie tnie, inna sprawa, to nie wiem gdzie się ustawia jakieś efekty graficzne i jak będzie to wyglądać podczas jakichś walk, fireballi itp. Jutro lecę do Media Markt, a Dragon Age katuję ponad 3 m-ce i jeszcze nie skończyłem, tak nijaka jest ta gra.
 
Gra działa na laptopie, nawet się nie tnie, inna sprawa, to nie wiem gdzie się ustawia jakieś efekty graficzne i jak będzie to wyglądać podczas jakichś walk, fireballi itp. Jutro lecę do Media Markt, a Dragon Age katuję ponad 3 m-ce i jeszcze nie skończyłem, tak nijaka jest ta gra.
Ja pogralem 20 godzin i zrobilem przerwe na Hitman Absolution. Przeszedlem hitmana i chyba wroce do DA. Ale zajawki wogole nie mam...
 
Cześć gra ktoś w Pillars of Eternity ? Od wczoraj gram zapowiada się świetnie :) i spso mam czasu ,torebka stawowa poszła...
 
Gra działa na laptopie, nawet się nie tnie, inna sprawa, to nie wiem gdzie się ustawia jakieś efekty graficzne i jak będzie to wyglądać podczas jakichś walk, fireballi itp. Jutro lecę do Media Markt, a Dragon Age katuję ponad 3 m-ce i jeszcze nie skończyłem, tak nijaka jest ta gra.
jaka masz karte? jak mam zintegrowanego radeona z tamtego roku to pojdzie? This War of Mine i Hotline Miami na maksa chodzi... xd
 
jaka masz karte? jak mam zintegrowanego radeona z tamtego roku to pojdzie? This War of Mine i Hotline Miami na maksa chodzi... xd
Jak możesz to powiedz jak wygląda This War of Mine, podoba ci się? jak oceniasz itp. Od dłuższego czasu zastanawiam się nad kupnem i próbuję przekonać i nie wiem w końcu co począć;)
 
Dwa tygodnie urlopu, dodatkowo na kompie czeka Pillars of Eternity, a przy konsoli Bloodborne.
Dylemat, od czego zacząć?
 
Dwa tygodnie urlopu, dodatkowo na kompie czeka Pillars of Eternity, a przy konsoli Bloodborne.
Dylemat, od czego zacząć?
ja jako fan soulsów brałbym Bloodborne'a. Poza tym jest to pewno krótsza gra, a ja jakoś mam tak, że wolę zaczynać od krótszych i intensywniejszych przeżyć.

Jak możesz to powiedz jak wygląda This War of Mine, podoba ci się? jak oceniasz itp. Od dłuższego czasu zastanawiam się nad kupnem i próbuję przekonać i nie wiem w końcu co począć;)
Ciężko mi powiedzieć, na pewno jest to mocno specyficzna gra. Genialny klimat i niesamowity wpływ na emocje gracza z jednej strony oraz monotonny i stosunkowo prosty gameplay z drugiej. Ja akurat należe do tych osób, które mocno łykają całą otoczke poza rozgrywkową więc mi się podobało.

@Gambit dziękówa
 
BF nie kupuję, za to dziś na Windows 8.1 zainstalowałem i odpaliłem tą gierkę... :)

flibqi7ouxhy.png
 
Panowie, podczas instalacji Pillars of Eternity muszę aktywować grę przez/w steam i mieć tam konto. Czy to jest darmowe, rejestracja tam?
 
Jeszcze jeden problem. Mogę sobie zrobić obraz tej płyty i odpalić w np. daemon toolsise bo jak tak dalej ta płytka będzie tak chodzić w napędzie to mi jaja napuchną od tych wstrząsów xD
 
Jeszcze jeden problem. Mogę sobie zrobić obraz tej płyty i odpalić w np. daemon toolsise bo jak tak dalej ta płytka będzie tak chodzić w napędzie to mi jaja napuchną od tych wstrząsów xD

Jak masz grę na Steam, to płyta do gry nie powinna być potrzebna.
 
Back
Top