GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Nowy Xbox będzie zapowiedziany na początku 2013 roku. Będzie się nazywać: Xbox.



Konsole nowej generacji najwcześniej wyjdą w drugiej połowie 2014 roku.
 
Gaara ale pamietaj że Sony może chcieć wejść na rynek prawie w tym samym momencie co Xbox dlatego ceny mogą być mniejsze, może być to spowodowane tym iż Sony niechce sie spóznić z konsolą tak jak ostatnio :)
 
Kupowanie konsoli zaraz po premierze nie ma sensu. Patrz kilka miesięcy po premierze już pojawiają się ulepszone rewizje z lepszymi ( w sensie technologicznym ) podzespołami.
 
w4ar chodzi o to że pierwsze serie zwykle są nieudane ;d znam to z doświadczenia z zakupem xboxów , RROD , układy Hana itp.
 
w4r, tez sie wkurwilem, ze moja wersa ps3 nie obsluguje gier z ps2, tylko z psxa. i jak chce pograc np w dq8 to musze odlaczac druga konsole. no kurwa kpina panowie kitajcy
 
Rozumiem, mnie natomiast chodziło o to że Ps3 80 gb miało tylko wsteczna kompatybilność co było strzałem w stope, mam nadzieje że Sony niepopełni już tego błędu. Co do X-a i RRoD to prawda co odbiło sie na poprularnosci X-a w pózniejszym etapie.
 
Nie kpina, tylko biznes. Przez pierwsze 2 czy 3 lata chyba po premierze PS3 Sony nadal wieksze zyski mialo z PS2-ki. Zreszta chyba dopiero po wyjsciu tego ostatniego slima zaczeli zarabiac na samych konsolach, wczesniej tylko na grach, a tych na PS2 byl pierdyliard.


Edit: Bledem bylo w ogole umieszczenie w ktorymkolwiek modelu wstecznej kompatybilnosci (z pktu widzenia Sony oczywiscie).
 
ja jestem przekonany że wstecznej komplatybiloności już nie zobaczymy , po co skoro sony może wrzucić te gry na psstore i jeszce z nich ciagnac kase .
 
Zamiast wstecznej kompatybilności otrzymamy "HD Collection" gier z PS3 i Xboxa 360 ze względu na możliwy zarobek na tych grach po raz kolejny.
 
Zacząłem grać w Planetside 2 :) Jak na darmówke to wygląda kapitalnie :] Wojna niesamowita,tylko mam problem z rozróżnieniem kto jest sojusznikiem a kto przeciwnikiem :D
 
DickNiaz dzięki wielkie za pomoc,jak bede miał więcej czasu to sie tym zajme.Zrezygnowałem z gry w miejscu zwanym crystal cave podczas walki z bossem Seath the Scaleles,miałem zamiar jeszcze kilka razy popróbować przejsc ten etap ale ten smok mnie zainfekował przez co straciłem na stałe połowę życia.Nie chciało mi sie zbierać ponownie tych dusz i szukać tego gościa który "sprzedaje" uzdrowienie.Ten osobnik z wieży u którego wczesniej to załatwiałem gdzień przepadł
 
Ukończyłem The Walking Dead. Końcówka sezonu jest krótka i rozczarowująca. Mimo to, cała produkcja trzyma wysoki poziom przez wszystkie części, a specyficzna rozgrywka jest warta uwagi. Zachęcam do skorzystania z jesiennej wyprzedaży i kupienia ją za ok 50 zł w sklepie steam.



Oczywiście, to nie jest najniższa cena, za jaką można było nabyć grę - w swoim czasie, była ona dostępna za ok. 30 zł.



Czekam na następny sezon, poprawę niedoróbek technicznych i nową, jeszcze lepszą historię w nowym sezonie tej produkcji.
 
@KILROY



to uzdrowienie sprzedaje też sprzedawczyni w tym ścieku miedzy Firelink, a dolnym Undead Burg.
 
Można już składać pre-order na Baldurs Gate EE na peceta - http://www.baldursgate.com/
 
@Yagiel


Ta cena obejmuje wszystkie epizody.


I tak na przyszłość: jeśli wyjdzie drugi sezon TWD i zobaczysz cenę za grę, to również będzie to cena za wszystkie epizody - na początku dostaniesz pierwszy odcinek, a gdy pojawią się najnowsze, steam automatycznie pobierze je.
 
Jeszcze odnośnie TWD na steamie, jest tylko wersja angielska (co mnie zdziwiło, bo te kilka gier, które kupiłem do tej pory miało polskie napisy). Prawdę mówiąc nie wiem czy wgrywanie spolszczenia z jakiegoś innego źródła jest dobrym pomysłem, tzn. czy za grzebanie w plikach gry nie grozi ban.
 
Panowie Hitman miażdży pytę, co prawda instalacja jest mega porąbana, najpierw ze 30 minut z 2 płyt się instaluje, a potem jeszcze ze steama drugie tyle coś dociąga, ale potem jest już tylko lepiej. Wizualnie - mistrzostwo, dźwiękowo też mega. Pomysł na fabułę też nawet nienajgorszy. "Technicznie", jeśli można to tak ująć są pewne mankamenty, ale nie przeszkadzają aż tak bardzo. Tłum w 2 misji np. jest dosyć sztuczny i jak się 47 przepycha to czasami przenika przez ludzi. Ale najważniejsza rzecz w Hitmanie to oczywiście poziom trudności i wolność w wykonywaniu zleceń. Na ekspercie z wyłączonymi wszystkimi podpowiedziami dla niepełnosprawnych, gra jest kurewsko trudna. Pierwszą, tutorialową misję przechodziłem chyba z godzinę i zaczynałem dobre kilkanaście razy (checkpointów nie ma za dużo :D). Drugą męczyłem przez 1,5h i w zasadzie to przez cały ten czas tylko chodziłem i badałem teren. Odkryłem chyba z 5 sposobów na zabicie celu, ale już wykonanie, któregokolwiek to zupełnie inna bajka. Strażników/policjantów jest dużo i dużo też widzą, dodatkowo w przebraniu np. kucharza trzeba omijać innych kucharzy, bo mogą nas zdemaskować. A jak już zaczną coś podejrzewać to w zasadzie można ładować ostatni punkt kontrolny, bo ciężko ich zgubić. W zasadzie tylko do uniknięcia tych sytuacji na wyższych poziomach służy instynkt. Jak się mija kogoś trzeba go odpalić i można wtedy spokojnie przejść. Tylko, że jest go mało i generalnie to starcza tylko na jeden unik, a czasami i na jeden nawet brakuje.


Dużo ludzie się wypłakiwało, że przez instynkt i te ułatwienia to już nie będzie to samo itd. Zupełnie tego nie rozumiem. Każłale co grać nie potrafią mogą sobie wybrać łatwy poziom i robić rozróbę, jak ktoś chce prawdziwego Hitmana to bierze wyższy poziom i będzie miał przej...ne. :D W szczegółności przy puryście, gdzie nie ma nawet informacji ile mamy naboi etc. w ogóle HUD-a nie ma.
 
Ja na razie przeszedłem pierwszą misję i wyłączyłem. Gram na normal, ale nie używam instynktu. Zobaczymy jak będzie dalej.
 
DickNiaz heh no właśnie z tym jest problem,bo podczas gry przez przypadek ją zatakowałem ;] i teraz nawet rozmawiać z nią nie mogę.Jak wrucę do gry to poszukam w necie jakiś info jak rozwiązać ten problem.pozdro
 
jak raz zaatakowals to juz zawsze zostanie hostile, dopiero w ng+ bedziesz mogl z nia normalnie porozmawiac
 
No, Hitmana na pewno kupię jak nieco stanieje. Może pod choinką znajdę;)
Tymczasem ukończyłem Arkham City i naszła mnie refleksja, że Batman jest chyba najbardziej bezjajecznym superbohaterem jakiego kiedykolwiek wymyślono.
 
Yoshihiro = Ciekawy wniosek, możesz go jakoś uargumentować? Co prawda na koncie mam tylko Arkham Asylum ale to bardzo dobra gra.
 
Coś w tym jest. Prawdopodobnie może dlatego,że bardziej skupili się na antybohaterach w komiksie i filmach- Jokerze i Bane, którzy są genialni, tylko chyba Ras-al-Ghul ustepuje miejsca Batmanowi jako postać.
 
Gra jest bardzo dobra, nie przeczę. Jednak czemu nietoperz poprostu nie skręci karku jednemu z drugim tylko bawi się z nimi w kotka i myszkę? To jednego złapie, pokona, to mu koleś zwieje i znowu zastawi pułapkę.


Poprostu straszna cipa;))


A i tak jak pisze Hubi, w porównaniu do Bane'a czy J Batman jest strasznie płaski.
 
Czytaj komiksy plebie, a nie jakieś filmy i gry ! :) Tam się narodzili bohaterowie i tam są pokazani tak jak powinni. Dla mnie Batman nr 1 !
 
Jednak czemu nietoperz poprostu nie skręci karku jednemu z drugim tylko bawi się z nimi w kotka i myszkę?


Dlatego nigdy nie bylem ,,Batman na 100 procent'' bo nie konczyl roboty bo cos sobie ubzdural (taki GSP troche).



Nie to co Rosomak,Lobo czy Frank Castle. :-)
 
Back
Top