Fotorelacja #ZagrebTrip

Na trzeźwo nie da rady. Chociaż myślę, że nawet i po wódce byłoby cięzko. Sprawe może uratować tylko wyjątkowej klasy towar od typów z Katowic
#200
Latanie samolotem jest łatwiejsze od jazdy samochodem. Psiarnia Cię nie zawinie, możesz latać na bani, a w czasie lotu wyjść do kibla (czyli nie potrzeba niepotrzebnych przerw).
 
Latanie samolotem jest łatwiejsze od jazdy samochodem. Psiarnia Cię nie zawinie, możesz latać na bani, a w czasie lotu wyjść do kibla (czyli nie potrzeba niepotrzebnych przerw).
Jak umisz wlaczyc autopilota.
 
Przecież w samolocie nie można używać komórek.
Ten mit został obalony chyba kiedyś obalony, że nie chodzi o jedną komórkę a o 500 takich telefonów na raz...
Więć jeśli Cohonesowo podpierdolimy samolocik to nic się nie stanie :boystop:
 
Nie śledzę rynku i nie wiedziałem, że podrożało. Po naszej wizycie w Kato ceny zaczęły wariować :lol:



To jest Cohones! TU SIE UZYWA KOMORKI WSZEDZIE
Z tego tematy jasno wynika że w czasie zlotu komórki byly masowo zabijane. Te szare hehe
 
Elo,
To na koniec moja bardzo krótka relacja.

2ptujpt.jpg

2955v78.jpg

2j64bya.jpg



Własciwie od razu po dotarciu czekalo nas wazenie,


2wo9fsw.jpg


2hi15c3.jpg



Niestety po ważeniu kiedy reszta ekipy poszla cykac foty z zawodnikami w sheratonie, ja jebłem się spać pod prysznicem Nie pytajcie jak to się stało. kiedy sie obudzilem, w hotelu zostal juz tylko mój wspollokator, @halibut i caly pokoj 303, z którego relację napisał juz @igla1993 i w którym chyba najwięcej się dzialo. he he/Pozdro dla nich wszytkich.

Podziekowania dla Kamila Mosgalika za chęc stoczenia ze mna walki w BJJ w tym tez pokoju oraz na korytarzu, niestety ochrona hotelu popsuła cala zabawę.
Kamil oczywiscie trafia na liste moich ulubionych zawodnikow.

troche było mi szkoda zdjec z JDS, ktore wszyscy mieli tego wieczora a ja nie, ale chuj w koncu jest kolejny dzien :))

Kolejnego dnia więc udałem się z @halibut, do sheratona.
podając się z tego co pamiętam za pracownikow UFC dane było nam wjechac na pietro z ich ekipa i poznac bardzo sympatycznego goscia, ktorego zapewne wszyscy kojarzą (niestety slabej jakosc zdj):

16azmyv.jpg


ktory to dał nam info, o ktorej zawodnicy wychodza na galę i o której mozna ich tego dnia spotkac :)

2wqbr69.jpg


Po drodze spotkalismy Kowalika i jeszcze paru innych gosci/
Oczywiscie stwierdzilem, ze muszę porobic foty i zagadac z kazdym mozliwym zawodnikiem wiec czekalem na nich az do 19:15, z czego niestety zrezygnowal nawet Kamil :)
ale co tam karta wstepna, pieprzyc ją. spotkanie z zawodnikami i mozliwosc zagadania z nimi było najwazniejsze.

w1zr83.jpg


najbardziej oczywiscie chcialem zlapac JDSa i ciesze sie, ze nie tyle udalo się zrobic z nim pare fotek, to jeszcze mial dla mnie jakies dobre 15 minut czasu na gadkę praktycznie sam na sam, w czasie gdy czekal na odjazd busa zaraz po wyjsciu z hotelu. Kiedy tylko podszedłem do niego, mówiąc, pierwsze co ze jestem fanem w PL odrazu sam podal mi reke kwitujac, "Poland?! Wooow" dodajac ze poprzedniego wieczora spotkal wielu fanow z PL i nie mial pojecia ze ma tam tylu fanow.
Nie było czasu zagadac jedynie z Rothwellem, ktory wyszedl bodajze na kilka ostatnich minut przed odjazdem.

na szczescie jednak wyrobiłem się dojezdzajac na stadion wprost na główną kartę. nawet gdybym nie dojechal, pieprzyc to. wazne ze udąło sie zagadac z idolami.

i przynajmniej jako jedyny fan z Polski nie mam foty z nim w jakiejs prawilnej czapce :D

zdziwiłem się na słowa @midern gdy przyszedl z dołu na miejsce, ze chorwaci odpierdalali akcje, osobiscie poznałem ich paru i wszyscy byli raczej spoko, jak mowilem ze jestem z PL. no ale debile są wszędzie :)

kiedy byłem tez z @halibut w knajpie pod hotelem gosciu wygladający jak ben rothwell słyszac ze jestesmy z PL zapodał nam darmowe shoty + przystawki

No i gala; ofc najbardziej czekalem na glowna walkę. fajnie było widziec jak Dos Santos spuszcza wpierdol grubemu. Same ich wejscia juz byly mega elektryzujące.

2m4c5fb.jpg


2eztqwh.jpg



na koniec jeszcze foto z powrotu:

1252yoh.jpg


2zswkuw.jpg


Pozdro ALL!
 
Last edited:
Czuję, że JDS myśli, że Wy na jego walkę jechaliście, a nie Polaków :D ale doping miał Brazylijczyk mega i zasłużenie.
 
Tylko pojedynczo się zgłaszać. Wiecej jak 50 osób nie bierzemy
@DD40 Przydałoby się zorganizować jakieś lokum. Najlepiej w jakimś żeńskim campusie uczelnianym :cool:
Pomysł niezły lecz cieżko było by mi Wam pomóc w takim zakwaterowaniu,gdyż sam mam zakaz sadowy do zbliżania się na odległość 100 metrów do takich obiektów.
A na poważnie to paru z Was zakwateruje u siebie w domu jak trzeba .
Jak by nie było #TeamCohones(for life)
 
Back
Top