Fotorelacja #ZagrebTrip

Haha są takie przypadki:D tydzień temu na weselu mój wujek rypał gorzałę jak zwykle, czyli fchuj, grzał cala noc, a o 5.40 na zakończenie imprezy niedopity wychylił z ojcem pani młodej 5 x 40ml kieliszków pod rząd i poszedł spać. O 11.30 badaliśmy się alkomatem i szoczek. Wujek ma 0.0 trzeźwy jak świniak. Maszyna do przerabiania alkoholu. Dodam tylko, że jest w stanie wypić 0,7 w krótkim czasie na głowę i pić dalej. Maszyna.
Ja też tak miałem dopóki nie porównałem wyniku z innego alkomatu i okazało się, że mój jest rozkalibrowany:D
 
Ja też tak miałem dopóki nie porównałem wyniku z innego alkomatu i okazało się, że mój jest rozkalibrowany:D
Bylismy na polycji:) sie badac. Tzn wujek nie byl, ale ja bylem i mi sie wynik zgodzil z tym domowym alkomatem;), wiec zakladam, ze jemu tez powinien.
 
@Miszon Ile jeszcze bedziemy czekać na filmiki? #niecierpliwy
@mat01 z pewnością nie moze się doczekać jednego z nich :lol: #zdobyćszczyt
Mam mały problem natury technicznej z dźwiękiem (na komórce jest, na kompie nie ma, na YT na komórce tym bardziej nie ma) ale chyba wiem już jak to naprawić *bo clue niektórych filmików to dźwięk)
*A poważnie czeka aż temat ucichnie by dostać milionylajków heheheheheheeheh* #Niestetytonieprawda
 
Mam mały problem natury technicznej z dźwiękiem (na komórce jest, na kompie nie ma, na YT na komórce tym bardziej nie ma) ale chyba wiem już jak to naprawić *bo clue niektórych filmików to dźwięk)
*A poważnie czeka aż temat ucichnie by dostać milionylajków heheheheheheeheh* #Niestetytonieprawda

Mów szybciutko kto Cie przekupił abyś nie wrzucał do sieci kompromitujących materiałów?
 
Mów szybciutko kto Cie przekupił abyś nie wrzucał do sieci kompromitujących materiałów?
Trener Andrzej prosił grzecznie, by najpierw pokazać mu wersję z podpisanymi użytkownikami. Trener Mirek prosił o pewnego murzyna co go hejtuje na Cohones #Ciekawekto
 
Trener Andrzej prosił grzecznie, by najpierw pokazać mu wersję z podpisanymi użytkownikami. Trener Mirek prosił o pewnego murzyna co go hejtuje na Cohones #Ciekawekto

Nie znam typa ale gdybym był trenerem to dorwałbym gnojka i go sowicie przetrzepał. Może drugim razem nie zjedzie z autostrady i nie bedzie jak debil krążył bez celu po rondzie :boystop:
 
Teoretycznie ochrona sprawdzała bilety. Teoretycznie. W praktyce wyglądało to tak, że ochroniarz stał i patrzył tylko jak ludzie wchodzili na płytę (choć w większości sprawdzali), a jak przychodzili ludzie i mówili, że to ich miejsca to chłopaki szli na inne wolne.

Do tego ważna była gra aktoraka, jak ktoś przyszedł na swoje miejsa zawsze najpierw prosiliśmy grzecznie o bilety potem stwierdzaliśmy ze faktycznie ma racje i pomyłka z naszej strony. A później siadaliśmy przed nimi :D i tak z 8 do 1 rzędu.

na extreme własnie powtorka leci i walka Janka
 
Back
Top