Forumowa gra mma

W katalogu gdzie zapisana jest gra znajdują się foldery - Fighters, Records itd. W nich pliki, jeśli to skopiujesz, przeinstalujesz grę i zastąpisz te nowe pliki starymi wszystko powinno być ok :) czyli zachowane walki, rekordy itd.
 
Pierwszy manager który się zgłosi a nie ma 4 zawodników zatrudnionych i ten zawodnik będzie w limicie punktowym, a BJ PENN ma 73pt jest jego



A wiec BJ PENN do wziecia!!!







Podobnie z Michaelem Bispingiem 67pt!!!
 
a to po kazdej walce zawodnik sie rozwija jakos?



i jest to/badz jakies inne staty sa podawane [strike]madżerom[/strike] menadżerom?







biore bispinga :-)
 
Ok. Bedziesz miał bratobojczy pojedynek Stann vs. Bisping jutro.







Gala o 22:30 LIVE!!! CHAT!!!
 
Droni ja jutro będę, ale na innym nicku! : D SERIO! Jak wróce to ci powiem jaki to był nick ;)



EDIT: tzn. nie, że jak wróce bo będę w domu przecież na gali nie? No przeciez na woodstocku nie bede... coś ty...
 
Opisze mi ktoś zasady tak na szybko ? Ile punktów mam do rozdania (dori wysłał mi już taktykę ale nie wiem co dalej), czy gra rządzi się swoimi prawami i nie ma w ogóle związku z prawdziwymi zawodnikami np: ich styl bazowy itd.



[email protected]
 
nie wiem czy styl ma jakies znaczenie ale jak dostales maila to tam sa jakby 3 grupy ruchow/technik/zachowan pooddzielane od siebie linijka wolnego miejsca- na kazda taka grupe masz do rozdania 100 ptk







na tym konczy si emoja wiedza xD
 
Podejrzewam, że jest dość duży związek przynajmniej między umiejętnościami zawodników a ich profilami i statystykami w grze, nie wiem czy tyczy się to również stylu walki bo nie orientuje się na jakiej zasadzie funkcjonuje sam mechanizm gry. Na pewno warto "ustawiać" swoich fighterów biorąc pod uwagę ich rzeczywiste skille. Co do punktów też nie mam pojęcia jak i do czego będą one przydatne, ale zdaje się, że po zwycięskiej walce zawodnikowi rosną umiejętności, niestety też nie wiem na jakiej zasadzie i jak bardzo.
 
Niestety chodzą po mieście słuchy, że bisping sie nie przygotowywał zbyt solidnie do tego pojedynku i często można było go spotkać w późnych godzinach nocnych w wielu "interesujących" miejscach :-)







e: i tak mu zrobilem dobra taktyka z wykorzystaniem wszystkich punktow, wiec nie ma lipy :P
 
Wyniki potem wrzuce.



WAZNA SPRAWA! KACZKA SZEFIE! JESLI ZGODZISZ SIĘ PROWADZIĆ MARCINA NAJMANA BEDZIE GALA UFC W POLSCE, NA JEDNA WALKE! DA RADE CZY NIE DA RADY?!
 
Back
Top