Forumowa gra mma

Belfort vs Belcher - South North Choke 2 rd







Jackson vs Teixeira - UD 29-28x2 30-27



Thiago vs Koscheck - UD 27-30x2 28-29



Gonzaga vs Nelson - Arm Triangle 1 rd



Torres vs Assuncao - KO, Punch 3 rd







Rusek z Kacapskim nazwiskiem vs Arantes - UD 30-26x3



Silva vs Pyle - UD 27-30x3



Magalhaes vs Beltran - UD 27-30x3



Perpetuo vs Credur - TKO, GnP 3 rd



Oliveira vs Siler - UD 27-29x3



Brandao vs Gamburyan - TKO,GnP 2 rd
 
Droni mam pytanie masz jeszcze tą bazę z swojej gry?



PS:mam pytanie czy ktoś jest zainteresowany reaktywacją gry?,od razu mówię że sam za to się nie zabieram :D
 
no mam baze nawet troche bardziej rozbudowałem, lecz to straszliwie czasochłonne. . .
 
"no mam baze nawet troche bardziej rozbudowałem, lecz to straszliwie czasochłonne. . ."



zdaje sobie sprawę że to jest czasochłonne i wiem ile włożyłeś w to pracy,zresztą jak wspominałem sam tego nie zrobię i będę potrzebował pomocy(może nawet twojej)
 
Mam dość dużo dorobionych zawodników, tylko że Ci których stworzyłem nie pojawiają się w folderze Fighters. Wie ktoś o co chodzi? W grze niby są ale nie ma ich w żadnym folderze.
 
jaki masz system?,jak masz np.Win 7 to pewnie są w pilkach zgodności i tam pewnie są
 
Jak coś to też chętnie popykam ;) pierwszą edycję jakimś cudem całkiem przegapiłen. Do wczoraj nawet nie wiedziałem o jej istnieniu ;) wydaje się całkiem fajną zabawą.
 
"Vista."



to samo dotyczy Visty,jak tam nie będzie to musisz chybę grę reinstalować i robić od nowa
 
Yuuri dzięki, włączyłem pliki zgodności i się pokazali. Jak ktoś chce to moge poprzesyłać zawodników.
 
Swoich w sensie tych prawdziwych których stworzyłem czy fikcyjnych? Większość fikcyjnych mam do nabijania rekordu i zapełniania fightcardów.
 
Nie grałem, nie wiem o co chodzi za bardzo ale właśnie pobieram to i jestem zainteresowany
 
Spakuje całe foldery z zawodnikami w paczki, wrzuce na jakiegoś hosta i podam tu, tych co nie masz to sobie powrzucasz wtedy.
 
http://hostuje.net/file.php?id=5d9c393212d50f8eafd43f9c85be3689 - proszę bardzo, jak coś to te pliki zgodności sobie włączcie. Tylko rekordy u niektórych zawodników są wysokie rekordy więc ewentualnie można sobie wyzerować wszystkie.
 
dzięks :D,



PS:Jak ktoś nie wie na czym polegała zabawa w grze to na pierwszej stronie tematu ma wszystko objaśnione
 
Jakbyś chciał jeszcze jakiś zawodników to mów, podam ci maila, ty mi liste wypiszesz i mogę zrobić.
 
Back
Top