Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

@pyrazgr

4c3cc720d41d0473d7179763777169e0.png


Jak chcesz by Twój Dashboard wyglądał tak jak wyżej (nie licząc kolorystyki) to wchodź przez ten link:
http://www.filmweb.pl/oldDashboard
 
Dla fanów kina walki : ) stopklatka zrobiła taki rank p4p filmów i wygląda to tak :
#1 wejście smoka
#2 krwawy sport
#3 police story
#4 najlepsi z najlepszych
#5 karate kid
#6 amerykański ninja
#7 mściciel z hongkongu
#8 kickboxer
Moja osobista lista top :
#1wejście smoka- Bruce, akcja, nowatorskie podejście i to co my tu lubimy najbardziej
#2krwawy sport- fascynacji ciąg dalszy, nowa twarz
#3iron angels- to już dla fałhaesowców : ), ale dobre laski i techniki trochę szybsze
#4no Retreat, no Surrender- Van Damme i sklonowany Bruce : )
#5kickboxer, szczytowa forma aktorska chyba : ) Van Damme wisiał u mnie obok Agi rylik : ) kiedyś miałem jej plakat z pisma "karateka".
 
@Hang jak nie wygląda za specjalnie? Arnold rozwalający siebie samego z 1984 roku nie wygląda specjalnie? Szczerze to dobre paradoksy się tu tworzą, ale ciekawe jak to będzie wytłumaczone. Póki co jaram sie
 
Trailer Terminatora zajebisty. Widzę aktorów ze Spartakusa, Gry o tron, policyjnego serialu o Chicago-Hollywood drenuje tv;)
 
i nic ze Stivenem w starym dobrym stylu. Nico czy Wygrać ze śmiercią rozkurwia połowę tytułów...
wygrać ze śmiercią, to był kinowy hit w Polsce : ) chyba ostatni film w kinie ze Seagalem, ale to już w rankingu jak Bisping, daleko ale ważny : D
 
Seagal zwrócił moją uwagę wcześniej niż bjj (w sensie wiedziałem co to aikido szybciej niż bjj). Właściwie od "wygrać ze śmiercią" nie dałem nikomu w ryj : D taka sytuacja : D
 
Serio ? Dla mnie ten trailer to wielka kupa. Taka podróba Terminatora 2 klasy C. Smutne to i nic poza tym.
 
Jak na PG13 jest bardzo dobrze. Niestety ten film nie moze byc hardocorowy z racji ograniczenia wiekowego pod ktore jest robiony. Ale na to co moga sobie pozwolic w tym przedziale jest zajebiscie ;)
 
Wczoraj obejrzałem Biegnij, Lola, biegnij i dupy nie urwało. Pierwszy raz obejrzałem ten film dawno temu i mało z niego pamiętałem, ale kiedyś bardziej mi się podobał. Dodatkowo byłem przekonany, że grał w nim Til Schweiger. Teraz daję 5/10

Przedwczoraj nadrobiłem Aviatora. Zbierałem się do niego parę dobrych lat. Po seansie mam spory niedosyt. Świetne zdjęcia ratują film. Reszta nie porywa. 6/10
 
Odnośnie Terminatora to dla mnie też ten zwiastun jest chujowy. Ostatnio same rozczarowania jeśli chodzi o zwiastuny. Gwiezdne Wojny, Park Jurajski teraz Terminator.
 
Ja wczoraj obejrzałem Boogie Nights z 1997 roku i byłem mega zaskoczony. Nie spodziewałem się tak dobrego filmu



Można się pośmiać i trochę przerazić jak nisko człowiek może upaść. Na plus kilku znanych aktorów i klimat lat 70tych
 
Ja wczoraj obejrzałem Boogie Nights z 1997 roku i byłem mega zaskoczony. Nie spodziewałem się tak dobrego filmu



Można się pośmiać i trochę przerazić jak nisko człowiek może upaść. Na plus kilku znanych aktorów i klimat lat 70tych

Kiedyś będę musiał obejrzeć jako fan "Aż poleje się krew" Andersona.
 
No stary, Aż poleje się krew to świetny film. Nie jest prosty w odbiorze ale naprawdę warto. No Daniel Day-Lewis wymiata
 
W zasadzie to jest mój ulubiony film i jedna z trzech dziesiątek jakie w życiu dałem.
 
Back
Top