Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Przed chwilą oglądałem Zombieland. Polecam podoba mi się klimat i kojarzy mi się z grą LEFT 4 DEAD, nie wiem czemu:). Pewnie dlatego że akcja rozgrywa się w wesołym miasteczku.
 
W wesołym miasteczku akcja rozgrywa się tylko przez ostatnie 15 minut. Tym niemniej film niezły, taki hamburger na szybko. Za to Locked Down to szmira nieziemska.
 
to odpuszczam sobie ten film, za to wczoraj byłem na senasie Due Date, film lajtowy w oglądaniu całmiem zabawny więc moge polecić..
 
The Shutter Island, Inception - Polecam!
The Expendables, Predators - Można obejrzeć, nie ma rewelacji.
 
@Yoshi Walking Dead dla mnie bomba-jakis rok temu jadac na urlop wrzucilem sobie pare komiksow na PSP,miedzy innymi pierwsze 25 zeszytow Walking Dead. Komiks jest przesadzony.
Nie wiem czy tworcy serialu do konca beda sie trzymac scenariusza komiksu (bo niektore akcje sa chore) ale jak do tej pory jest niezle.
 
Komiks wymiata, polecam. Serial na razie przeciętnie, świetny wizualnie, ale drętwy aktorsko i mam nadzieję, że akcje z komiksu wylądują w serialu !
 
Ale w jakim sensie przesadzony? Obejrzałem póki co te odcinki Walking Dead, które są, i nawet nawet.. lubię zombiaki. :D Mam nadzieję, że w serialu będą jakieś chore akcje o których mówisz. :D
 
świetny wizualnie, ale drętwy aktorsko

Wlasnie tego sie obawiam-komiks jest skupiony glownie na relacjach miedzyludzkich i zmianach jakie nastepuja w ludziach w czasie ekstremalnych sytuacji.
Zombie to tylko tlo do tego wszystkiego.

Ale w jakim sensie przesadzony?
Po prostu tam nie ma happy endu ani amerykanskiego patosu,jest skrajne zezwierzecenie i psychoza.
(Jak ktos widzial Droge z V.Mortensenem to podobna sytuacja)
 
A jak ktoś nie widział to polecam. Film trochę inny niż te do których nas przyzwyczaiło USA
7337143.3.jpg


http://www.filmweb.pl/film/Droga-2009-419050
 
Ja już dawno obejrzałem, chyba Ty już tutaj go polecałeś. :D Bardzo dobry. :)
 
mogę polecić anime Akire jeśli ktoś lubi, super klimat polecam,z filmów co ostatnio oglądałem It na podstawie książki Kinga dobry film.
 
The Collector, dość dobry, ciekawy film, dość świeży fabularnie jeśli chodzi o horror, jednak ja bym nazwał ten film thrillerem ;) Polecam do obejrzenia i własnego ocenienia.
 
Jak ktoś szuka czegoś z kobietą do obejrzenia to polecam: śniadanie do łóżka.


Łatwy, lekki i przyjemny.
 
Na ten nasz chłam to bym nawet 50 groszy nie wydał q co dopiero iść z kobietą do kina.
Historyjki produkowane seryjnie jak części w fabryce fiata - ciach, następny. Pierwszą od niepamiętnych chyba czasów dobrą polska komedią jaka widziałem była Kołysanka Machulskiego.

Dziś obejrze Machete
. Kicz, pastisz i parodia a do tego Seagal latający z różową kataną (podobno) :D

Może być wesoło.
 
Też bym nie wdał złamanego grosza na te nasze produkty komediopodobne, a z dziewczyną wybieram się na "Machete"
 
@Yoshi


Nie podobno, tylko tak jest. Kicz, pastisz kina klasy B to właśnie prezentuje ten film. Jeżeli jesteś fanem takiego kina, a w szczególności twórczości R.R. to się nie zawiedziesz. 8/10


ps. dobijają mnie ludzie, którzy szli na ten film, a nie mieli pojęcia "co to będzie" i później psioczą, że "ten film to jakaś parodia, co to jest ? myślałem, że to film sensacyjny i poważny, a tutaj takie badziewie" (praktycznie cytat znajomego)


@Seban28


Fajna kobita, że lubi takie filmy :)
 
Zaltan oglądałem "Pogrzebanego" i mi osobiście niestety do gustu nie przypadł pomimo, że bardzo lubię filmy z Raynoldsem, nie mówię, że jest złym filmem ale dla mnie jakoś bez polotu, kilka ciekawych scen jak np. telefon do byłej ;) Ogólnie jednak polecam każdemu do własnej oceny tym bardziej, że film zachwycił krytyków, no ale ja nim nie jestem :D
 
Maczeta świetny. Bawiłem się przednio a motyw z jelitem zniszczył mi mózg :D
 
O kurde własnie przeczytałem że Leslie Nielsen nie żyje.
Miał 84 lata.

Szkoda chłopa. Frank Drebin to bodaj do dziś najspecjalniejszy ze specjalnych agentów ;)
 
Szkoda Nielsen-a, ale na każdego przyjdzie czas.


Oglądałem "Pogrzebay" i muszę stwierdzić, że pomysł dobry na film, Reynolds dał radę aktorsko, ale nawał nonsenów i debilizmów zniszczył kompletnie ten film jako całość. 5/10


Oglądałem również ostatniego Shreka i niestety jest to policzek dla całej serii przygód zielonego ogra. Tragedia. 3/10
 
Może ktoś polecić mi polecić jakiś fajny film o kibicach,skinheadach,fajterach lub więzienny ??(oprócz This is England,romper stomper,Cass,Rise of footsolider,felon,chok dee,football factory)
 
Back
Top