Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Ja mając już dosyć tych wszystkich komiksów obejrzałem sobie parę teoretycznie ambitniejszych filmów. Niestety żaden nie wyrzucił mnie z kapci.



- Mud - skusiły mnie dobre recki ale niestety film mnie rozczarował. Jakiś tam klimat ma, ale w sumie trochę zbyt sentymentalny i bajkowy dla mnie. Film o chłopcach z missisipi którzy szwendają się po okolicy i znajdują na wyspie uciekiniera. + parę motywów rodzinno - damsko - męsko emocjonalnych. Tak z 6/10.



- Polowanie - już ludzie pisali o tym filmie - dramat kolesia fałszywie oskarżonego o pedofilię. Takie skandynawskie minimalistyczne kino, 7/10.



- Le capital - film coś tam wygrał w Cannes więc myślałem że będzie niezły. Niestety szału nie ma, trochę łopatologiczne przesłanie o złych bankierach i podgląd w życie wyższych sfer. 6/10



- Margin Call - film z 2011 r., też o "złych bankierach" ale dużo lepszy niż powyższy. Opisuje sytuację z początku kryzysu finansowego kiedy wszystko się posypało. Dobra obsada i trzyma w napięciu, 7,5/10



- Oblivion - nie jest jakiś wybitny, słabo też z emocjami i napięciem, ale jak ktoś lubi sci - fi to daje się obejrzeć. Ładny wizualnie, trochę motywów z Philipa Dicka, trochę z Odysei kosmicznej. 6,5/10
 
Le prenom, dla tych którym podobała się Rzeź Polańskiego :) (wiem, że to samo można wyczytać w komentarzach na filmwebie, no ale taka prawda)
 
Btw jeśli wierzyć recenzjom szykuje się perełka w gatunku sci-fi: http://www.rottentomatoes.com/m/gravity_2013/
 
niezły film ;)



7461674.3.jpg
 
Oglądałem wczoraj This is the end i na mnie jakiegoś wrażenia nie zrobiło, fajnie, że aktorzy przedstawiaja siebie w tak karykaturalny sposób, ale jako ogół co najmniej średnie.
 
Nowy Dragonball:



http://extratorrent.com/download/3226221/Dragon+Ball+Z+-+Battle+Of+Gods+2013+BD+1080p+H264+EngSub+DTS+-+LaXuS.torrent



Polecam rownież Obecnosć bardzo fajny horror.
 
Ten trailer Machete Kills wygląda jak kino klasy Z + kilku znanych aktorów. Jedyna nadzieja, że film będzie tak zły, że aż śmieszny ;)
 
Oglądałem 1 część Machety z 2010 i to mi wystarczy, naprawde nie trzeba oglądać Machete Kills, żeby napisać że to gniot
 
Maczeta to niezłe specyficzne kino robione z przymróżeniem oka. Im więcej kiczu w tego typu filmach tym lepiej. Dwójka to jeden z najbardziej oczekiwanych przeze mnie filmów w tym roku.
 
Maczeta jedynka była niezła, ale do Planet Terror brakowało jej kilka lat świetlnych. Z reguły nie oglądam trailerów, no ale na ten się skusiłem i musze przyznać, że wygląda to interesująco. Zobaczymy co z tego będzie.
 
Ło kurde, dwójka już przebija jedynkę, nie mogę się doczekać, kolejny mocny film z kategorii "tak celowo zły, że aż dobry".
 
Nigdy nie widziałem tego filmu, ale właśnie obczaiłem fanowski klip do tego numeru i bardzo mi się podoba
 
Green Street Hooligans III :) Totalna masakra heheh. Juz sam zwiastun pokazuje, ze bedzie syf do kwadratu. O ile I cześc byla znosnia, to II dramat. Dobry film z klimatow to byl Football Factory. Kto nie wiedzial - polecam. Pamietam jak bylem na premierze w Polsce, na sali sami kibice :)
 
Obejrzałem Dredd ( Sędzia Dredd 2012 ), całkiem fajny, na szczęście nie PEGI-13 bo by odebrano cały urok tego filmu. Dużo krwi, strzelaniny, zajebisty klimat Judge Dredd. Polecam.
 
Potrzebuję filmu który ostro zryje banie. Może być jakiś dramat psychologiczny, ale taki żeby rwał suty i żebym nie wiedział co ze sobą zrobic po obejrzeniu.
 
To "Gulczas, a jak myślisz" będzie dobry, a jak potrzepie za mało to "Yrek - kosmiczna nominacja" powinien wyklepać Ci beret do reszty.
 
"Beyond the Black Rainbow", ale straaaaasaaaszliwie powolny i wielu tego filmu po prostu nie trawi. Ale wizualnie (i dźwiękowo w sumie też) - sieka z mózgu.
 
Z filmów ryjących banię u mnie wygrywa "Meet the feebles" Petera Jacksona. Zaszczytne drugie miejsce ma Drabina Jakubowa. A z nowszych to np. Czarny Łabędź, może nie jest jakiś szokujący, ale jako psychologiczny dramat chyba się kwalifikuje.
 
kocham obie części Ludzkiej Stonogi. Jedynka jest ok, ale druga część pozamiatała:D



human-centipede-2-martin-laughing.jpg




No i warto wymienić jeszcze kultową Zagubioną Autostradę - może nie chore jak ww filmy, ale mi beret zryła bardziej.
 
Back
Top