Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

-Heartbreaker. Licencja na uwodzenie.
Calkiem sympatyczny film dla prawdziwych twardzieli!

trailer


-GANG Z BOISKA- futbol amerykanski i Dwayne Johnson czego chciec wiecej? :D

trailer


-Wykiwać klawisza(2005)- futbol wiezienny,pelno spoconych umiesnionych facetow i Bob Sapp w roli za ktora powinien dostac Oscara!

 
moze i bylo, ale polecam How High :) jeden z najlepszych filmow jaki w zyciu ogladalem :D


a tak jakby ktos przypadkiem nie ogladal - Borat (koniecznie z napisami), Bruno (troche glupsze, ale brecht jest :P)


i moze jeszcze Barbershop - calkiem przyjemna komedia z Ice Cubem.


a z seriali - jedyny polski ktory tak bardzo mi sie spodobal od dawna - Usta Usta :)
 
Polecam "Hot Fuzz" świetny film, poza tym jeśli ktoś jest fanem brytyjskich komedii to spodoba się tym bardziej :)
 
gdzie można obejrzeć winter's bone? słyszałem o tym filmie.


zastanawiam się co trzeba robić w życiu żeby mieć czas na syf typu usta, usta, the longest yard czy inne barber shopy?!?
 
pewnie na torrentach, a poza tym to normalnie mozna miec czas, tak jak ty masz na swoje pseudo-inteligentne filmy :)
 
7206218.3.jpg



Yip Man : leżał u mnie na HDD tak długo że już zupełnie o nim zapomniałem. Na szczęście z powodu braku sieci zaczałem ciosać wszystkie filmy po kolei i bardzo pozytywnie się zaskoczyłem. Opis z Filmweb.pl:

Po "Fearless" mamy kolejną biografię, tym razem mistrza Yip Man'a. Obraz ślicznie zralizowany, walki bezbłędnie porywające i....nareszcie brak "kitów" typu fruwający faceci. Uważam, że dzięki takim filmom "kino wschodu" odżyje na nowo.. Wszystkim gorąco polecam ten film a szczególnie entuzjastom wschodnich sztuk walki..
 
Właśnie jestem po seansie "Incepcji". Film naprawdę bardzo dobry z równie dobrą fabuła (dla niektórych dobry film to tylko dobra realizacja :P), bardzo wciągający i zawiły z ciekawym zakończeniem. Ostatnio miałem przyjemność obejrzeć również "Big Lebowski", przyjemna komedyjka kryminalna w dobrej obsadzie I Jeff Bridges w życiowej formie :) Do tego dochodzi zestaw romansideł, które musiałem obejrzeć ze swoją dziewczyną. Chcąc nie chcąc przyznać muszę, że z trzech tytułów jeden nawet mi się spodobał. Zestaw prezentuje się następująco : "Heartbreaker-licencja na uwodzenie" (wymieniony już na poprzedniej stronie) mi jednak do gustu nie przypadł, "Dziewczyna z wyższej ligi" podobnie jak poprzedni tytuł bez polotu i na koniec "Miłość z Przedszkola" film naprawdę potrafił być zabawny i jak na romans jest on opowiedziany troszkę inaczej jak większość produkcji może dlatego że jest to film niemiecki a nie made in U.S.A. Na moim celowniku jest już "Gdzie jest Fred", "Legendary" i "Social Network".
 
Jak ktoś nie oglądał to śmiało moge polecić film "Chok Dee" z Dida Diafat bardzo dobry film tyle że tematyka to nie MMA tylko Muay Thai i film jest naprawde bardzo dobry.
Film może nie jest najnowszy bo z 2005 roku ale może nie każdy go oglądał a warto obejrzeć :)
 
Ogladal ktos The Social Network ? Nie wiem czy warto poswiecic temu 2 godziny
Od siebie polecam Jonaha Hexa
 
Kenka karate kyokushinken - film o założycielu Karate Kyokushin-kai, Masutatsu Oyamie. Kumpel strasznie zachwalał, sam tego nie oglądałem. A co do Jonah Hexa, wczoraj oglądałem, kozak film. ;)
 
wlasnie tez zastanawiam sie, czy obejrzec The Social Network. obejrzalem dzis Get him to the Greek, swietna komedia :)
 
Ja polecam Rise of the footsolider, Cass(kibicowskie)
I komedie Clerks i Clerks II ( na YT jest w częściach)
 
Obejrzałem the social network i w sumie polecam - film może nie porywający, ale co najmniej poprawny ze ŚWIETNĄ muzyką.


emcess: dla mnie zarówni Borat i Bruno to patologia światowej kinematografii z prymitywnym humorem polegającym na męskim dymaniu się w dupe i zabawy z fekaliami.
 
Jeżeli ktoś jeszcze nie widział, to polecam polski dramat "Symetria". Jeden z moich ulubionych filmów.
http://www.filmweb.pl/Symetria

Ostatnio ogarnąłem też Sunshine (W stronę słońca), w sumie ściągnąłem go tylko dla mistrzowskiej muzyki, ale jak się okazuje sam film też całkiem spoko.
http://www.filmweb.pl/W.Strone.Slonca

+ http://www.filmweb.pl/film/Starcie+Tytan%C3%B3w-2010-328812 - całkiem fajne efekty specjalne, nie potrafię ocenić tego filmu negatywnie ze względu na temat mitologii który kocham. Jeżeli ktoś lubi takie klimaty to warto obejrzeć.

+ http://www.filmweb.pl/film/Ch%C5%82opiec+w+pasiastej+pi%C5%BCamie-2008-420136 - Nie chcę tu zgrywać jakiegoś super eksperta czy krytyka, ale po ocenach spodziewałem się czegoś lepszego. Cały czas jednak jest to jeden z tych filmów które po prostu warto zaliczyć.

+ http://www.filmweb.pl/film/Gomorra-2008-477853 - miałem ostatnio fazę na filmy o Mafii. Naprawdę dobre, mocne kino, choć pod koniec zaczyna się dłużyć. Jeżeli ktoś lubi oglądać mafię od tej mniej "pięknej", honorowej strony to polecam.
 
outcast, czaju zaparz! hehe Clash of the Titans dla mnie kozak, bo też uwielbiam mitologie i nie obchodzi mnie, że to Blockbuster.
 
Zaraz zabieram się za "Samuraj Zmierzch" (Tasogare Seibei). Pozytywne opinie zachęciły mnie seansu ;)
 
@emcess

the social network spokojnie możesz oglądać, kawał solidnego kina.

wczoraj w kinie byłem na Aż po grób generalnie, poczułem lekki niedosyt, ale również polecam, bardzo dobra gra Murraya i Duvala.

@outacst

za gomorrę nie ma się co brać bez przeczytania książki, wg mnie nie znając treści, film bardzo traci na wartości.

jeśli chodzi o Symetrię, to pozycja obowiązkowa. Zawsze mam ją na dysku :)

W tym tygodniu oglądałem również polski film trick i do dziś nie wiem czy się ludzie jarają. Oczywiście film o niebo lepszy od infantylnych komedyjek romantycznych, ale Polskie kino stać na wiele więcej, chociażby Dom Zły.
Trick niestety jest dość sztuczny i nie powala w żadnym aspekcie.
 
Polecam film "The bank job", film bardzo ciekawy przez cały czas trzymający w napięciu. Jeden z najlepszych filmów jakie oglądałem.:)
 
"Jak stracić przyjaciół i zrazić do siebie ludzi" film nie zachwyca ale oglądając go nie miałem ochoty go wyłączyć w sam raz do zabicia czasu. "Scott Pilgrim vs. The World" - tego filmu niestety całego nie widziałem a to dlatego że nie dało się go po prostu oglądać dłużej niż pół godziny, więc gdyby ktoś się zdecydował na obejrzenie tego filmu to ze swojej strony stanowczo odradza. Film jest nudny jak flaki z olejem poza tym jego fabuła jest niesamowicie durna.
 
Ostatni seans zachęcił mnie do powtórzenia sobie klasyków Kobayashiego.
Bunt i Harakiri mianowicie.

Filmy za każdym kolejnym razem lepsze. W moim prywatnym rankingu w samej czołówce.
 
http://www.filmweb.pl/film/Locked+Down-2010-562449


ktoś oglądał juz ten film bo widziałem linki do sciągnięcia ale nie wiem czy warto..
 
Back
Top