Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

U mnie kiedyś, jak w co 2 gą sobote łaziło się do budy, poszlismy do kolesia i Czterech Pancernych oglądaliśmy (gdzies 2 klasa podstawówki):-)
 
Wątpie, żeby cokolwiek kiedyś pobiło scenę gwałtu z Nieodwracalne. Oczywiście chodzi o filmy nadające się do puszczania w kinie etc. :D
 
Było coś takiego,że samorząd LO robi wieczór filmowy w Halloween( po południu) i horrory dozwolone. Nie wiem czy jakiś nauczyciel tam będzie, ale większość głosowała za Paranormal Activity 4 (dzięki mnie spadł ten film z pierwszego na czwarte miejsce:-)). Oby nie skończyło się tym,że trzeba będzie przerwać w trakcie. Na drugim miejscu jest TED i Rec3. Te drugie to chyba też horror, dodatkowo z tego co patrzę na filmweb to beznadziejnie oceniany,bo tylko 3,9...
 
@HubiSSJ3



cosik mi tu nie pasi, bo tylko dwa wymienione przez Ciebie filmy mają kopię zdatną do użytku, reszty nie da się oglądać ... Mimo wszystko jak jest już możliwość to Dom ... jest dobrym wyborem, ja w czasach LO jarałem się wszelakimi horrorami :]
 
Jest ankieta na facebooku samorządu i tam są takie filmy. Sam zaproponowałem Teda, tylko po to, aby nie oglądać Paranormal Activity i innego chłamu.
 
Wątpie, żeby cokolwiek kiedyś pobiło scenę gwałtu z Nieodwracalne.


Dokładnie, "Nieodwracaln"e ma najmocniejszą scenę gwałtu jaką do tej pory widziałem w filmach. Oglądałem go z byłą, to ona w połowie niej wyszła z pokoju, a jak wróciła namawiana przeze mnie, to resztę tej sceny oglądała ze łzami w oczach, paląc papierosa za papierosem :P
 
Z tego co pamiętam to oglądałem Paranormal 1 i 2 , ale i tak przewijałem tylko na sceny w nocy, bo te z dnia najzwyczajniej w świecie były nudne :D I teraz jaram się Obławą, chyba do kina się przejde.
 
też uważam RT za najlepszą stronkę filmową


300_2270082.png
 
Byłem 2 dni temu na Obławie. Dobry film, to taki typ jak np. 12 gniewnych ludzi czy Podejrzanego (z Hackmanem). Głównie oparty na grze aktorskiej, zdjęciach, etc.


Btw co chcecie od PA? Dobry film, w szczegolnosci jak sie z laska idzie do kina. :D
 
Co do samej sceny gwałtu w Nieodwracalnym, to jest to najbardziej obrazowa, wstrząsająca i szokująca tego typu scena. Co najważniejsze wszytsko dzieje się w jednym ujęciu, które trwa ponad 13 minut, a sama scena gwałtu, jak to wyliczyli specjaliści trwa dokładnie 3 minuty i 24 sekund. Widz ma wrażenie, że nie ma w tym żadnej sztuczności i aż ciarki przechodzą po plecach. Gra aktorów w tym długim ujęciu jest niezwykle sugestywna, a że musieli grać tę scenę kilka razy, tym bardziej należy się im szacunek. Co viekawe, nie dla każdego ^^ gdy gwałciciel schodzi z Bellucci widać jego penisa - który został dorobiony dopiero w postprodukcji, jako efekt cyfrowy.
 
obejrzałem niezniszczalnych. Liczyłem na dużo dużo więcej. Myślałem, że film będzie taką trochę satyrą z podstarzałych bohaterów kina akcji, typu, że Stallone zabija 50 wrogów a nagle mu korzonki strzykają albo może jakieś śmieszne nawiązanie do kultowych scen z Rambo czy innych filmów. Dla mnie lipa, obejrzeć i zapomnieć.



6/10
 
Co do scen gwałtu,to niedawno dobra scena byla jak grubas(kurator bodajże) gwalcił
swoją podopieczną w (nie pamiętam tytułu,a pisze z komóry) ,w tym thilerze kryminalnym(remak jakiejś szwedzkiej sagi), Bond tam pankówie partnerował(potem dogłębnie nawetB-))
 
nie było to gówno, które bym wyłączył w połowie. Dało się to obejrzeć ale żeby mi po tym jakieś wspomnienia zostały to nie. U mnie dobry film ma 7, bardzo dobry 8-9, a wybitny 10 :) przeciętny 5-6, słaby 3-4, gówno 2-3, 1 - o żesz kurwa ja pierdole
 
@Mobius Ty tu nie szalej z oryginalnymi tytułami bo akurat trafiłeś w ten który wyjątkowo jest zje*any odwrotnie czyli Polacy przetłumaczyli go lepiej niż wymyślili twórcy filmu. Dziewczyna z tatuażem(smoka) to zajebisty film, jeden z lepszych jakie widziałem w tym roku albo najlepszy i w ogóle TOP 10. Sceny gwałtu, a potem jej rewanż to mistrzostwo. Gwałt na Belucci jakkolwiek to zabrzmi jest dużo bardziej sensualny niż sceny z "Dziewczyny..." które są tego pozbawione.



P.S. Tymbardziej się czepiam za ten tytuł bo ni w du*e ni w oko ma się do fabuły filmu.
 
To czyste lenistwo. Google wyżej wyświetla wyniki z imdb niż filmwebu, a potem to już tylko ctrl + c i ctrl + v. :)


Edit: Ja to nie ma nic wspólnego? A jaki tatuaż miała? No smoka. :D
 
Jak przy Reznorze jestesmy to chyba nie slyszalem bardziej idealnie dopasowanego kawalka niz Everyday is exactly the same w Wanted.
 
@up



teraz tak, ale kiedyś był to mount everest wśród slasherów, ja do tej pory uwielbiam sobie wracać nad Crystal Lake i oglądać jak Jason robi segregację nastolatków :]



Trailer mi się podoba, może być coś ciekawego



https://www.youtube.com/watch?v=KEyXy2CAGVM
 
Back
Top