Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.


omijać w chu*, strata czasu
 
A ja mam odmienną opinię na temat Suicide Squad - 2 h zleciały bardzo szybko, nie przynudzało, sceny akcji fajne i widać, że starali się, żeby nie były do końca sztampowe jak w 90 % filmów akcji, nawet fajne postacie, parę razy śmiechłem, jakiegoś przesadnego krindżu nie było fabuły równie dobrze mogłoby nie być ale akurat jej w tym filmie nie szukałem. Najlepszy film z DCU do tej pory moim zdaniem i dużo lepsze niż chociażby totalnie średnia Black Widow która wyszła w podobnym czasie. W przeciwieństwie do niezadowolonych nie znam komiksów ani filmów animowanych z tej serii, może dlatego mi podszedł.
 
Elo elo, jakiś dobry film na netflix lub hbo? Najlepiej coś nowszego, z ostatniego roku lub dwóch. Kryminał, thriller lub klimaty terroryzmu, isis itp?
 
"Las 4 Rano", w reżyserii J.J.Kolskiego. Wiadomo: Kolski ma swój klimat jak Lynch i albo się go lubi, albo nie. Film nienajnowszy ale dopiero teraz obejrzałem. Polecam. Majchrzak jak zwykle intensywnie zajmuje osobowością cały ekran i film. W dodatku pisał scenariusz z Kolskim, który z kolei był pod wpływem śmierci córki, kiedy go tworzył. Klimat Jancia Wodnika, Cudownego Miejsca...no, typowy Kolski
 
Kupą na klatę będzie samo obejrzenie tego "filmu* jeśli ktoś się odważy kliknąć play lub chroń panie kupi na to bilet do kina :jimcarreyvomit:
Taki egzamin na betę. Jak któryś da się na to zaciągnąć kobiecie do kina to otrzymuje ten tytuł dożywotnio
 
Back
Top