Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

1. Film mocny skurwiel
2. Armstrong wylądował na Ksìężycu.
3. Film oceniam na 9/10
4. Klimat fajny i świetna rola Goslinga.

Sam byłem W kinie....więc mogłem sobie głośno komentować niektóre momenty. Fajnie pokazany klimat lotów kosmicznych=za chuja bym do rakietki nie wsiadł,no way!
Minimalistyczny film,ale szybko te 2 godziny zleciały. Widok powierzchni Księżyca :antonio:
Polecam
Dzięki ale poczekam na opinię Eddiego Bravo, kto jak kto on się zna na lotach kosmicznych.
 
1. Film mocny skurwiel
2. Armstrong wylądował na Ksìężycu.
3. Film oceniam na 9/10
4. Klimat fajny i świetna rola Goslinga.

Sam byłem W kinie....więc mogłem sobie głośno komentować niektóre momenty. Fajnie pokazany klimat lotów kosmicznych=za chuja bym do rakietki nie wsiadł,no way!
Minimalistyczny film,ale szybko te 2 godziny zleciały. Widok powierzchni Księżyca :antonio:
Polecam

Właśnie wróciłem i mam mieszane uczucia. Z jednej strony film naprawdę świetnie zrobiony i czuć ten klimat rakiet które lada chwila się rozlecą z drugiej człowiek miał wrażenie że siedzi w kokpicie i tak nim kręci jak pierdolonym astronautą, aż mnie głowa rozbolała od tego wszystkiego :lol:

 
Byłem na Klerze i chyba nigdy nie przekonam się do tego ciężkiego, patologicznego klimatu filmów Smarzowskiego.

Idealnym podsumowaniem całej jego kinematografii to:

Tu akurat podałeś zły przykład bo Kler to dramat a nie film wojenny w którym oprawa jest ważna, a do tego nie można się przyczepić, że poskąpili grosza na realizację bo mieli konkretne fury na planie (bentley arcybiskupa i merol braciaka). Co do klimatu filmu, to taki miał być z założenia i w tym Smarzowski na tle reszty polskich reżyserów jest dobry. Odnośnie kina akcji to wiadomo, że budżet polskich produkcji a amerykańskich to inna bajka i pewnie nigdy nie będą tak dobrze wyglądać jak zachodnie produkcje, no chyba że wszystko w CGI zrobimy :lol:
 
Polećcie jakiś mocny thriller/kryminał. Taki, żeby trzymał w napięciu od początku do końca, z niebanalną historią.
P.S wiekszosc znanych widziałem
 
Obejrzałem dzisiaj przypadkowo Blue Valentine. Ja pierdole, żaden film dawno nie zagrał mi tak na emocjach i tak nie wkurwił. Mam niebywałe poczucie niesprawiedliwości. Świetny.
 
Pierwszy Człowiek - bardzo bardzo. Poszedłem zachęcony Panem Reżyserem od Whiplash, nie żałuję. To jest KINO!
 
POLECAJKA!
Wszystkim fanom durnych filmów z lat 80-tych polecam
Killer Klowns from Outer Space (Mordercze Klauny z Kosmosu)

Produkcja 11/10
:antonio:

Klasyka. Piewszy raz na Polonii 1 oglądałem. Ponoć w planach jest remake czy sequel tego i jeszcze Bloba.

Ja ze swojej strony polecam Niesamowitą podróż fakira, który utknął w szafie. Bardzo pozytywny film.
 
Klasyka. Piewszy raz na Polonii 1 oglądałem. Ponoć w planach jest remake czy sequel tego i jeszcze Bloba.

Ja ze swojej strony polecam Niesamowitą podróż fakira, który utknął w szafie. Bardzo pozytywny film.
Zachęcający tytuł, na pewno sprawdzę.
 
Back
Top