Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Pandorum, Event Horizon, Moon, Screamers może jeszcze Love jak gdzieś znajdziesz.
Przejrzałem tytuły na filmwebie, event horizon oglądałem, screamers jakoś do mnie nie przemawia :D nad moonem i love wydaje mi się, że warto się rozejrzeć, pandorum sam nie wiem, może kiedyś z braku laku :P

Btw. Obejrzałęm dziś ten europa report i w sumie film dupy nie urywa, trochę przegadany, widać, że budżet nie był największy, ale imo końcówka trochę taka z dupy :D
 
Screamers to taka klasa B, ale... zarazem cos w nim jest takiego co sprawia, ze sie go pamieta i po czasie chce sie wrocic do niego ponownie.
 
Przejrzałem tytuły na filmwebie, event horizon oglądałem, screamers jakoś do mnie nie przemawia :D nad moonem i love wydaje mi się, że warto się rozejrzeć, pandorum sam nie wiem, może kiedyś z braku laku :P

Btw. Obejrzałęm dziś ten europa report i w sumie film dupy nie urywa, trochę przegadany, widać, że budżet nie był największy, ale imo końcówka trochę taka z dupy :D
Moon kozak.
 
Moon to film, ktorzy trzeba obejrzec. Pandorum dupy nie urywa. Z wysokobudzetowych w podobnej tematyce to najlepsza typowa space opera Sunshine ( z niesmowitym soundtrackiem) oraz tylko dobry Oblivion z Tomem Cruisem.
 
"Głosy" z Reynoldsem. Bardzo miłe zaskoczenie i dla mnie film typu must see.

Też już kiedyś tu o nim pisałem, naprawdę fajny film, do tego końcowa scena z napisami mnie rozwaliła.

czyli Jezus na wózku widłowym :lol:
/
 
Włączyłem Child 44-co za pojebany pomysł żeby amerykanie grający ruskich mówili po angielsku ale...z "ruskim" akcentem?:D
 
:O dla mnie tragedia

Dla mnie świetna i realistyczna produkcja, poza grą aktorską głównego bohatera. Dwie sceny bym wyciąłął(slow motion) i to wszystko. Reszta - świetna gra aktorska, realizm, żyć nie umierać.


Własnie, smutna filmowa wiadomość. Zmarł Marcin Wrona. Nie mogę uwierzyć. 42 lata. Mój wykładowca i dobry znajomy, mase warsztatów z nim zrobiłem. Znaleźli go nagle martwego w hotelu na festiwalu w Gdyni. Ja pierdole :/
 
Kurwa, 42 lata? Chłop pełni zdrowia, sił. I już teraz stawał się najlepszym i najoryginalniejszym Polskim reżyserem, a to dopiero początek jego kariery. Ile zajebistych filmów mógł zrobić tej małej, Polskiej produkcji
 
Kurwa, 42 lata? Chłop pełni zdrowia, sił. I już teraz stawał się najlepszym i najoryginalniejszym Polskim reżyserem, a to dopiero początek jego kariery. Ile zajebistych filmów mógł zrobić tej małej, Polskiej produkcji
Coś wiadomo odnośnie przyczyn śmierci?
 
Coś wiadomo odnośnie przyczyn śmierci?

Podobno znaleziono go powieszonego na klamce hotelowej. Ale to na razie tylko "podobno", znajomi którzy są w Gdyni też nic nie wiedza, obdzwaniam.
Jeżeli samobójstwo - to jednak ciekawość zżera, młody człowiek który już zaczyna międzynarodową kariere, nikt kto go zna nie wierzy w samobójstwo. No ale...większość samobójstw odbywa sie przy opinioi "nie moge w to uwierzyc".
 
Podobno znaleziono go powieszonego na klamce hotelowej. Ale to na razie tylko "podobno", znajomi którzy są w Gdyni też nic nie wiedza, obdzwaniam.
Jeżeli samobójstwo - to jednak ciekawość zżera, młody człowiek który już zaczyna międzynarodową kariere, nikt kto go zna nie wierzy w samobójstwo. No ale...większość samobójstw odbywa sie przy opinioi "nie moge w to uwierzyc".
Teraz jest jakiś festiwal, w którym miał brać udzial jego film? Bodajże "Demony"?
Dziwna sytuacja, wygląda to jak próba jakiegoś manifestu.
 
Teraz jest jakiś festiwal, w którym miał brać udzial jego film? Bodajże "Demony"?
Dziwna sytuacja, wygląda to jak próba jakiegoś manifestu.

Tak, nawet pomagałem kumplowi który był tam II KP organizować castingi statystów do tego filmu. Zachodnie media już ten film nazwały sukcesem(Wrona jest znany na zachodzie, głównie dzięki Almodovarowi, który jest jego fanem i wydawał na zachodzie na DVD jego filmy).
Także rozpacz artystyczna to raczej nie była.
 
@VoRaNeK da jeszcze rade:
http://www.filmweb.pl/film/Miłość-2011-557117#
http://www.filmweb.pl/film/Moon-2009-473111
:shy:

Interstellar obejrzałem wczoraj, nie był zły chodź myślałem, że to trochę inaczej bd wszystko wyglądać.

Księżyc / Moon (2009) PL.720p.BRRip.XviD.AC3-DustnWind | Lektor PL

Love (2011)
Pojawił się problem z wersją 720p. Niestety nie mam takiej

624 x 352 (1.773) at 25.000 fps
 
Pewne, znaleziono go powieszonego. Znajomi na miejscu potwierdzili niedlugo oficjalnie media. Przykre dla rodziny.
Naprawdę szkoda... Zakochałem się w jego "Chrzcie". Rzadko bywa, żeby śmierć kogoś znanego mnie poruszyła, a dzisiaj ta wiadomość mnie trochę przybiła.
 
Back
Top