Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Ja jako fan wszystkiego co ma metalowy szkielet i tak obejrzę. Nieważne czy to Terminator 4 czy Kroniki Sary Connor.
 
Ta opinie na rottenie to tylko 4 oceny krytykow. Bez oceny widzow. Chociaz i tak przez pryzmat tego szalu raczej nie bedzie.

edit:
na IMDB 7,5/10 na 5000 ocen wiec moze jednak tak zle nie bedzie.
 
Z pierwsza czescia sie zgadzam
Ja z tym Polskim gównem to tak sobie napisałem. Nie oglądałem tego bo mam uraz do naszych rodzimych filmów. Rok 2015 a w Polskich filmach nadal dialogi ledwo słyszalne a wszystko w koło napierdala, że zagłusza i tak ledwo słyszalne dialogi... Na przestrzeni ostatnich lat to widziałem pewnie tyle filmów, że można policzyć na palcach jednej ręki: Pokłosie, Jack Strong, Służby Specjalne i ostatnio Cate Blanchett :)
 
Po pracy poszedłem na Terminatora. Kurwa, chyba jeszcze większy gniot niż 3 i 4 razem wzięte, odradzam wypad do kina. Clark jeszcze bardziej drewniana niż w GoT.
 
Nie wiem czy ten film był tutaj polecany... jak słucham tego utworu z soundtracka to mam ciary. Od razu mówię żeby ktoś się nie zdziwił rozdzielczością obrazu - tak jest nagrany przez co ma swój klimat.

 
Haha Leo chyba się zaplacze po Oskarach xD


Czuje, że z tego Oskara nie będzie. Kompletnie nie kupuje tutaj Fassbendera jako Jobsa. Mam wrażenie, że to film o zupełnie innym człowieku.

Heh, szkoda, że ludzie zapomnieli o "Piratach z Doliny Krzemowej" (jak dla mnie, najlepszy film o Jobsie gdzie dodatkowo wplecono jego relacje z Gates'em).
 
Czuje, że z tego Oskara nie będzie.

Pożyjemy zobaczymy, gdyby jednak Fassbender rzeczywiście dostał Oskara, DiCaprio chyba by się pociął, zwłaszcza, ze odrzucił rolę Jobsa, żeby zagrać w "oskarowym" The Revenant od Inarritu.

Nie wiem czy ten film był tutaj polecany... jak słucham tego utworu z soundtracka to mam ciary. Od razu mówię żeby ktoś się nie zdziwił rozdzielczością obrazu - tak jest nagrany przez co ma swój klimat.



No ba, Dolana łykam wszystko, chociaż w jego przypadku może to dziwnie zabrzmieć :wink:
 
Byłem wczoraj na Terminatorze. Jako wielki fan dwójki która obejrzałem kilkanaście razy i znam na pamięć to polecam. Nie będzie już filmu z tej serii który przbije dwójke, ale ten był całkiem w porządku. Takie mocne 8/10.
 
Sam widziałem tylko 1 i 2 ale po opiniach które krążą w necie to 8 sie nie spodziewałem.
Opinie wielkich krytyków którzy uważają (całkiem słusznie, ze na dwójce powinno się skończyć) mało mnie obchodzą i nigdy nie kieruje się ich opiniami , gwiazdkami na imdb czy procentami rotten tomatoes. Fakt, że film fabularnie trochę pokręcony(jak w sumie każdy z tematem podróży w czasie [Interstellar był ostro pokręcony dla mnie, ale zajebiście się oglądało]), ale nawiązania do 1 i 2 na plus. Za samego Arnolda temu filmowi dałbym 7/10. Ale ja jestem die hard fanem. Oprócz Salvation który ssał pałe po same kule.
 
Back
Top