Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Dobry ten nowy MI. Oglądasz i się zastanawiasz ile z tych pojebanych scen akcji Cruise leciał naprawdę na żywca
maxresdefault.jpg



Oj tam, Nolan zrzucił prawdziwą bombę atomową, a Cillian zachorował na raka żeby się lepiej przygotować do swojej roli.

:jjsmile:
 
maxresdefault.jpg



Oj tam, Nolan zrzucił prawdziwą bombę atomową, a Cillian zachorował na raka żeby się lepiej przygotować do swojej roli.

:jjsmile:
Usłyszałem ostatnio, że Cruise przygotowując się do roli weterana w urodzonym 4 lipca chciał sobie wstrzyknąć jakieś gówno, które miało go sparaliżować na 2 dni od pasa w dół, ale się producent nie zgodził bo było ryzyko, że kaleką zostanie. Ale nie wiem ile w tym prawdy :fjedzia:
 
Ostatnio obejrzałem parę niezłych filmów, więc mogę wam parę polecić.

Sami Swoi (1967) - Każdy pewnie widział, ale warto odświeżyć, przed prequelem, który wychodzi w 2024 roku. Pierwszy film w reżyserii Artura Żmijewskiego, zobaczymy co potrafi.
Wykidajło (1989) - Kolejny klasyczek, który warto obejrzeć z tego samego powodu, ponieważ niedługo wychodzi remake z Gyllenhallem w roli głównej.
Zło (2003) - Dobry szwedzki film o chłopaku, który wywodzi się ze złego środowiska, który korzysta z ostatniej szansy na lepszą przyszłość, niestety w nowym środowisku również roi się od zła.
Przebudzenia (1990) - Wzruszająca opowieść o lekarzu, który wybudzał pogrążonych w katatonii pacjentów.
 
Back
Top