Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

@MrRoshi wczoraj nie miałem nawet chwili żeby wejść na cohones, see ściągnięte dzięki :tiphatb:
Batmana już oglądałeś? Byłem wczoraj:antonio:
Trochę przydługi a sam film bardzo dobry, całkiem inne podejście do gacka, klimat to aż się wylewa z ekranu. Do tego postacie genialnie zagrane.
 
@MrRoshi wczoraj nie miałem nawet chwili żeby wejść na cohones, see ściągnięte dzięki :tiphatb:
Batmana już oglądałeś? Byłem wczoraj:antonio:
Trochę przydługi a sam film bardzo dobry, całkiem inne podejście do gacka, klimat to aż się wylewa z ekranu. Do tego postacie genialnie zagrane.
Nie wiem czy dam rade, jak dam to pewnie skocze :lol: slyszalem ze kobieta kot slabo zagrana/scenariuszowo?
 
Nie wiem czy dam rade, jak dam to pewnie skocze :lol: slyszalem ze kobieta kot slabo zagrana/scenariuszowo?
Mi ogólnie jakoś ta aktorka nie podchodzi, jeśli chodzi o samą postać mogli wycisnąć więcej. Do pingwina nie ma podjazdu.
 
@MrRoshi

Właśnie skończyliśmy. Więc tak: powolny, melancholijny dramat. Akcji się nie spodziewaj, choć raz żonka powiedziała "okropny, nie lubię takich filmów", zawsze tak mówi jak jest napięcie.

Scenografia, kostiumy i takin klimat XX wieku jest oddany i to mi się podobało.

To film historyczny więc nie ma fantazji, nie ma też żadnych zwrotów akcji ani dramatycznego zakończenia.

Nie znałem tej historii ale i tak wiedziałem jak się skończy, przez jeden prosty fakt, o którym dzisiaj wszyscy wiedzą :korwinlaugh:

Mi się podobał, ale to trzeba lubieć takie filmy.

P.s.
Ten film, o który poprosiłem w premiones to mógłbyś jutro? Dzisiaj już idę spać.
Obejrzalem, dobrze sie ogladalo.. Biedne pieski :jon:
Myslalem ze poumieraja! :werdum:
 
ja się domyślałem, że przeżyli i misja zakończyła się sukcesem skoro dzisiaj wiemy jaki kształt ma Grenlandia oraz, że jest pod władzą Danii :fjedzia:
No ale przeca mogli wrócić z tymi danymi z kopca i się nie doczekać na wyprawę ratunkowa albo porobić zapasy z misiem
 
No ale przeca mogli wrócić z tymi danymi z kopca i się nie doczekać na wyprawę ratunkowa albo porobić zapasy z misiem
no, ja to sobie tak wytłumaczyłem, że był film o wyprawie dzięki, której znamy obecny kształt Grenlandii więc musiała się zakończyć sukcesem :korwinlaugh: gdyby się nie doczekali ratunku to by pomarli, kształt Grenlandii odkryłby ktoś inny i o nim byłby film a nie o nich, więc od początku spodziewałem się happy endu
 
Niedawno obejrzałem, zajebiste chore gówno
Co tu dużo pisać, spodziewałem się, że to będzie dobre, ale film przerósł moje najśmielsze oczekiwania. TOP tego roku. Audiowizualna orgia, pełna onirycznych filtrów, z kadrami, które można śmiało drukować i walić na ścianę i fenomenalną muzyką nieodżałowanego Johannssona. Tworzy to niesamowitą psychodeliczną całość i jedyny w swoim rodzaju revenge movie. Ucz się Refn, może wtedy OGF nie okazałby się taką wtopa.
No i na koniec truskawka na torcie ... Nicolas Cage-Rage :applause::applause::applause:
 
Back
Top