Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Ostatnio rozpierdalaja system. Polecam tez sprawdzic to: (tez w marcu premiera):



Seriale Netflixa są ostatnio mocno średnie, ale nie mam nic przeciwko, żeby wydawali kase i kupowali prawa do filmów jak te dwa wyżej wymienione. Chyba w dobrym momencie wykupiłem abonament xD O ile HBOGO wrzuca konkretne filmy, przy których Netflix nie ma startu, to i tak człowiek już je dawno obejrzał bo wyszły na blu, a tu nie trzeba iść do kina czy czekać na dobry relek tylko oglądać w dzień premiery.
 
Seriale Netflixa są ostatnio mocno średnie, ale nie mam nic przeciwko, żeby wydawali kase i kupowali prawa do filmów jak te dwa wyżej wymienione. Chyba w dobrym momencie wykupiłem abonament xD O ile HBOGO wrzuca konkretne filmy, przy których Netflix nie ma startu, to i tak człowiek już je dawno obejrzał bo wyszły na blu, a tu nie trzeba iść do kina czy czekać na dobry relek tylko oglądać w dzień premiery.

Hehehe, wyobraź se chodzić do kina na seriale... To by dopiero hajsu wygenerowało.
 
Póki co jest dobra wersja tylko z napisami.
A znasz jakąś stronkę online gdzie da się obejrzeć w znośnej jakości bajki z polskim dubbingiem (koniecznie bez zbereźnych reklam)? Jak nie Coco, to dzieciaki mają ochotę na Vaiana: Skarb oceanu (może być własnie online).
 
A znasz jakąś stronkę online gdzie da się obejrzeć w znośnej jakości bajki z polskim dubbingiem (koniecznie bez zbereźnych reklam)? Jak nie Coco, to dzieciaki mają ochotę na Vaiana: Skarb oceanu (może być własnie online).
http://www.efilmy.tv/film,30362,Vaiana-Skarb-oceanu-2016-Dubbing-PL.html
A tak ogólnie to dużo jest na cda. Czasami wystarczy wpisać w google tytuł + cda i będzie. Jak nie, to sprawdzaj na tej stronce wyżej albo pisz do mnie.
 
Info dla osób korzystających z uTorrent Web oraz wszystkich wersji uTorrent Classic. Znaleziono bardzo poważna lukę bezpieczeństwa, która może "spowodować wykonanie dowolnego kodu na Waszych komputerach (uT Web), oraz w sposób nieautoryzowany pobierać/sprawdzać pliki ściągnięte przez użytkownika (uT Classic)."

Zagrożenie neutralizuje zmiana ustawienia "net.discoverable" na wartość "false"

A tak w temacie filmów i Netflixa, to dzisiejsza premiera Mute została pogrzebana przez recki krytyków i pomyśleć, że Duncan Jones za Moon został okrzyknięty wielką nadzieją tego obumierającego gatunku.
 
Sam Rockwell rozpierdolił system w kontynuacji Moon !!!
nie no, żartuję, Mute to najgorszy film Netflixa jaki było dane mi zobaczyć.
 
Back
Top