Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Był już ktoś w kinie z pociechami na Coco? W USA ponoć niezły hicior.



Był znajomy z córką i bardzo mu się podobało. Mimo, że to animacja to ponoć bardzo dojrzała i najmłodszym się średnio podoba. Prawie 40letni chłop, a uronił łezkę pod koniec :lol:
 
Był znajomy z córką i bardzo mu się podobało. Mimo, że to animacja to ponoć bardzo dojrzała i najmłodszym się średnio podoba. Prawie 40letni chłop, a uronił łezkę pod koniec :lol:

No właśnie mam taki plan, żeby zabrać do kina bratanków i bratanice, a przy okazji samemu zobaczyć. :lol:
 
Po prostu nie wierzę w to co się odwaliło. Rami Malek oskarżył Singera o "niewłaściwe zachowanie" na planie filmu, a sam Singer podobno niedawno też został oskarżony o pedofilię. Zostały 2 tyg. na planie zdjęciowym....
nie chodziło o pedofilię, podobno singer spóźniał się notorycznie na plan, albo nie przychodził wcale i tworzył na planie napiętą (łagodnie powiedziawszy) atmosferę..
 
No właśnie mam taki plan, żeby zabrać do kina bratanków i bratanice, a przy okazji samemu zobaczyć. :lol:
Miałem plan na to iść ale tylko dlatego ze przed tym filmem jest pokazywany krótkometrażowy film z Bałwanem z krainy lodu( były naciski na to z góry, znaczy moja córka naciskała:lol:)
Ale jak narazie jakoś nie udało sie wybrać ( na szczescie zapomniała, moze sie myle ale dla 5 latki to niewiem czy ten Film jest ok)
 
Miałem plan na to iść ale tylko dlatego ze przed tym filmem jest pokazywany krótkometrażowy film z Bałwanem z krainy lodu( były naciski na to z góry, znaczy moja córka naciskała:lol:)
Ale jak narazie jakoś nie udało sie wybrać ( na szczescie zapomniała, moze sie myle ale dla 5 latki to niewiem czy ten Film jest ok)

Co prawda nie mam swoich dzieciaków, ale wydaje mi się, że te małe istoty są znacznie mądrzejsze i pojętniejsze niż mogłoby się na pozór wydawać. :smile:
 
Co prawda nie mam swoich dzieciaków, ale wydaje mi się, że te małe istoty są znacznie mądrzejsze i pojętniejsze niż mogłoby się na pozór wydawać. :smile:
Wiem Wiem
ale teraz już Coco poszło w niepamięć , Barbie jest grana wiec na Barbie pewnie pójdę Ja stary koń a bajke barbie będę oglądał:lol:
 
Miałem plan na to iść ale tylko dlatego ze przed tym filmem jest pokazywany krótkometrażowy film z Bałwanem z krainy lodu( były naciski na to z góry, znaczy moja córka naciskała:lol:)
Ale jak narazie jakoś nie udało sie wybrać ( na szczescie zapomniała, moze sie myle ale dla 5 latki to niewiem czy ten Film jest ok)
Gdzieś czytałem, zapewne na filmwebie, że już nie pokazują tej krótkiej animacji.
 
Był już ktoś w kinie z pociechami na Coco? W USA ponoć niezły hicior.
Byłem. Polecam każdemu - dorosłym i dzieciom tak od 9 lat w górę (młodsze zależnie od wrażliwości/dojrzałości). No i kurwa pobeczałem się. Nie chodzi tylko o ładunek emocjonalny jaki ten film ze sobą niesie ale nie można się do niczego przyczepić - montaż, narracja, fabuła, meksykańskie klimaty, wszystko dopieszczone, bez fuszerki, przesłanie filmu... słowem - niesamowicie wielka, wspaniała uczta dla oczu i nie tylko.
Edit: Oglądałem z pl dubbingiem - muszę zobaczyć raz jeszcze z napisami pl
 
Byłem. Polecam każdemu - dorosłym i dzieciom tak od 9 lat w górę (młodsze zależnie od wrażliwości/dojrzałości). No i kurwa pobeczałem się. Nie chodzi tylko o ładunek emocjonalny jaki ten film ze sobą niesie ale nie można się do niczego przyczepić - montaż, narracja, fabuła, meksykańskie klimaty, wszystko dopieszczone, bez fuszerki, przesłanie filmu... słowem - niesamowicie wielka, wspaniała uczta dla oczu i nie tylko.
Edit: Oglądałem z pl dubbingiem - muszę zobaczyć raz jeszcze z napisami pl

Przekonałeś mnie. :smile:
 
nie chodziło o pedofilię, podobno singer spóźniał się notorycznie na plan, albo nie przychodził wcale i tworzył na planie napiętą (łagodnie powiedziawszy) atmosferę..
Możesz mieć rację, ale skoro Rami coś wspominał o "niestosownym zachowaniu" to może za bardzo chciał go Singer wczuć w rolę Frediego:siara:
 
Zdecydowanie Pierwszy śnieg-nigdy jeszcze tak rozczarowany z kina nie wyszedłem
Listy do M - wczoraj byłem i jeszcze nie doszedłem do siebie. Byłem z żoną i oboje żałujemy straconego czasu.

Słabe też było Słodko-gorzki z młodym Olbrychskim - w liceum na tym byliśmy. Wyszliśmy w międzyczasie na zapiekanki.
Weekend, Kac Wawa, Wyjazd Integracyjny - miałem szanse nie oglądać tego i w 100% ją wykorzystałem
 
Back
Top