Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Na stówę.
Gdyby jeszcze miał w kieszeniach karteczki z adresem domowym, zagadka byłaby prosta - alzheimer. Ale to raczej pospolita u polityków - megalomania.
90 procent szytych na miarę garniturów ma imię i nazwisko posiadacza wyszyte
 
GOKSUNG już jest !!! Jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów tego roku. Jaram się ogromnie.

@mat01 sorki, że Cię tak truje, ale jak zrobić ten limit 10 GB. Pobrałem 5 plików, praktycznie nikt tego nie ściąga i mam magiczne 75 MB wysłane :lol: Cgyba muszę czekać do poniedziałku na BvS - to ludzie będą ściągać.
Mogłem sobie zapro skombinować zimą, a nie latem
 
GOKSUNG już jest !!! Jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów tego roku. Jaram się ogromnie.

@mat01 sorki, że Cię tak truje, ale jak zrobić ten limit 10 GB. Pobrałem 5 plików, praktycznie nikt tego nie ściąga i mam magiczne 75 MB wysłane :lol: Cgyba muszę czekać do poniedziałku na BvS - to ludzie będą ściągać.
Mogłem sobie zapro skombinować zimą, a nie latem
Pobieraj wszystko jak leci :D Innej rady dac nie moge
 
GOKSUNG już jest !!! Jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów tego roku. Jaram się ogromnie.

@mat01 sorki, że Cię tak truje, ale jak zrobić ten limit 10 GB. Pobrałem 5 plików, praktycznie nikt tego nie ściąga i mam magiczne 75 MB wysłane :lol: Cgyba muszę czekać do poniedziałku na BvS - to ludzie będą ściągać.
Mogłem sobie zapro skombinować zimą, a nie latem
Pobieraj jakieś hity przecież.
 
Że pedały. To atrakcyjne i nowatorskie rozwiązanie fabularne a ja przez ciebie nie bede zaskoczony. Okularniku
Przepraszam. Ja i tak ten film mam w dupie i nie bede ogladal nawet jak bedzie za 35 lat na polsacie. :D
 
Trzymajcie się od tego gówna jak najdalej... byłem i to najgorzej wydane pieniądze w moim życiu...
Napisz coś więcej, bo mam dylemat na co dzisiaj iść z żoną, waham się między Dniem niepodległości, a Warcraftem.
 
Back
Top