Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

69162.12.jpg
 
Nie wierzę, że ten film obejrzałem dopiero wczoraj. Co chwilę się śmiałem, Niby prosty, a jednak się śmiałem co chwilę. "Skowyrne? Jak można o cyckach powiedzieć, ze są skowyrne?".
Czytałem opinie, że filmowy Rysiek wcale tu nie pasuje. Ja własnie z niego miałem bekę - pryszczaty chłoptaś, gada co chwilę, dla mnie tu pasuje.

 
A ja nigdy nie rozumiałem zachwytu nad tym filmem. A gdy ktoś mówił,że jest zabawniejszy niż "Chłopacy nie płaczą" "Poranek Kojota" czy Kiler 1&2 to dostawałem palpitacji serca. Zabawny momentami, ale nic więcej.
 
A ja nigdy nie rozumiałem zachwytu nad tym filmem. A gdy ktoś mówił,że jest zabawniejszy niż "Chłopacy nie płaczą" "Poranek Kojota" czy Kiler 1&2 to dostawałem palpitacji serca. Zabawny momentami, ale nic więcej.

A ja uważam,że to świetna komedia i spokojnie może leżeć na półce obok ww :)
 
Ktos tu polecal (chyba @Gambit) film La Isla Minima. Dzieki! Zajebiscie klimatyczny z zajebistymi zdjeciami i fabula. Kazdy kinoman powiniem go obadac. POLECAM.
 
no właśnie @Gambit i @dobryskun - zacząłem oglądać i zajebisty jest. Zastanawiam się nad oglądaniem go wspólnym z niewiastą moją, tyle że jest uczulona na przemoc wobec dzieci. Zabiłaby mnie gdybym jej pokazał np True Detective, a że mi życie miłe, napiszcie dwa słowa na temat tego filmu - czy jest tam coś takiego? Jeśli tak, sam obejrzę
 
no właśnie @Gambit i @dobryskun - zacząłem oglądać i zajebisty jest. Zastanawiam się nad oglądaniem go wspólnym z niewiastą moją, tyle że jest uczulona na przemoc wobec dzieci. Zabiłaby mnie gdybym jej pokazał np True Detective, a że mi życie miłe, napiszcie dwa słowa na temat tego filmu - czy jest tam coś takiego? Jeśli tak, sam obejrzę


Pokaż jej Ładunek 200 albo Pursuit of Happyness, kobiety je uwielbiają :kiss:
 
no właśnie @Gambit i @dobryskun - zacząłem oglądać i zajebisty jest. Zastanawiam się nad oglądaniem go wspólnym z niewiastą moją, tyle że jest uczulona na przemoc wobec dzieci. Zabiłaby mnie gdybym jej pokazał np True Detective, a że mi życie miłe, napiszcie dwa słowa na temat tego filmu - czy jest tam coś takiego? Jeśli tak, sam obejrzę
Przemocy wobec dzieci tam raczej nie ma. Jest przemoc wobec mlodych kobiet ale dziecmi bym ich nie nazwal.
Ja swojej zawsze mowie, ze bedziemy ogladac romantyczna komedie a potem udaje zdziwienie, ze to musial byc jakis inny film ;)
 
Hyena - brytyjski dramat kryminalny. Mamy tu skorumpowanych gliniarzy (ostatnio mam szczęście do tego tematu - Grupo 7) którzy dorabiają sobie na dragach, haraczach i kij wie jeszcze na czym, prowadząc interesy z brytyjską śmietanką etniczną - turasami, arabami i innymi turbanami. Ich sielankowe życie polegające na ciągłym chlaniu i ćpaniu, przerywa wejście na rynek nowego gracza, dwóch albańskich braci, którzy podróżując ku chwale i sławie do zachodniej Europy, musieli mieć mały przystanek w naszym Krakowie - drogę do sukcesu załatwiają maczetami xD Kino mocne, brudne i ponure, choć to wszystko już gdzieś było to i tak bardzo dobrze się ogląda. Aktorsko także daje radę, gra tu m.in. Arby z Utopii.
Mocna 7

Swoją drogą fajnie się Ci Albańczycy bawią w łazience, kto ogląda rumuńskie Umbre ten wie o co chodzi

hyena.jpg

@Freeman @dobryskun ja po La isla minima zapuściłem wąsa :lol:
 
Last edited:
The Blind Side bardzo fajny film. Jestem troche ciekawy jak bardzo upiekszyli tak naprawde ta historie.

Nie wiem dlaczego ale ostatnio jedyne filmy ktore ogladam i mi sie podobaja to sa biograficzne. Wiec jak ktos ma jakis fajny film to dawac tytuly
 
Back
Top