Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Byl ktos juz na Exodusie z Bale'm ? Jak wrazenia? Mam wybor - isc na hobbita albo exodus. Na ostatnim hobbicie spalem...
Jak na 2'jce spałeś, to i na ostatniej części zapewne Ci się przyśnie :P
2 moim zdaniem lepsza od 3'ciej części i najlepsza z trylogii.
 
Polskie napisy do Whiplash robią się w tempie błyskawicznym, więc chyba poczekam.

Teraz lecę z What We Do in the Shadows.
 
Foxcatcher 2014 1080p WEB-DL x264-PartyBoy

Ale wysyp relków, już mam 10 filmów obejrzanych w tym roku, brakuje tylko Birdmana do pełni szczęścia.
 
Tegorocznych, w sensie obejrzanych w tym roku to tytuły z 2013 i 2014 roku.
Z najnowszych to
A Walk Among the Tombstones
Son of a Gun
What We Do in the Shadows
The Judge
Jessabelle
Honeymoon
a pobieram większość z warez-bb
 
Obejrzałem Zodiaka. Bardzo dobry film, szczególnie pierwsza godzina i ostatnie 30 minut. Środek nieco nudnawy, spowodowany potokiem informacji i dłużyznami. Mój odbiór mógł być nieco zaburzony porą oglądania oraz ogólnym przemęczeniem. Sceny nad jeziorem oraz z matką i dzieckiem mocne.
Film należy jednak oglądać będąc wypoczętym.
 
To sypnęło DVDScreenerami:
Birdman.2014.DVDSCR.X264-PLAYNOW
Selma.2014.DVDSCR.X264-PLAYNOW
The.Imitation.Game.2014.DVDSCR.X264-PLAYNOW
Unbroken.2014.REPACK.DVDSCR.X264-PLAYNOW
Into.the.Woods.2014.DVDSCR.X264-PLAYNOW
Big.Eyes.2014.DVDSCR.X264-PLAYNOW
American.Sniper.2014.DVDSCR.X264-PLAYNOW
The.Hobbit.2014.Battle.Of.The.Five.Armies.720p.HQScr.x264-RAV3N

Miłego oglądania.
 
"Dumb and Dumber To", jeśli ktoś lubił pierwszą część to 2 też mu się spodoba. Tak samo głupi.
 
Obejrzałem dopiero dzisiaj Sala Samobójców. Ten Polski film. I totalnie mi się nie podobał. Jako, że mało obyty ze mnie człek w świecie to serio takie coś możliwe jest? Jeśli to byłbym ja, i byłbym w jego wieku, to ojciec wypierdolił by mi te drzwi, neta odłączył i może jeszcze pasem sprał za takie fazy. A tutaj obchodzą się jak z jajkiem, a gościu dostaję spazmów bo mu internet odłączyli.
 
Kiedyś ktoś mi ten polski film przyniósł, ale nigdy nie widziałem. Chyba nie ciągnie mnie aż tak do polskich produkcji.
 
Whiplash - MAGIA !!! Teller i Simmons grają tak, że szczena opada, ten drugi zbiera Oskara, nie ma bata, chyba, że Norton w Birdmanie rozwali system. Finał to jest jakiś fucking masterpiece. Jeszcze raz wielkie WOW.
9/10
 
Skąd taki wysyp filmów? Ja chyba poczekam aż American Sniper wejdzie do kin, szkoda takiego filmu w takiej jakości
 
Ja chyba poczekam aż American Sniper wejdzie do kin, szkoda takiego filmu w takiej jakości
Dokładnie, nie ma sensu oglądac filmu w takiej jakości
43rCUlW.jpg
 
Styczeń czyli jak co roku wysyp DVDSCR bo jakiś kurier dziwnym trafem gubi torbę z płytkami przewożonymi do Akademii ;)
 
Obejrzałem Foxcatcher, film dobry ale liczyłem na coś więcej. Śmieszne trochę, żę w 88 roku oglądali galę UFC i że żaden z zapaśników (złotych medalistów olimpijskich) nie miał kalafiorów tylko normalne uszy. Mogli się trochę przyłożyć do charakteryzacji, ale pewnie większość ludzi nie zwróci na to uwagi.

Drugi film jaki dziś obejrzałem to Whiplash mogę go jednym słowem określić - REWELACJA.
 
Obejrzałem, a właściwie obejrzeliśmy Nightcrawlera. Kurwa, film potężny. Jake rewelacyjny <3. Żonie się nie podobał w tej roli, bo wyglądał jak wychudzony cygan, niczym Lech Roch Pawlak. Chyba najlepszy film jaki widziałem ostatnimi czasy. Nie nudziłem się ani chwili. Gra aktorska bardzo dobra, dialogi też. I ten tekst... I'll never ask you to do anything that I wouldn't do myself, hehe ;)
 
foxcatcher dobry film carell zajebista rola nawet tatum dal rade ze swoim drewnianym ryjem.. @PioTRTek przeciez bracia schultz mieli kalafiory :)
 
Back
Top