Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

7348296.3.jpg




http://www.filmweb.pl/film/Lincoln+Lawyer%2C+The-2011-544006



The Lincoln Lawyer



Dobry film na wieczór :)
 
Bardzo fajny temat. Jakoś mi umknął ;-). W każdym razie z ostatnich filmów jakie oglądałem bardzo polecam "Jestem bogiem" a ze starszych, który nie był wymieniany (mam nadzieje) to http://www.filmweb.pl/film/Cz%C5%82owiek+z+Ziemi-2007-322665 - totalna rozkminka religijno egzystencjalna. Naprawdę warto obejrzeć na trzeźwo oczywiście ;-)
 
Zdecydowanie polecam serial HBO Gra o tron. Szczególnie dla fanów Reema ze względu na Dothraków :-)
 
To powiedz mi. Ścieli Boromira, czy nie w ostatnim odcinku. Może przyleci jakiś kruk z wiadomością?
 
6a0133f4950835970b01538f50907c970b-pi




I don't really know what to say right now everybody because the sadness is overwhelming, but today we lost one of our own. Our brother Ryan Dunn has passed. He died in a car wreck in West Goshen, Pennsylvania, this morning at 3:00am. Goddamn that's tough to write.



tyle zostało z porshe 911 gt3



a48b612e001992bb4e01bc8e
 
Sucker Punch - fajne obrazki.



The Fountain - fajny tyracz bani niczym Mr. Nobody.



The Mechanic - Statham jak zwykle świetny w takich rolach.



Paul - dobra komedia, nietuzinkowa.
 
7343178.3.jpg




Skrzydlate świnie - po tym filmie spodziewałem się bardzo bardzo mało, niestety dostałem jeszcze mniej i skończyło się na seansie polegającym na przewijaniu filmu do końca. Mając w pamięci dobre filmu tego typu powstające na wyspach ten wygląda przy nich jak...ech po prostu lepiej nie oglądać tego shitu :) Albo sprawdźcie jedną dosłownie dobrą scenę, jest to początek filmu gdy Grabowskie na trybunie rodzinnej opisuje poczynania sędziego :) Poza tym dno



7348504.3.jpg




Take Me Home Tonight - przez cały film pełen ogień. Świetny klimat lat 90 + wyczesana muzyka z tego okresu. Mega pozytwny :)
 
Ja od siebie mogę polecić dwa fajne filmy na których niedawno byłem w kinie - Hangover: Part II rozbawi Was na maksa (zwłaszcza zdjęcia na końcu) :) oraz X-Men: First Class, który ukazuje początki najsłynniejszych mutantów.
 
ostatnio widziałem 127 hours i nie zrobił na mnie ten film zadnego wrazenia tak samo essential kiling.
 
"Essential kiling = tragedia :) "

To dobrze przeczuwałem że może lepiej się od tego z dala trzymać :D
Za to 127h całkiem spoko jak dla mnie.
 
Hobo with a shotgun - po słabym "Machete" nie spodziewałem sie niczego wielkiego, ale zostałem miło zaskoczony tym udanym powrotem do korzeni Grindhouse.
 
jeszcze jeden godny film polecenia Public Enemis / Wrogowie publiczni



http://www.filmweb.pl/film/Wrogowie+publiczni-2009-467091
 
Cold Fish ( 2010 ) - oparta na faktach, brutalna i pokręcona historia pewnego właściciela sklepu z rybkami ;) Polecam rownież pozostałe filmy tego reżysera, a szczególnie Strange Circus i Noriko's Dinner Table - znznaczam, że nie jest to kino dla osób o słabych nerwach ( i żołądkach ). Jeżeli ktoś gustuje w filmach Takashi Miike to powinien rzucić okiem na filmy Shion Sono.
 
Bardzo dobrze zapowiadający film mma,premiera w najblizszy weekend,doskonała gra Samuela L Jacksona :P
 
Back
Top