Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

PSH kojarzę z masy filmów,a jakiś czas temu miałem przyjemnosć obejrzeć z nim "The Boat That Rocked"(Radio na fali) bardzo przyjemny filmik



To już jest koniec - 4-/10 mimo całej sympatii do Setha ciężko mi się to oglądało



Here Comes The Devil - 6-/10 moim zdaniem zmarnowany potencjał na naprawdę dobry horror
 
Escape Plan (Plan ucieczki) - Rambo i Terminator w jednym filmie mogą sugerować jedynie ostrą rozpierduchę. Dla mnie jest to jednak marne odcinanie kuponów od sławy przez gwiazdy dawnego kina akcji. Film jest przekombinowany, główny badass jest tępym chujkiem, koncecja więzienia mocno naciągana, a i wspomnianej wyżej rozpierduchy jest jak na lekarstwo. Film na 3Z -> Zaciekawić się - Zobaczyć - Zapomnieć 4/10.
 
Dwie ciemnowłose aktoreczki bardzo fajne, reszty nie opłaca się komentować. Poroniony pomysł :D
 
też dziś obczaiłem ten trailler na filmwebie :D



i przypomniał mi się inny hicior, który ostatnio widziałem na torrentach :D



http://www.filmweb.pl/video/trailer/nr+1+%28tylko+dla+doros%C5%82ych%29-27919







boję się ściągać :)
 
Z ostatnio obejrzanych filmów:


- "Ślepy traf" (Runner, runner) - 3/10,


- "Gra Endera" - 6/10,


- "American Hustle" - 6/10,


- "Escape Plan" - 5/10
 
VHS 2 - ani nie postraszył, ani nie śmieszył... 5/10, można obejrzeć jeśli ktoś lubi filmy kręcone z "ręki".
 
Korzystam z dwóch wolnych dni sesji na polibudzie (to prawie jak święto narodowe) i zabieram się za ściągane hurtowo filmy. Będę dokładał pozycje, może kogoś zainteresuję, a może oszczędzę czasu. Na pierwszy ogień idzie klasyka w postaci starego Robocopa i kino familijne (no właśnie...?!) Jack, pogomca olbrzymów.







Jack, the Giant Slayer (Jack, pogomca olbrzymów) - zacznijmy od tego, że tłumaczenie tytułu nie oddaje jego sensu. Główny bohater to zabójca Olbrzymów, z naciskiem na słowo zabójca (już mniejsza o to, że tego zabijania nauczył się w pięć minut :-) ). I właśnie tutaj jest pies pogrzebany, bo producenci nie mogli się chyba zdecydować, komu chcą ostatecznie zadedykować ten film. Z jednej strony nie ma w nim krwi, a z drugiej są odgryzane ludziom głowy (choć było to pokazane z oddali). No i co, mają na to iść dzieci z pierwszych klas podstawówki? Nie radzę. Ale nie będę jeździł po samym filmie, bo dostaliśmy kawałek dobrego fantasy bez przestojów akcji, znaną lecz nie oklepaną historię, efekty na porządnym poziomie i muzykę dobrze dobraną do klimatu filmu. Film ze sporym potencjałem, choć można było zrobić go lepiej. Dla miłośników baśni i legend pozycja obowiązkowa 6,5/10.



Robocop
(-)
- powód powrotu do klasyki jest banalny, otóż za chwilę do kin wchodzi (dokładnie weszła wczoraj) nowa odsłona historii policjanta-robota. Warto więc zrobić odniesienie do pierwowzoru. A jest na czym zawiesić oko - dużo krwi, brutalności, demolka pełną gębą. Nie można się przyczepić do muzyki ani gry aktorskiej. Jedynym minusem wg mnie są dość średnie (nawet jak na owe czasy) efekty specjalne. Wszystko wynagradza finałowa scena - prosta, ale niezwykle wymowna. Pozostaje sobie jedynie życzyć, aby nowy Robocop nie został stłamszony przez ograniczenia wiekowe. Pierwowzór dostaje mocne 8/10
.
 
Wypier$@$$% z "Pod mocnym aniołem"... Mieszkam w akademiku, widziałem takie akcje na żywo. Nie muszę oglądać tego w kinie :-).
 
Mess ambitne kino nade wszystko. Wypierd.... z tymi oklepanymi przez Polsat i TVN "klasykami"!!!
 
Jak dla mnie ten Jack pogromca olbrzymów to była jedna z większych porażek jakie widziałem. Film się mega dłużył, może dlatego, że nie jestem fanem tego gatunku ale mimo wszystko film słaby i ja osobiście bym nie polecal :)
 
szucik idź se zawiń swój hipsterski szal na gałęzi, wykop krzesło i od.... się od Robocopa. Lata osiemdziesiąte rules!
 
"Mess wypier... z takimi filmami."


Koleżko. To, że Ci się film nie podoba nie znaczy, że możesz takimi tekstami rzucać. Chill.
 
Masutatsu :-)



Już nie robią takich filmów jak dzieło Verhoevena - Robocop jest dziełem kultowym.
 
No ja trylogię Robocopa oglądam regularnie raz w roku. Na tą nową produkcję się wybieram, choć moje wybieranie się do kina wygląda tak, że rzadko się udaje.
 
Ja się obawiam, że nowy Robocop nie podoła poprzednikom, stare filmy o policjancie robocie są wyje...dobre. No może prócz trzeciej części, ale ogólnie jest to kino do, którego bardzo chętnie wracam.
 
Nie ma co się obawiać, to jest wręcz pewne, że rimejk nie dorówna oryginałowi.



Kapitalnie to wygląda, już zacieram rączki :-)



 
Nie ma się co nastawiać na jakiś fenomen, ot, iść sobie na film akcji z robotem i rozpierduchą. Z takim nastawieniem powinno się oglądać całkiem dobrze.
 
Ci japonce sa ladnie poryci, "Zonbi Asu" co to ma byc ? :-)



Ostatnio w tv ogladalem "Tragedia na przeleczy Diatlowa" i musze przyznac ze calkiem dobry film. Troche dlugo sie rozkreca ale fajnie sie oglada i pomysl tez mieli ciekawy :-)
 
Dzieki za link, ciekawa historia, nie slyszalem wczesniej o niej. Chyba warto zainteresowac sie filmem.
 
Trylogia Robocopa jest genialna. Ma niesamowity klimat a sam film jest bardzo brutalny oraz dramatyczny. Uwielbiam
 
Przestrzegam przed filmem INTO THE WILD / WSZYSTKO ZA ŻYCIE - bardzo wysokie noty na filmwebie, jednak film płytki.
 
Na tego filmweba nie warto zwracac uwagi, ludzie potrafia w komentarzach tak obrzydzic film ze nie chce sie ogladac a pozniej okazuje sie ze film calkiem dobry i na odwrot.
 
Back
Top