Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

otwarte zakończenie, taki był zamysł reżysera, że każdy może to sobie inaczej dopowiedzieć.
ja bym obstawiał, że pozostał w limbo. przynajmniej wolał bym żeby to się tak skończyło :)
 
Czy to znaczy, że pozostałe filmy Lee są trudne w odbiorze ? Wg. mnie zdecydowanie nie. Zresztą Spike skończył się w 1995r., "25th hour" było jego "małym" zmartwychwstaniem. Polecam zwrócić szczególną uwagę na muzykę ( Terence Blanchard ).
 
jasne ze w X Norton pozamiatał , ale chodziło mi o porównanie zagrania uposledzonego Di Caprio w Grapa'ie a uposledzonego Nortona w Rozgrywce :D i tu wole Nortona
a co do zakończenia to Hang jemu chodizło o Romea hehe
 
corey1999 dla mnie jednak Spike latwych filmow nie robi, jedne daja mniej a inne bardziej do myslenia (chociaz od razu mowie ze, wszystkich jego filmow nie widzialem).
Nie uwazam tez zeby "Spike skończył się w 1995r", ale kazdy ma swoje zdanie i jest ok.pozdro

ps.polecilbym ogolnie muzyke z filmow Spike'a Lee.
 
Gansterski film z 1994r. Prawdziwa perełka - Fresh
81131881687Fresh_1994_DVDRip_Samuel_L_Jackson.jpg
 
Obejrzałem Buried, jak dla mnie 7/10. Zakończenie jak najbardziej satysfakcjonujące.
 
Zabójcze ciało - skończyłem oglądać przed chwilą , film do bani ni to horror ni to komedia , dialogi sztuczne do bólu .
Gdy oglądnąłem pierwsze 20 minut filmu wiedziałem już jak się skończy ;P

jennifers-body-megan-fox2.jpg


jednak całkiem przyjemnie się oglądało ;D
 
Bonded by blood zaliczony.Kolejna opowieść o gangsterach z Essex. Według mnie ten wątek najlepiej ujęty był w Rise of Footsolider, ale tutaj też nie jest źle.
W sumie takie 5/10
 
Dziś widziałem film pt. Stone z De Niro i Edwardem Nortonem, powiem ze nie zrobił na mnie wrażenia myślałem ze będzie lepszy po zapowiedzi.
 
Siła i honor / Men of Honor (nie wiem czy było czy nie było, ale ze dużo stron do przeglądania ;P)
 
7325219.3.jpg



Kolejny dobry film z Fracji które pewnie za rok skopiują/zepsują Amerykanie ;) Dobry i ciężki kryminał tak 8/10 wg mnie. Na PB leży wersja z lektorem i najlepiej ją ściągnąć bo chyba nie napisów do wersji FR.


http://www.filmweb.pl/Prorok


Pozostałe ostatnie wypady do kina ;)


Stone: tak jak pisał uffffff, film z taką obsadą aż się prosi o coś więcej. Mimo to można obejrzeć z sentymentu do De Niro i Nortona


Buried: lubie takie filmy, zawsze to coś nowego jakaś inna sceneria :) W podobnym klimacie do "Budki telefonicznej" z Farellem


corey1999 dzięki za info o Fresh, zaraz ściągne
 
Def są napisy pl do Proroka. Celda jak dla mnie słaby film , dobrze się zapowiadał ale za bardzo przewidywalny i przesadzony jak holyłódzkie produkcje.
nie pamiętam czy ktoś już pisał o la Haine , polecam jak ktoś nie widział. genialny film.
 
Kung Fu szał widział ktoś? Film już dosyć stary, warto ściągać?
Ostatnio ktoś mi polecił ale wolę się upewnić;)
 
La Haine świetny film, jeden z moich klasyków :) Ale Celda i tak sobie sprawdzę
 
Piła 7 - 5/10. Zamknąłem w końcu tą serię i mam szczerą nadzieję, że nie powstaje więcej filmów spod tego szyldu. Szmira. Ocena taka a nie inna tylko dlatego, że miło było wreszcie poznać zakończenie (oby!) całej historii.


Momentami ten film wydawał mi się kolejną częścią serii Scary Movie, np. ucieczka Jill Tuck przed detektywem Hoffmanem - przecież to było śmieszne; kobieta ucieka przed psychopatycznym mordercą a zachowuje się jakby rekreacyjnie uprawiała jogging. Śmiechu warte.
 
Defthomas oczywiśćie sprawdz sobie też Celda 211 ogólnie jak dla mnie film jest dobry, no i ogólnie raczej jest chwalony i oceny ma dobre i można by się spierać o to który jest lepszy czy Celda 211 czy Prorok ale jednemu moze się podobać to a drugiemu to, a prawde mówiąc obydwa te filmy sa naprawde dobre i warte uwagi
 
Weekend film raczej średni, tragedii w stylu Ciacha może nie ma, ale na pewno to nie ta sama liga co Kiler, czy Chłopaki nie płaczą. Miałem większe nadzieje po debiucie Pazury jako reżysera, a już ostatnia scena tego filmu to kompletnie nie wiem po co została tam wklejona.
 
A co polecacie z premier filmowych tego roku?
Czekacie na cos z utesknieniem?
 
Ja czekam na Fighter i Warrior + moim marzeniem jest remake oryginalnego "Warriors" z lat 80 tych :)
 
A ja czekam na Sucker Punch. Mielona dla mózgu z sympatycznymi efektami - liczę na klimat ala Kick Ass.





Jakoś koło kwietnia będzie też fajny dokument o Czarnobylu z perspektywy pierwszej osoby - Alone In The Zone.


 
Ta "La Haine" dobry film oglądałem leciał w telewizji z jakieś 2-3 lata temu.
 
Prorok świetny film, również polecam.
25th hour wyłączyłem po 30 minutach, nudny strasznie.
 
Fightera musze zobaczyc napweno, a jezeli chodzi o Sucker Punch to poczekam na pierwsze opinie)
 
Kurcze mam Figthera ściągniętego, ale nie ma jeszcze napisów a tam bym go już obejrzał ;(
 
Jakby były dostępne napisy w ang to bym przetłumaczył w jeden dzień ... jutro zacznę z słuchu tłumaczyć.
 
Napisy pl ale tłumaczone translatorem, więc szczerze odradzam
http://www.opensubtitles.org/pl/subtitles/4045071/the-fighter-pl
Napisy eng
http://napisy24.pl/download/42710/
A i radzę poczekać na lepszą jakość filmu.
 
Back
Top