Fame MMA gala youtuberów


Ferrari gangus bez zeznań xD

Policja zdradziła szczegóły ataku na Ferrariego​

"Potwierdzam, było takie zgłoszenie. Dostaliśmy zgłoszenie o zranionym mężczyźnie, policjanci przyjechali na miejsce. Mężczyzna został skierowany do szpitala. Jednak zraniony nie chciał wskazać osób oraz okoliczności, w których został zraniony. Został pouczony, że ma możliwość złożenia oficjalnego zawiadomienia do policji, jednak na obecną chwilę takie zgłoszenie do nas nie wpłynęło" - powiedziała dla "Super Expressu" kom. Marta Sulowska z Komendy Stołecznej Policji. "Miało to miejsce na Woli" - dodała.
 
Prokurator Szeliga musi zająć się sprawą i postawić zarzuty
comment_1649778572LblfdCYbTuBnMnl2A9x30b,w400.jpg
 
@99picks
@Dawid _Ozdoba-Legenda

To musiało się kiedyś stać. Dziś miałem pierwszy raz sen dotyczący freak mma.

Śnił mi się Jaca i Najman. Na końcu była potężna bójka między nimi.

Z Muranem miałem taki sen, że próbowałem zagadać, ale był tak nakręcony że dosłownie nie mogłem wejść mu w słowo. I cały czas nawijał.
:lol:
To znak, że musisz zrobić wywiad na kanał z Jacą, tak jak kiedyś zrobiłeś z tym bezdomnym Rado.
 
Pewnie poszło o hajs albo chcial mu wejść na rewir
tam to jest grubsza sprawa.... jeden ksiundz prowadzi jakies obrzedy niezgodne z regulaminem kanonicznym i został wypierdzielony ze wspólnoty a podczas jednego nabożenstwa jacyś dwaj łysi(okazało sie że ksieża :D) zakłócali mu ceremonie i sie z nimi ganiał po parkingu..... co ciekawe natrafiłem tam na nazwisko ksiedza, ktory kiedys był u mnie w parafi i obserwowałem pobieznie ten wątek ale nie sadzilem że po kilku latach oni dalej beda mieli inbe
 
tam to jest grubsza sprawa.... jeden ksiundz prowadzi jakies obrzedy niezgodne z regulaminem kanonicznym i został wypierdzielony ze wspólnoty a podczas jednego nabożenstwa jacyś dwaj łysi(okazało sie że ksieża :D) zakłócali mu ceremonie i sie z nimi ganiał po parkingu..... co ciekawe natrafiłem tam na nazwisko ksiedza, ktory kiedys był u mnie w parafi i obserwowałem pobieznie ten wątek ale nie sadzilem że po kilku latach oni dalej beda mieli inbe
:beczka: :deniro:
 
  • Like
Reactions: AKK
idioci myslą ze wystarczy liczba lajków&kontrowersyjność, ale po klapie gali najmana nie skumały że transy sie nie przyjeły za dobrze i ich gala będzie gównem...zresztą już nim jest

Trans dziś to nie jest jakieś wielkie wydarzenie. Ogólnie nie rozumiem tych małych organizacji , ponieważ jak nie masz tych śmiesznych żelków z zasięgami to jedynie galę sprzedaż gdy zrobisz giga dymy.

Inaczej to przejdzie bez echa, można krytykować RD i Królika, ale oni to bardzo dobrze rozegrali. Bez żelków z zasięgami, tylko w taki sposób osiągniesz sukces.
Bez dymów to szarak nawet się nie dowie, że to jest na rynku.


Dlatego potrzebne są szklanki , krzesła, wielka burda 10 osób czy sobowtór Putina.
 
Last edited:
widze że zmieniłes avatar z rudej sześdziesiony na nr 1 P4P pośród lądowych zwierzów... czym to zostało spowodowane?
Na YouTube widziałem jak Ratel broni się przed 6 lwami i stałem się jego fanem :lol:

Ratel to najlepsze zwierzątko na swiecie.
 
Back
Top