Fame MMA gala youtuberów

Proponuję abyś założył oddzielny temat na nic nie znaczące tweety.


Dla mnie najlepszy facet od K1 w Polsce który jara się freak mma nie jest randomem :cool:. Jego jaranie pokazuje tylko jak gigantyczne urosło freak mma w przestrzeni społecznej.


Gdyby ktoś mi kiedyś napisał że Czarnowski będzie żył 24 h na dobę Ferrarim to był go wyśmiał.

To niesamowite. Jak w Polsce to urosło. On jest symbolem tych zmian. Mnie zawsze jaraly procesy społeczne , a nie tylko ,,waleczki" i tyle.
 
Last edited:
Nie będę oglądał filmów Ferrariego, bo mnie to chooj obchodzi. Na serio został napadnięty, czy tylko się wyjebał na ulicy po pijaku i odleciał z legendą?

Ostatnio jakiś frajer z Warsaw Shore czy innego badziewia sfingował swoją śmierć, ale szybko to wykryli, więc się zastanawiam, czy Ferrari nie wpadł na nowy pomysł jak podbić atencję?
 
Kiedy nowy temat zakladacie ? :duckfap:
@99picks @HardyTC @ZELAZNAREKA

Screenshot_20220414-155617_Facebook.jpg


Konfa
 
a czy jego braciszek josef to też gangster co jakiegoś tiktokera nie potrafił skończyć, a można powiedzieć że walka była wyrównana

Sądzę że Alberto tak tego nie zostawi. Ogólnie Alberto jest większy od Bratana. Dubiel będzie latał jak szmaciana laleczka.
W dział HL rzuciłem filmik gdzie Pudzian i Szpilka stoją przy Alberto, to aż zaniemówili z wrażenia jak zobaczyli genetykę Alberto.



 
Sądzę że Alberto tak tego nie zostawi. Ogólnie Alberto jest większy od Bratana. Dubiel będzie latał jak szmaciana laleczka.
W dział HL rzuciłem filmik gdzie Pudzian i Szpilka stoją przy Alberto, to aż zaniemówili z wrażenia jak zobaczyli genetykę Alberto.




Malczynski dobrze to podsumował, ta akcja trochę śmierdzi.
Widziałem ten drugi filmik z mieszkania, to coś strasznie dużo było ,,plam krwi”na ścianach.. a po Ferrarim nie widać takich obrażeń.
Jebac tego farmazeusza i tyle, tak tylko przypomnę akcje z paluszkiem z ostatniej gali.
Chłop pierdolil ze boli go paluszek i nie może walczyć a po negocjacjach biegał po salce na stories queen of black xD
 
Widzialem ferariego jak razem z ojcem latali po ulicy z dużymi pędzlami, wiadrami z czerwoną farbą i pryskali nią na okoliczne płoty i domy żeby dodać dramaturgii całej sytuacji. Podobno dzień wcześniej menadżer ferariego w Smyku kupował dwie zabawkowe maczety i jeszcze dopytywał pani na kasie czy na pewno z niej nie boli jak sie kogoś uderzy. Tego osoboscie już nie widziałem, więc nie wiem czy prawda 100%. Historia oczywiście zmyślona
 
Widzialem ferariego jak razem z ojcem latali po ulicy z dużymi pędzlami, wiadrami z czerwoną farbą i pryskali nią na okoliczne płoty i domy żeby dodać dramaturgii całej sytuacji. Podobno dzień wcześniej menadżer ferariego w Smyku kupował dwie zabawkowe maczety i jeszcze dopytywał pani na kasie czy na pewno z niej nie boli jak sie kogoś uderzy. Tego osoboscie już nie widziałem, więc nie wiem czy prawda 100%. Historia oczywiście zmyślona
:mamedwhat:
 
Back
Top