Fame MMA gala youtuberów

Niestety Marcinek odklepal w rozmowie i się rozłączył. Rzeczywiście mowa jest o innej organizacji, w której się zmierza i kto wie, czy taki Pasternak nie namówił do powrotu Najmana.


Generalnie nie wnikam w te kwestie sprzedawczyków i prawilniaków bo każdy pierdolić potrafi dużo, ale widać jednak że Najman coś ma na sumieniu bo oprócz wyzwisk i gróźb nie miał nic do powiedzenia, a to że się rozłączył to już kropka nad i. :juanlaugh:
 
Pojawiają się pierwsze trailery F12 na konkurs w którym wygrywasz 30 tysięcy i wygrany trailer zostaje oficjalnym w dniu gali.




 
Tak szczerze jak upadnie walka Najman - Muran to mi wszystko jedno.

Konfy już mam dzięki MMA pl a walka będzie wyglądać tak , że Najman pójdzie po obalenie w pierwszych sekundach.

Dawajcie innego rywala. Już wszystko dostałem. :cool:


Tak po prawdzie MMA pl zabiło hype na konfy Najman-Muran , a wielu tylko to obchodziło.

Możemy już podziękować Marcinkowi.
 
Tak szczerze jak upadnie walka Najman - Muran to mi wszystko jedno.

Konfy już mam dzięki MMA pl a walka będzie wyglądać tak , że Najman pójdzie po obalenie w pierwszych sekundach.

Dawajcie innego rywala. Już wszystko dostałem. :cool:


Tak po prawdzie MMA pl zabiło hype na konfy Najman-Muran , a wielu tylko to obchodziło.

Możemy już podziękować Marcinkowi.
Dobry to jest cykl. Arek Hnida ma już kolejne plany na tę serię: Żurom vs Misiek, Kapela vs Kossakowski.
 
do niedawna sądziłem jeszcze, że może i Najman jest pajacem, ale przynajmniej ma gadane i jakiś tam przyzwoity poziom inteligencji

dzisiaj zobaczyłem, jak Jaca zjada go dupskiem, świat jebnął na kolana
Zgadzam sie. Tak jak dotychczas nie trawilem Muranskiego( o cymbale Najmanie nie wapomne) i nie mialem zadnego faworyta w tym "starciu". Tak teraz Jaca zzarl,popil i wysral Najmana na konferencji i chcialbym zeby to samo zrobił w ring, oktagonie czy gdzie tam sobie kurwa nie wymysla.
 
1636382291251.png
 
Wrzosek wygadał przed chwilą u Boxdela że Kasjo w 4 oczy mu powiedział , że nie wyjdzie w małych rękawicach do boksu bo ,, nie chce sobie rozp....ac zdrowia."

Szykujcie się na giga poduszki do końca kariery wąsacza.

 
Last edited:
Murański na tle eksperta TVP wyglądał na króla świata... on naprawdę ma sporo w głowie xd
 
Back
Top