Fame MMA gala youtuberów

Serio ktoś poświęcił dwie godziny na słuchanie wypocin Najmana i Murańskiego? :lol:
Jak zobaczyłem ze to jest takie długie to stwierdziłem ze obejrzę tylko początek ale materiał okazał się dość ciekawy i obejrzałem całe :)
 
Serio ktoś poświęcił dwie godziny na słuchanie wypocin Najmana i Murańskiego? :lol:


Ja jestem na 50 minucie , odpalałem 3 razy. Prędkość YT 1.75.


Radio eska reklamuje F12



Ferrara poleciał na rozmowy w sprawie angażu do UFC.
 
Last edited:
Właśnie dobiłem do 1 godziny konfy Najman-Muran i najbardziej śmieszy mnie to , że Najman gadał jaka to była wielka patola na konfie Don- Najman , a on kulturalny chłopak i biednego go psychicznie niszczyli.

Otóż ten Najman już Murana wyzwał od -cwe.i , pe...łów , że ma h..a w d...pie i ustach.

Elokwencja i kultura jak cholera u Marcina. :lol:

A Muran chyba oprócz ,,głupka" , pełna kultura.
 
Niestety trzeba chowac szampany, okninski po obejrzeniu rozmow murana i najmana nie chce miec nic wspolnego z muranem, za zadne pieniadze :childcry:
 
Niestety trzeba chowac szampany, okninski po obejrzeniu rozmow murana i najmana nie chce miec nic wspolnego z muranem, za zadne pieniadze :childcry:
IMG_20211109_131409.jpg
 
Ciekawe ile zarabia smerfik na tych filmach :D jak myślisz ?? Z 5 koła wyjdzie ?


Chyba źle nie ma. Zaraz 7 mln odsłon. A 15 filmów ma już minimum 100 k.

Imo to nie robiło by takiej furory gdyby nie Robert vel ,,siekiera"

Jakby była tylko pozostała 3 - Billy ,,akurat tak" Stasiek ,, o teraz dobrze powiedziałeś " i Czerwony nos to by się szybko znudziło.

To wszystko dzięki zadymiarzowi Siekierce.

,,Ludzie pomóżcie" :)
 
Z nudów obejrzałem jakieś fragmenty ich rozmowy. Najman się tylko jeszcze bardziej kompromituje.
Jak nie wierzę w legendarną kraw magie Jacy to liczę że to on W KOŃCU tą pizdę farmazoniarza najmana konkretnie znokautuje .


Po tym jak Najman wyśmiewał bossa EF , że jest policjantem to wątpię w tą walkę Najman-Muran.
 
Komentarz do Face to face MURAN VS TAŃCULA mnie rozwalił xddd

Dla urozmaicenia tego cage'a bo to nie będzie już to samo co poprzednio, powinniście do Mateusza wrzucić Pana Jacka, a do Arka rzeszowskiego prokuratora Pana Piotra Szeligę.
 
Z nudów obejrzałem jakieś fragmenty ich rozmowy. Najman się tylko jeszcze bardziej kompromituje.
Jak nie wierzę w legendarną kraw magie Jacy to liczę że to on W KOŃCU tą pizdę farmazoniarza najmana konkretnie znokautuje .

Nie ma szans, Najman pójdzie w parter po 10 sekundach i Murański nic nie zrobi. To będzie powtórka "walki" ze Szczeną.
 
Back
Top