Fame MMA gala youtuberów

Tak bo Najman dziś od razu obala i wali cię młotkami na maksa po głowie.
Tak ale gdyby ktos zrobił dobrego sprawla to najman by już nie wstał spod niego.
On wjazd ma dobry ale nic poza tym.
Najman z pleców to jak żółw na skorupie.
 
No wiadomo walka Najman vs Arab i Medusa vs Najman byłaby tylko ciekawa do momentu obalenia.

Śmiechy śmiechami ale od kiedy Najman zaczął grać na obalenia od razu to on teraz jest bardzo niebezpieczny dla freaków.
 
Uuu dopiero teraz oglądam Cage Muran-Tańcula i Areczek zapowiedział że przy najbliższym spotkaniu wypłaci ,,melę na ryj Jacy Muranskiemu" Grubo.

Swoją drogą dawno nie słyszałem tak wnerwionego Jacy.

Widać że na Najmana ma wylane ale Tańcule to by dojechał ostro ;)


Swoją drogą Tańcula to też dobry ziomek. Mówi aby nic nie mówić o jego rodzinie a sam wygadał że matka ma problemy z alko i miała operację.
 
Ja bym zobaczył
Tyburskiego z Kubanczykiem
Tyburskiego z Soldiciem
Kubańczyka z Soldiciem
Tyburskiego z Kasjo w mma
Kasjo ze Szpilka w boksie w małych rekawicach
Lil Masti vs Kowalkiewicz (easy win dla Masti)
Lil Masti vs Tatiana Suarez( tu byłoby ciężej)
Arab vs Wiewior(tu byłaby ciekawa kulanka)
Muranski vs młody okninski
Alan vs Cezary oleksiejczuk
Tyburski tylko potrafi mocno kopnąć jak na standardy FAME. W stójce jest słabiutki a Wiewiór nie ma wcale mocnego BJJ. Gość nie potrafił poddać Hassana który w ogóle nie ma parteru.
Kubańczyk z nikim poważnym nie walczył jeszcze. Soldić z Tyburskiego i z Kubanczyka zrobiłby kalekę.
 
Młodszy Muran powiedział że już w nowym roku ma pewne 4 walki /w tym 2 na różnych galach na gołe pięści/


Kuźwa jak ja podziwiam tego ziomka w częstotliwości walk.


Wielu zawodowców ma mniejsze jaja od niego i tylko 1 waleczka w roku.


Muran prowadź mnie przez świat freak fightu.
 
Ja bym zobaczył
Tyburskiego z Kubanczykiem
Tyburskiego z Soldiciem
Kubańczyka z Soldiciem
Tyburskiego z Kasjo w mma
Kasjo ze Szpilka w boksie w małych rekawicach
Lil Masti vs Kowalkiewicz (easy win dla Masti)
Lil Masti vs Tatiana Suarez( tu byłoby ciężej)
Arab vs Wiewior(tu byłaby ciekawa kulanka)
Muranski vs młody okninski
Alan vs Cezary oleksiejczuk
Kubańczyk idzie do 77, zasugerował na betclicu, że będzie wakował pas i gadał też, że już 79 kg waży, więc nie ma sensu bić się w kategorii 84. Jeżeli Wiewiór wygra to zrobią walkę o pas Kubańczyk vs Wiewiór na 95%
 
Kubańczyk idzie do 77, zasugerował na betclicu, że będzie wakował pas i gadał też, że już 79 kg waży, więc nie ma sensu bić się w kategorii 84. Jeżeli Wiewiór wygra to zrobią walkę o pas Kubańczyk vs Wiewiór na 95%


Kuban vs Wiewiór. Kubanczyk na luzie. Jeśli Wiewiór nie obali ten niemiłosiernie obije mu nogi a mam duże wątpliwości czy Wiewiór go wywali i utrzyma.
 
@99picks @Dawid _Ozdoba-Legenda @Djuk94

Myślicie że Wiewiór będzie się bawił w stójce czy od razu idzie po obalenie i skretówki w ruch? Cos czuję że może bać się stójki Polaka. Ciekawe czy bez problemu obali Polaczka.

Cholera dużo pytań mam przy tym F12. Dobra gala się szykuje.
Mi się wydaje ze będzie chciał obalić Polaka bo w parterze czuje się najlepiej ale tak jak @Dawid _Ozdoba-Legenda napisał Adi może zaskoczyć.
 
Nie ma skrętówek w fame. Biją się na zasadach początkujących z almmy.
Raczej w walkach mistrzowskich są. Fame mma nie bije się na zasadach almmy, gdyż na almmie nie można bić kolanami ani bić w parterze (jest tylko kontrola i poddania), a w fame mma normalnie można. Na almmie też biją się 1 rundę przez 4 minuty, a na fame 3 rundy po 3 minuty, ale to pewnie wiesz.
 
Raczej w walkach mistrzowskich są. Fame mma nie bije się na zasadach almmy, gdyż na almmie nie można bić kolanami ani bić w parterze (jest tylko kontrola i poddania), a w fame mma normalnie można. Na almmie też biją się 1 rundę przez 4 minuty, a na fame 3 rundy po 3 minuty, ale to pewnie wiesz.
Prawie się zgadza. Skrętówek nie ma w ogóle, kolana tylko korpus, brak łokci.
 
Prawie się zgadza. Skrętówek nie ma w ogóle, kolana tylko korpus, brak łokci.
Zapytałem się wiewióra i skrętówki są dozwolone, kolana również przecież nawet Wardęga w walce z Błońskim dostał kolano na głowę, Dubiel też Czarowi sprzedał kolano w łeb, a jeszcze dawniej Ryba prawie całą rundę w klinczu bił kolanami na łeb Filipka. Natomiast łokci rzeczywiście nie ma.
 
Ja
:tiphatb:

Kubanczyk w chuj mocno kopie i nawet Roberto mógłby się zdziwić.
Taki Boxdel przyjął z 14 kopnięć od niego nie umiejąc ich bronić i przegrał dopiero po ciosach na głowę. Gdyby taki Soldić miał walczyć z tymi zawodnikami to zamiast noszy bardziej przydały by się plastikowe worki na gali. Taki Przybysz ważący 61 kg przejechałby się po tym Kubańczyku jak po szmacie.
 
Taki Boxdel przyjął z 14 kopnięć od niego nie umiejąc ich bronić i przegrał dopiero po ciosach na głowę. Gdyby taki Soldić miał walczyć z tymi zawodnikami to zamiast noszy bardziej przydały by się plastikowe worki na gali. Taki Przybysz ważący 61 kg przejechałby się po tym Kubańczyku jak po szmacie.
Boxdela trochę słabiej kopał bo to potężny włodarz.
 
Zapytałem się wiewióra i skrętówki są dozwolone, kolana również przecież nawet Wardęga w walce z Błońskim dostał kolano na głowę, Dubiel też Czarowi sprzedał kolano w łeb, a jeszcze dawniej Ryba prawie całą rundę w klinczu bił kolanami na łeb Filipka. Natomiast łokci rzeczywiście nie ma.
Tyburski rozbił Tańcule kolanami również i Krycha znokautował Rubego kolanem. Tylko walka Mauran vs Tańcula na FAME 10 odbyła się z możliwością uderzania łokciem.
 
Back
Top